سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CX-12PC-S
سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S
سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S

دارای 12 پورت 10/100/1000

دارای 2 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP در قسمت Uplink

دارای لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CX-12PC-S

دارای 12 پورت 10/100/1000

دارای 2 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP در قسمت Uplink

دارای لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

تماس بگیرید

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S از جمله سوئیچ های لایه 3 شرکت سیسکو می باشد و دارای 12 پورت گیگابیت اترنت با قابلیت POE می باشد. همچنین این دستگاه دارای 2 پورت RJ-45 گیگابیت اترنت و 2 پورت SFP در قسمت Uplink می باشد.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S:

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S از جمله سوئیچ های لایه 3 شرکت سیسکو می باشد و دارای 12 پورت گیگابیت اترنت با قابلیت POE می باشد. همچنین این دستگاه دارای 2 پورت RJ-45 گیگابیت اترنت و 2 پورت SFP در قسمت Uplink می باشد. قدرت پاور +POE/POE در کل برابر 240 وات است.

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S:

 

 WS-C3560CX-12PC-S
IP BaseFeature Set
2x 1G copper plus - 2 x 1G SFPUplink Interfaces
12x 10/100/1000 Gigabit EthernetPorts
240WPoE+ Power
16GbpsForwarding Bandwidth
32GbpsSwitching Bandwidth (full-duplex capacity)
512MBRAM
128MBFlash Memory
4.44x 26.9 x 23.8 cmDimensions
4.65KgPackage Weight

 

  • Multigigabit اترنتسیسکو

دستگاه های وایرلس با رشد عظیم اپلیکیشن های وایرلس جدید و استاندارد 802.11ac، تقاضا برای پهنای باند بیشتر شبکه را افزایش داده اند. این امر به یک فن آوری نیاز دارد که از سرعت های بالاتر از 1 گیگابیت بر ثانیه در کلیه زیرساخت های کابل کشی پشتیبانی می کند.

فناوری Cisco Multigigabit Ethernet یک نوآوری منحصر به فرد سیسکو است که به شما امکان می دهد پهنای باند بین سرعت 100 مگابیت بر ثانیه و 10 گیگابیت بر ثانیه را بر روی کابل کشی سنتی Cat5e یا بالاتر داشته باشید. علاوه بر این، پورت های Multigigabit در سوئیچ های کوچک Cisco Catalyst از +PoE پشتیبانی می کنند که برای فضاهای کاری نسل بعدی و اکوسیستم های اینترنت اشیاء (IoT) از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از پورت های Multigigabit اترنت نیز می توان به عنوان uplinks برای اتصال به سوئیچ های دسترسی سنتی مانند سوئیچ های Cisco Catalyst 3850/4500 استفاده کرد.

فناوری Cisco Multigigabit مزایای قابل توجهی برای طیف متنوعی از سرعت ها، انواع کابل و توان PoE ارائه می دهد. مزایای آن را می توان به سه حوزه مختلف طبقه بندی کرد:

  • سرعت های چندگانه (Multiple speeds)

تکنولوژی Cisco Multigigabit از مذاکره خودکار(autonegotiation) چندین سرعت در پورت ها پشتیبانی می کند. سرعت های پشتیبانی شده 100 مگابیت بر ثانیه، 1 گیگابیت در ثانیه، 2.5 گیگابیت بر ثانیه و 5 گیگابیت بر ثانیه روی کابل Cat 5e و حداکثر تا 10 گیگابیت بر ثانیه روی کابل Cat 6a می باشد.

  • نوع کابل (Cable type)

این فناوری از طیف گسترده ای از انواع کابل از جمله Cat 5e ،Cat 6 و Cat 6a یا بالاتر پشتیبانی می کند.

  • PoE power

این فن آوری از PoE و +PoE در سرعت های مختلف و انواع کابل ها پشتیبانی می کند.

 

قیمت انواع کابل شبکه

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S:

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S

  1. دکمه Mode
  2. پورت USB Type A
  3. پورت کنسول RJ-45
  4. پورت USB mini-Type B
  5. 12 پورت 10/100/1000
  6. 2 پورت 10/100/1000
  7. 2 پورت SFP

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S:

 

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S

 

  1. کانکتور پاور

 

مقایسه سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S با سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PD-S: 

 

  Comparisons
WS-C3560CX-12PC-SWS-C3560CX-12PD-SModels
2x 1G copper plus - 2 x 1G SFP2x 1G copper plus - 2 x 10G SFP+Uplinks
12x 10/100/1000 Gigabit Ethernet12x 10/100/1000 Gigabit EthernetPorts
IP BaseIP BaseFeature set
+12PoE+12PoEPoE Output Ports
240W240WAvailable POE Power

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S:

 

 Specifications
12x 10/100/1000 Gigabit EthernetEthernet Ports
+12PoEPoE Output Ports
240WAvailable PoE Power
2x 1G copper plus - 2 x 1G SFPUplinks
IP Base (IP Services with RTU License)Default Software
Internal power supplyPowering Option
240WAvailable PoE Power (W)
NoCan Switch Be Powered with Uplinks?
16GbpsForwarding Bandwidth
32GbpsSwitching Bandwidth (full-duplex capacity)
128MBFlash memory
512MBMemory DRAM
1023Max VLANs
4000VLAN IDs
Up to 9000 bytesMaximum transmission unit (MTU)
9198 bytesJumbo frames
23.8mppsForwarding rate 64 Byte Packet
4.44x 26.9 x 23.8 cmDimensions (H x W x D)
2.31KgWeight
5°C to +45°C-Operating* temperature up to 5000 ft (1524 m)
25°C to +70°C-Storage temperature up to 15,000 ft (4572 m)
Up to 3048 m (Up to 10,000 ft)Operating altitude
Up to 4000 m (Up to 15,000 ft)Storage altitude
5%to 95% noncondensingOperating relative humidity
5%to 95% noncondensingStorage relative humidity
553140MTBF
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.1AB (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah
(100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
100BASE-BX (SFP)
100BASE-FX (SFP)
100BASE-LX (SFP)
1000BASE-BX (SFP)
1000BASE-SX (SFP)
1000BASE-LX/LH (SFP)
1000BASE-ZX (SFP)
1000BASE-CWDM SFP 1470 nm
1000BASE-CWDM SFP 1490 nm
1000BASE-CWDM SFP 1510 nm
1000BASE-CWDM SFP 1530 nm
1000BASE-CWDM SFP 1550 nm
1000BASE-CWDM SFP 1570 nm
1000BASE-CWDM SFP 1590 nm
1000BASE-CWDM SFP 1610 nm
RMON I and II standards
SNMPv1, SNMPv2c, and SNMPv3
Standards

 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CX-8PC-S

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C3560CX-12PC-S

لایه عملکرد

لایه 3

نوع پورت

10/100/1000 (1Gbps)

تعداد پورت

12Port

تعداد پورت POE

12 پورت

نوع Uplinks

1G copper
SFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

32Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

16Gbps

حافظه رم

512MB

حافظه فلش

128MB

پورت کنسول

RJ45

توان POE

240W

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C
Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 23.8cm
  • Height : 4.44cm
  • Width : 26.9cm
وزن

2.3kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CX-12PC-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.