ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD


ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • دارای قابلیت HOT Swapable
  • دارای قابلیت انعطاف پذیری هرپورت
  • دارای ابعاد 5 x 13.4 x 56.5 میلی متر

دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد و قابل استفاده  در حالت‌‎های MultiMode و SingleMode است.ویژگی 1000BASE-LX / LH SFP ، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد . این ویژگی در کابل‌های استاندارد فیبر نوری (SingleMode) تا 7حداکثر 10 کیلومتر و بر روی فیبرهای  MultiMode تا حداکثر 550 متر عمل می کند.

نقد و بررسی : ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD
2 رای 5 (100%)

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD تولید شده توسط کمپانی سیسکو می‌باشد. دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد و قابل استفاده  در حالت‌‎های MultiMode و SingleMode است.

ویژگی 1000BASE-LX / LH SFP ، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد . این ویژگی در کابل‌های استاندارد فیبر نوری (SingleMode) تا 7حداکثر 10 کیلومتر و بر روی فیبرهای  MultiMode تا حداکثر 550 متر عمل می کند.

وقتی شما از نوع فیبر MultiMode استفاده می‌کنید، برای اتصال ، فرستنده  از طریق یک پچ کرد در مُد condition ، انجام می‌پذیرد. فرستنده‌های نوری GLC-LH-SM 1G SFP ، یک ماژول نوری گیگابایتی است که برای ذخیره سازی IP و LAN در شبکه طراحی شده‌اند.این مدل از ماژول‌ برای فیبر تک حالت طراحی شده است که با طول موج اسمی 1310 نانومتر عمل می‌کند.

این مدل نسبت به مدل‌های مشابه و هم سری توانایی عملکرد در دمای بالای 50 سانتی گراد را دارا می‌باشد. و همچنین پشتیبانی از DOM و اتصال دوگانه LC / PC است.

اتصال سوئیچ‌ها و روترها به شبکه  به واسطه‌ی کانکتورهای رابط گیگابیتی SFP با رعایت استاندارد صنعتی سیسکو ، انجام می‌گیرد . قسمت ورودی و خروجی دستگاه قابل جابه‌جایی است و با یک پورت اترنت Gigabit یا اسلات متصل می‌شود.

ویژگی‌های ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD :

  • دارای قابلیت HOT Swapable

به این معنی است که امکان نصب و  برداشتن ماژول در زمان روشن بودن امکان پذیر باشد. همچنین این قابلیت به حداکثر رساندن زمان Uptime را نیز به‌ همراه دارد.

  • قابلیت انعطاف پذیری در انتخاب رسانه و رابط کاربری که به صورت مجزا و جداگانه بر اساس هر پورت انجام می‌گیرد
  • دارای طراحی مقاوم برای اطمینان بیشتر
  • ابعاد این ماژول ها 5 x 13.4 x 56.5 میلی متر می‌باشد (SFP های سیسکو معمولا وزن 75 گرم یا کمتر دارند)

مشخصات ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD :

  1. کابل کشی و اتصالات

اتصالات عبارتند از:

  • دو کانکتور LC / PC

فقط اتصالات با کابلهای پچ‌کرد با کانکتور PC یا UPC در کابل کشی ، قابل پشتیبانی می‌باشد.

کابل پچ‌کرد با کانکتور APC پشتیبانی نمی‌شود. با توجه داشت که تمامی کابل‌های مورد استفاده باید مطابق با استانداردهای مشخص شده در بخش استانداردها باشند.

مقایسه ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD  با محصول مشابه:

در جدول زیر ، بین سری GLC مشابه ترین ماژول به آن GLC-LH-SMD  است که به تفاوت ها و شباهت های آن ها اشاره شده است.

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

تفاوت بارز این دو ماژول فیبرنوری در قابلیت DOM بودن ماژول GLC-LH-SMD می باشد،قابلیت   DOM امکان نظارت بر عملکرد ماژول به کاربر نهایی را می دهد.

جدول مقایسه ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD با مشابه آن:

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه