سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

موجود در انبار

1,870,000 تومان

محصولات مرتبط

نقد و بررسی اجمالی

این سوئیچ دارای 8 پورت اترنت 10/100 و 1 پورت Uplink دو منظوره(dual-purpose) است.

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L یکی از سوئیچ های سیسکو سری 2960 است. این سوئیچ شبکه دارای 8 پورت اترنت 10/100 و 1 پورت Uplink دو منظوره (dual-purpose) (دارای 1 پورت اترنت 10/100/1000 یا 1 پورت گیگابیت مبتنی بر SFP می باشد، 1 پورت فعال است) می باشد.

 

مشخصات کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L:

 

 WS-C2960-8TC-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplink Interfaces
8x 10/100 portsPorts
2.7MppsThroughput
16GbpsBackplane Capacity
64MBDRAM
1.73x10.6x6.4 inDimensions
4KgPackage Weight

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

  1. دکمه Mode
  2. LEDهای سوئیچ
  3.  پورت کنسول
  4.  8 پورت 10/100 اترنت
  5.  1 پورت Uplink دو منظوره (Dual-purpose)

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

  1. کانکتور AC پاور
    این سوئیچ بدون فن می باشد.

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

 

DescriptionModels
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L و WS-C2960C-8TC-L:

 

  Comparisons
WS-C2960-8TC-LWS-C2960C-8TC-LModels
8x 10/100 ports 8x 10/100 Fast EthernetPorts
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports 2x 1G copper or 2 x 1G SFPUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L:

 

 Specification
FixedType
Ethernet (10/100BaseTX) Ethernet (10/100/1000BaseT) Gigabit Ethernet (SFP)Topology
10/100 8portsMaximum Port density
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
-Modular/Expansion Slots
Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice EnabledArchitecture
Fixed, Rack Mountable, Standalone/ClusteringForm Factor
1.73x 10.6 x 6.4 inDimensions
64MBDRAM
Features
-Specialized Service Modules
Security
YesDHCP Snooping
-Dynamic ARP Inspection
-IP Source Guard
-RP Rate Limiters
-TCP Intercept
Yes802.1x
YesPort Security
YesDynamic VLANs
-Private VLANs
YesPrivate VLAN Edge
YesSecure Shell
YesSNMPv3
-Unicast RPF
YesACLs (L2-L4)
YesKerberos
Yes+TACACS
YesRADIUS
High Availability/Resilliency
-Hardware Redundancy
PVST, Broadcast Suppression, Unicast Suppression, Mulitcast Suppression, Spanning Tree, Portfast, Uplink Fast, Backbone Fast, 802.1s, 802.1wHigh Availability/Resilliency
Management
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based ManagementManagement features
Scalability
-WAN Interface Support
2.7MppsThroughput
16GbpsBackplane Capacity
255Number of VLANs

 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ سیسکو  WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو  WS-C2960X-24TS-L

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوئیچ های شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

 

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960-8TC-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

10/100 (100Mbps)

تعداد پورت

8Port

نوع Uplinks

Combo

تعداد Uplinks

1Port

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

2.7Mpps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

پورت کنسول

RJ45

توان مصرفی

20W

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : -25°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 16.3cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 27cm
وزن

1.4kg

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش