سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-LCisco Switch WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-LCisco Switch WS-C2960-8TC-L

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

موجود در انبار

۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی اجمالی

این سوئیچ دارای 8 پورت اترنت 10/100 و 1 پورت Uplink دو منظوره(dual-purpose) است.

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 8 پورت WS-C2960-8TC-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L یکی از سوئیچ های سیسکو سری 2960 است که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این سوئیچ شبکه دارای 8 پورت اترنت 10/100 و 1 پورت Uplink دو منظوره (dual-purpose) (دارای 1 پورت اترنت 10/100/1000 یا 1 پورت گیگابیت مبتنی بر SFP می باشد، 1 پورت فعال است) می باشد.

همچنین امکان نصب این سوئیچ شبکه بر روی رک وجود دارد. همچنین از دیگر ویژگی های این دستگاه این است که بدون فن تولید شده و بسیار سبک می باشد. همچنین ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps پشتیبانی می کند. از سری سوییچ‌های لایه ۲ سیسکو است.

سوئیچ شبکه 8 پورت سیسکو را می‌توانید با استفاده از SNMP , RMON , CWSI , Telnet , Cisco Works , Cisco view , Bootp , TFTP , RSPAN , SPAN مدیریت و پیکربندی نمائید.

از طرفی دیگر این سوئیچ شبکه با استفاده از قابلیت امنیتی، می‌تواند دسترسی به یک پورت را از طریق MAC محدود کند و همچنین می‌تواند همه‌ی دستگاه‌های متصل به پورت سوئیچ را محدود کند. این میزان از امنیت، از سوئیچ در برابر حملات MAC flooding و همچنین کاهش خطرات ناشی از نقاط دسترسی بی سیم محافظت می کند.

 

مشخصات کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

 

 WS-C2960-8TC-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplink Interfaces
8x 10/100 portsPorts
2.7MppsThroughput
16GbpsBackplane Capacity
64MBDRAM
1.73x10.6x6.4 inDimensions
4KgPackage Weight

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L :

سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
پنل جلو سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
  1. دکمه Mode
  2. LEDهای سوئیچ
  3.  پورت کنسول
  4.  8 پورت 10/100 اترنت
  5.  1 پورت Uplink دو منظوره (Dual-purpose)

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
پنل پشت سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
  1. کانکتور AC پاور
    این سوئیچ بدون فن می باشد.

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

 

DescriptionModels
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L و WS-C2960C-8TC-L:

 

  Comparisons
WS-C2960-8TC-LWS-C2960C-8TC-LModels
8x 10/100 ports 8x 10/100 Fast EthernetPorts
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports 2x 1G copper or 2 x 1G SFPUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

 

 Specification
FixedType
Ethernet (10/100BaseTX) Ethernet (10/100/1000BaseT) Gigabit Ethernet (SFP)Topology
10/100 8portsMaximum Port density
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
-Modular/Expansion Slots
Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice EnabledArchitecture
Fixed, Rack Mountable, Standalone/ClusteringForm Factor
1.73x 10.6 x 6.4 inDimensions
64MBDRAM
Features
-Specialized Service Modules
Security
YesDHCP Snooping
-Dynamic ARP Inspection
-IP Source Guard
-RP Rate Limiters
-TCP Intercept
Yes802.1x
YesPort Security
YesDynamic VLANs
-Private VLANs
YesPrivate VLAN Edge
YesSecure Shell
YesSNMPv3
-Unicast RPF
YesACLs (L2-L4)
YesKerberos
Yes+TACACS
YesRADIUS
High Availability/Resilliency
-Hardware Redundancy
PVST, Broadcast Suppression, Unicast Suppression, Mulitcast Suppression, Spanning Tree, Portfast, Uplink Fast, Backbone Fast, 802.1s, 802.1wHigh Availability/Resilliency
Management
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based ManagementManagement features
Scalability
-WAN Interface Support
2.7MppsThroughput
16GbpsBackplane Capacity
255Number of VLANs

 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مسترشبکه بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
مدل محصول

WS-C2960-8TC-L

نوع سوئیچ شبکه

مدیریتی

سری سوئیچ سیسکو

سری 2960

لایه عملکرد

لایه 2

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نوع پورت

10/100 (100Mbps)

تعداد پورت شبکه

8Port

قابلیت POE

ندارد

قابلیت stack

ندارد

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

نوع لایسنس

LAN Base

قابلیت نصب در رک

دارد

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

ابعاد دستگاه

Depth : 16.3cm, Height : 4.4cm, Width : 27cm

وزن

1.4kg

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش

محصولات مرتبط