ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMDCisco Fiber Optic Module GLC-LH-SMD
ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD
ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD
ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD
ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMDCisco Fiber Optic Module GLC-LH-SMD

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

موجود در انبار

۳۵۰,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD تولید شده توسط کمپانی سیسکو می‌باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد و قابل استفاده در حالت‌‎های MultiMode و SingleMode است. ویژگی 1000BASE-LX / LH SFP، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد. این ویژگی در کابل‌های استاندارد فیبر نوری (SingleMode) تا 7حداکثر 10 کیلومتر و بر روی فیبرهای MultiMode تا حداکثر 550 متر عمل می کند.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD:

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD تولید شده توسط کمپانی سیسکو می‌باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد و قابل استفاده در حالت‌‎های MultiMode و SingleMode است. ویژگی 1000BASE-LX / LH SFP، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد. این ویژگی در کابل‌های استاندارد فیبر نوری (SingleMode) تا 7حداکثر 10 کیلومتر و بر روی فیبرهای MultiMode تا حداکثر 550 متر عمل می کند.

وقتی شما از نوع کابل فیبر نوری MultiMode استفاده می‌کنید، اتصال از طریق یک پچ کرد در مُد condition، انجام می‌پذیرد. فرستنده‌های نوری GLC-LH-SM 1G SFP ، یک ماژول نوری گیگابایتی است که برای ذخیره سازی IP و LAN در شبکه طراحی شده‌اند. این مدل از ماژول‌ برای فیبر تک حالت طراحی شده است که با طول موج اسمی 1310 نانومتر عمل می‌کند.

این مدل نسبت به مدل‌های مشابه و هم سری توانایی عملکرد در دمای بالای 50 سانتی گراد را دارا می‌باشد. و همچنین پشتیبانی از DOM و اتصال دوگانه LC / PC است. اتصال سوئیچ‌ها و روترها به شبکه به واسطه‌ی کانکتورهای رابط گیگابیتی SFP با رعایت استاندارد صنعتی سیسکو، انجام می‌گیرد. قسمت ورودی و خروجی دستگاه قابل جابه‌جایی است و با یک پورت اترنت Gigabit یا اسلات متصل می‌شود.

این ماژول فیبر نوری از پروتکل های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 پشتیبانی کرده و برای شبکه هایی که دارای این پروتکل هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که این ماژول با اکثر سوئیچ های شبکه دارای Uplink سازگار هستند و شما به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید.

 

 

ویژگی‌های ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD:

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD

  • دارای قابلیت HOT Swapable که به این معنی است که امکان نصب و برداشتن ماژول در زمان روشن بودن امکان پذیر باشد. همچنین این قابلیت به حداکثر رساندن زمان Uptime را نیز به‌ همراه دارد.
  • قابلیت انعطاف پذیری در انتخاب رسانه و رابط کاربری که به صورت مجزا و جداگانه بر اساس هر پورت انجام می‌گیرد.
  • دارای طراحی مقاوم برای اطمینان بیشتر
  • ابعاد این ماژول ها 5x 13.4 x 56.5 میلی متر می‌باشد (SFP های سیسکو معمولا وزن 75 گرم یا کمتر دارند)
  • دارای طول موج 1310nm
  • ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD دارای فیبر MMF
  • اندازه هسته فیبر 62.5 میکرومتر
  • نوع کابل Cat6 و Cat6a
  • پهنای باند 500MHz
  • دارای قابلیت Hot Plug
  • نرخ انتقال Ethernet 1000Base-T

 

مشخصات ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD:

  1. کابل کشی و اتصالات

اتصالات عبارتند از:

  • دو کانکتور LC / PC

فقط اتصالات با کابلهای پچ‌کرد با کانکتور PC یا UPC در کابل کشی ، قابل پشتیبانی می‌باشد.

کابل پچ‌کرد با کانکتور APC پشتیبانی نمی‌شود. باید توجه داشت که تمامی کابل‌های مورد استفاده باید مطابق با استانداردهای مشخص شده در بخش استانداردها باشند.

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD

 

مقایسه ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD با محصول مشابه:

در جدول زیر ، بین سری GLC مشابه ترین ماژول به آن GLC-LH-SMD  است که به تفاوت ها و شباهت های آن ها اشاره شده است.

 

(Core Size (µmModal Bandwidth (MHz* Km)(Operating Distance (mFiber Type(Wavelength (nmProduct
62.5
50
50
500
400
500
550 (1,804ft)
550 (1,804ft)
550 (1,804ft)
MMF1310
-10,000 (32,821ft)SMF1000BASE-LX/LH

 

تفاوت بارز این دو ماژول فیبرنوری در قابلیت DOM بودن ماژول GLC-LH-SMD می باشد، قابلیت DOM امکان نظارت بر عملکرد ماژول به کاربر نهایی را می دهد.

 

جدول مقایسه ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD با ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM :

 

GLC-LH-SMGLC-LH-SMDItem
1000BASE-LX/LH1000BASE-LX/LHProduct Category
13101310(Wavelength (nm
NoYes
Digital Diagnostics Monitoring
This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.
DOM Function

 

سایر محصول پیشنهادی:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
مدل محصول

GLC-LH-SMD

سرعت انتقال داده

1000Mbps

نوع کانکتور

LC

نوع کابل

MMF, SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

MMF : 550m, SMF : 10000m

طول موج

1310nm

قابلیت Hot Swapable

yes

استاندارد ها

IEEE 802.3z

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش