ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U

ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U


370,000 تومان

2 در انبار

ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • دارای سازگاری با استاندارد SFP MSA
  • پشتیبانی از سرعت 25 گیگا بیت
  • پشتیبانی از قابلیت Hot-pluggable SFP

این ماژول یک فرستنده دو جهته با کارایی بالا و مقرون به صرفه small form factor pluggable)SFP)  می‌باشد . این محصول برای 1000BASE-LX با سرعت گیگا بیت اترنت و Channel فیبر با سرعت یک گیگابیت تولید شده است که می تواند در تجهیزات سازگار با قابلیت Multi-Sourcing Agreement) MSA) مورد استفاده قرار گیرد.

نقد و بررسی : ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U

ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U
1 رای 5 (100%)

مشخصات و اطلاعات Model Cisco GLC-BX-U

ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U توسط شرکت سیسکو طراحی شده است این ماژول یک فرستنده دو جهته با کارایی بالا و مقرون به صرفه small form factor pluggable)SFP)  می‌باشد . این محصول برای 1000BASE-LX با سرعت گیگا بیت اترنت و Channel فیبر با سرعت یک گیگابیت تولید شده است که می تواند در تجهیزات سازگار با قابلیت Multi-Sourcing Agreement) MSA) مورد استفاده قرار گیرد.

فرستنده 1000BASE-BX  در  برای اتصال به تجهیزات شبکه برند سیسکو از جمله سوئیچ های اترنت، روتر ها اترنت، کارت های اینترفیس شبکه (NICs) و مبدل های رسانه مورد آزمایش قرار گرفته است.

ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U یک فرستنده 1000BASE-BX10-U SFP است که با قیمتی کاملا مقرون به صرفه، یک فرستنده قابل اعتماد SFP را برای یکپارچه سازی سیستم، distributors و end users در شبکه هایی که زیر ساخت های آن براساس کابل فیبر نوری است،  فراهم می کند.

این محصول طول موج 1490 نانو متر را در فیبر نوری در حالت Single Mode با قطر9/125 نانومتر را تا مسافت کاری به فاصله 10 کیلومتر منتقل می کند. همچنین این ماژول با استاندارد های FDA/CDRH و IEC-60825سازگار است.

 

از ویژگی‌های ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U:

  • پشتیبانی از سرعت 25 گیگا بیت برای انتقال داده
  • سازگاری با استاندارد SFP MSA
  • پشتیبانی از قابلیت Hot-pluggable SFP
  • دارای کانکتور به صورت LC

 

ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U با تجهیزات زیر سازگاری دارد :

  • Cisco 12000 Series Router – 4GE-SFP-LC
  • Cisco 12000 Series Router – EPA-3GE-SX/LH-LC
  • Cisco 1921 Series Router – EHWIC-1GE-SFP-CU
  •  Cisco 1921 Series Router – HWIC-1GE-SFP
  •  Cisco 1941 EHWIC-1GE-SFP-CU
  • Cisco 1941 HWIC-1GE-SFP
  •  Cisco 2000 GRWIC-D-ES-2S-8PC
  •  Cisco 2000 GRWIC-D-ES-6S
  •  Cisco 2350-48TD-S
  •  Cisco 2350-48TD-SD (with CVR-X2-SFP TwinGig converter)
  •  Cisco 2360-48TD-S
  • Cisco 2500 CGS-2520-16S-8PC
  • Cisco 2500 CGS-2520-24TC
  • Cisco 2600 NME-XD-24ES-1S-P
  •  Cisco 2600 NME-XD-48ES-2S-P
  •  Cisco 2800 HWIC-1GE-SFP
  • Cisco 2800 NME-XD-24ES-1S-P
  •  Cisco 2800 NME-XD-48ES-2S-P
  •  Cisco 2900 EHWIC-1GE-SFP-CU
  •  Cisco 2900 HWIC-1GE-SFP
  • Cisco 2900 SM-D-ES2-48
  •  Cisco 2900 SM-D-ES3-48-P
  •  Cisco 2900 SM-D-ES3G-48-P
  • Cisco 2960S-F24PS-L
  •  Cisco 2960S-F24TS-L
  • Cisco 2960S-F24TS-S
  •  Cisco 2960S-F48FPS-L
  •  Cisco 2960S-F48LPS-L
  • Cisco 2960S-F48TS-L
  • Cisco 2960S-F48TS-S
  •  Cisco 3000 WS-CBS3020-HPQ
  •  Cisco 3000 WS-CBS3030-DEL
  •  Cisco 3000 WS-CBS3040-FSC
  •  Cisco 3100 WS-CBS-3120G-S
  •  Cisco 3700 NME-XD-24ES-1S-P
  •  Cisco 3700 NME-XD-48ES-2S-P
  • Cisco 3750 ME-C3750-24TE-M
  •  Cisco 3800 HWIC-1GE-SFP
  •  Cisco 3800 NME-XD-24ES-1S-P
  • Cisco 3800 NME-XD-48ES-2S-P
  •  Cisco 3825
  •  Cisco 3845
  • Cisco 3900 EHWIC-1GE-SFP-CU
  •  Cisco 3900 HWIC-1GE-SFP
  • Cisco 3900 SM-D-ES2-48
  •  Cisco 3900 SM-D-ES3-48-P
  • Cisco 3900 SM-D-ES3G-48-P
  •  Cisco 3925
  •  Cisco 3945
  •  Cisco 4400 4321
  • Cisco 4400 4331
  •  Cisco 4400 4351
  •  Cisco 4400 4431
  •  Cisco 4400 4451-X
  •  Cisco 4500 WS-X4013+10GE
  •  Cisco 4500 WS-X4013+TS
  • Cisco 4500 WS-X4448-GB-SFP
  •  Cisco 4500 WS-X4506-GB-T
  •  Cisco 4500 WS-X4516-10GE
  •  Cisco 4500 WS-X45-SUP6-E
  •  Cisco 4500 WS-X45-SUP7-E
  •  Cisco 4500 WS-X45-SUP7L-E
  •  Cisco 4500 WS-X45-SUP8-E
  •  Cisco 4500 WS-X45-SUP8L-E
  •  Cisco 4500 WS-X4612-SFP-E
  •  Cisco 4500 WS-X4624-SFP-E
  •  Cisco 4500 WS-X4640-CSFP-E
  •  Cisco 4500 WS-X4712-SFP+E
  •  Cisco 4500 WS-X4712-SFP-E
  •  Cisco 4500 WS-X4724-SFP-E
  •  Cisco 4500 WS-X4748-SFP-E
  •  Cisco 4900 ME-4924-10GE
  • Cisco 4900 WS-4928-10GE
  • Cisco 4900 WS-C4948
  •  Cisco 4900 WS-C4948E(-F)
  • Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-100-K9
  •  Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-1K-K9
  •  Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-250-K9
  •  Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-25-K9
  •  Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-500-K9
  •  Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-50-K9
  •  Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-HA-K9
  •  Cisco 6500 C6800-SUP6T
  •  Cisco 6500 C6800-SUP6T-XL
  •  Cisco 6500 ME-C6524GS-8S
  •  Cisco 6500 ME-C6524GT-8S
  •  Cisco 6500 VS-S2T-10G
  •  Cisco 6500 VS-S2T-10G-XL
  •  Cisco 6500 VS-S720-10G-3C
  •  Cisco 6500 VS-S720-10G-3CXL
  •  Cisco 6500 WS-SUP32-10GE-3B
  •  Cisco 6500 WS-SUP32-GE-3B
  •  Cisco 6500 WS-SUP32-GE-PISA
  •  Cisco 6500 WS-SUP720
  •  Cisco 6500 WS-SUP720-3B
  • Cisco 6500 WS-SUP720-3BXL
  •  Cisco 6500 WS-X6724-SFP
  •  Cisco 6500 WS-X6748-SFP
  •  Cisco 6500 WS-X6824-SFP-2T
  •  Cisco 6500 WS-X6824-SFP-2TXL
  •  Cisco 6500 WS-X6848-SFP-2T
  •  Cisco 6500 WS-X6848-SFP-2TXL
  •  Cisco 6500 WS-X6904-40G-2T
  •  Cisco 6500 WS-X6904-40G-2TXL
  •  Cisco 7200 NPE-G2
  •  Cisco 7201
  •  Cisco 7300 CISCO7301
  •  Cisco 7300-NSE-150
  •  Cisco 7600 7600-ES20-GE3C
  •  Cisco 7600 7600-ES20-GE3CXL
  •  Cisco 7600 76-ES+T-20G
  •  Cisco 7600 76-ES+T-40G
  •  Cisco 7600 76-ES+XC-20G3C
  •  Cisco 7600 76-ES+XC-20G3CXL
  •  Cisco 7600 76-ES+XC-40G3C
  • Cisco 7600 76-ES+XC-40G3CXL
  •  Cisco 7600 RSP720-10GE
  •  Cisco 7600 RSP720-3C-GE
  •  Cisco 7600 RSP720-3CXL-GE
  •  Cisco 7600 WS-SUP32-GE-3B
  •  Cisco 7600 WS-SUP720
  •  Cisco 7600 WS-SUP720-3B
  •  Cisco 7600 WS-SUP720-3BXL
  • Cisco 7600 WS-X6724-SFP
  •  Cisco 7600 WS-X6748-SFP
  •  Cisco 7600-ES+20G3C
  •  Cisco 7600-ES+20G3CXL
  •  Cisco 7600-ES+40G3C
  •  Cisco 7600-ES+40G3CXL
  •  Cisco A901-12C-F-D
  • Cisco A901-12-C-FT-D
  •  Cisco A901-4C-F-D
  •  Cisco A901-4-C-FT-D
  •  Cisco A901-6CZ-F-A
  • Cisco A901-6CZ-F-D
  •  Cisco A901-6-CZ-FT-A
  •  Cisco A901-6-CZ-FT-D
  •  Cisco A9KV-V2-AC
  •  Cisco A9KV-V2-DC-A
  •  Cisco A9KV-V2-DC-E
  •  Cisco ASA5500 SSM-4GE
  •  Cisco ASR 1000 ASR1001
  •  Cisco ASR 1000 ASR1002
  •  Cisco ASR 1000 ASR1002-F
  •  Cisco ASR 1000 ASR1002-X
  •  Cisco C3850-NM-4-1G uplink module
  •  Cisco C4KX-NM-8SFP+
  •  Cisco C6800-16P10G(-XL)
  •  Cisco C6800-32P10G(-XL)
  •  Cisco C6800-48P-SFP
  •  Cisco C6800-48P-SFP-XL
  •  Cisco C6800-8P10G(-XL)
  •  Cisco C6800IA-48FPD
  •  Cisco C6800IA-48FPDR
  •  Cisco C6800IA-48TD
  •  Cisco C6800-SUP6T
  •  Cisco C6800-SUP6T-XL
  •  Cisco C6816-X-LE
  •  Cisco C6824-X-LE-40G
  •  Cisco C6832-X-LE
  •  Cisco C6840-X-LE-40G
  •  Cisco C6880-X
  •  Cisco CISCO892F-K9
  •  Cisco CISCO892FW-K9
  •  Cisco CRS 20-1GE-FLEX
  •  Cisco IE 2000U-16TC-G
  •  Cisco IE 2000U-16TC-GP
  •  Cisco IE 2000U-16TC-G-X
  •  Cisco IE 2000U-4TS-G
  •  Cisco IE 2000U-8TC-G
  •  Cisco IE-2000-16PTC-G-E
  •  Cisco IE-2000-16PTC-G-L
  •  Cisco IE-2000-16PTC-G-NX
  •  Cisco IE-2000-16TC-G-E
  •  Cisco IE-2000-16TC-G-L
  • Cisco IE-2000-16TC-G-N
  •  Cisco IE-2000-16TC-G-X
  •  Cisco IE-2000-4S-TS-G-B
  • Cisco IE-2000-4S-TS-G-L
  •  Cisco IE-2000-4TS-G-B
  •  Cisco IE-2000-4TS-G-L
  •  Cisco IE-2000-8TC-G-B
  •  Cisco IE-2000-8TC-G-E
  •  Cisco IE-2000-8TC-G-L
  • Cisco IE-2000-8TC-G-N
  •  Cisco IE-2000U-4S-G
  •  Cisco IE-3000-4TC
  •  Cisco IE-3000-8TC
  •  Cisco IE-3010-16S-8PC
  •  Cisco IE-3010-24TC
  • Cisco IE-4000-16GT4G-E
  •  Cisco IE-4000-16T4G-E
  •  Cisco IE-4000-4GC4GP4G-E
  •  Cisco IE-4000-4GS8GP4G-E
  •  Cisco IE-4000-4S8P4G-E
  •  Cisco IE-4000-4T4P4G-E
  •  Cisco IE-4000-4TC4G-E
  •  Cisco IE-4000-8GS4G-E
  •  Cisco IE-4000-8GT4G-E
  •  Cisco IE-4000-8GT8GP4G-E
  •  Cisco IE-4000-8S4G-E
  •  Cisco IE-4000-8T4G-E
  •  Cisco IE-5000-12S12P-10G
  •  Cisco IE-5000-16S12P
  •  Cisco ME-3400-24FS-A
  • Cisco ME-3400-24TS-A
  •  Cisco ME-3400-24TS-D
  • Cisco ME-3400E-24TS-M
  •  Cisco ME-3400EG-12CS-M
  •  Cisco ME-3400EG-2CS-A
  •  Cisco ME-3400G-12CS-A
  •  Cisco ME-3400G-12CS-D
  •  Cisco ME-3400G-2CS-A
  •  Cisco ME-3600X-24CX-M
  • Cisco ME-3600X-24FS-M
  •  Cisco ME-3600X-24FS-M (SFP ports)
  •  Cisco ME-3600X-24TS-M (SFP+ ports)
  •  Cisco ME-3800X-24FS-M (client ports)
  •  Cisco ME-3800X-24FS-M (SFP+ ports)
  •  Cisco MWR-2941-DC
  •  Cisco N10-E0440
  •  Cisco N10-E0600
  •  Cisco N10-S6100
  •  Cisco N10-S6200
  •  Cisco N20-I6584
  •  Cisco Nexus 2000 N2K-C2232PP-10GE
  •  Cisco Nexus 2000 N2K-C2348UPQ
  •  Cisco Nexus 3000 N3K-C3048TP-1GE
  • Cisco Nexus 3000 N3K-C3064-32T
  •  Cisco Nexus 3000 N3K-C3064-X
  •  Cisco Nexus 3000 N3K-C31128PQ-10GE
  •  Cisco Nexus 3000 N3K-C3132Q
  •  Cisco Nexus 3000 N3K-C3132Q-X
  •  Cisco Nexus 3000 N3K-C3172PQ
  •  Cisco Nexus 3000 N3K-C3172TQ
  •  Cisco Nexus 4000 N4K-4001I-XPX
  •  Cisco Nexus 5000 N55-M16P
  •  Cisco Nexus 5000 N55-M16UP
  •  Cisco Nexus 5000 N55-M8P8FP
  •  Cisco Nexus 5000 N5K-C5010P-BF
  • Cisco Nexus 5000 N5K-C5020P-BF
  •  Cisco Nexus 5000 N5K-C5548P-FA
  •  Cisco Nexus 5000 N5K-C5548UP-FA
  •  Cisco Nexus 5000 N5KC5596UP-FA
  •  Cisco Nexus 7000 N77-F348XP-23
  • Cisco Nexus 7000 N7K-F132XP-15
  •  Cisco Nexus 7000 N7K-F248XP-25
  •  Cisco Nexus 7000 N7K-F248XP-25E
  •  Cisco Nexus 7000 N7K-M148GS-11
  •  Cisco Nexus 7000 N7K-M148GS-11L
  •  Cisco Nexus 9000 N9K-C92160YC-X
  •  Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX
  •  Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-E
  •  Cisco Nexus 9000 N9K-C9396PX
  •  Cisco Nexus 9000 N9K-X9464PX
  •  Cisco Nexus 9000 N9K-X9564PX
  •  Cisco RF ESR-HH-1GE
  •  Cisco SPA-10X1GE
  •  Cisco SPA-10X1GE-V2
  •  Cisco SPA-2X1GE
  •  Cisco SPA-2X1GE-V2
  •  Cisco SPA-5X1GE
  • Cisco SPA-5X1GE-V2
  •  Cisco SPA-8X1GE
  •  Cisco SPA-8X1GE-V2
  •  Cisco uBR7200-NPE-G2
  •  Cisco UCS-FI-6248UP
  •  Cisco UCS-FI-E16UP
  • Cisco UCS-IOM-2208XP
  •  Cisco WS-C2940-8TF-S
  •  Cisco WS-C2950ST-24 LRE
  •  Cisco WS-C2950ST-24 LRE997
  •  Cisco WS-C2950ST-8 LRE
  •  Cisco WS-C2960+24LC-L
  •  Cisco WS-C2960+24LC-S
  •  Cisco WS-C2960+24PC-L
  •  Cisco WS-C2960+24PC-S
  • Cisco WS-C2960+24TC-L
  •  Cisco WS-C2960+24TC-S
  •  Cisco WS-C2960+48PST-L
  •  Cisco WS-C2960+48PST-S
  •  Cisco WS-C2960+48TC-L
  •  Cisco WS-C2960+48TC-S
  •  Cisco WS-C2960-24LC-S
  •  Cisco WS-C2960-24PC-L
  •  Cisco WS-C2960-24PC-S
  •  Cisco WS-C2960-24TC-L
  •  Cisco WS-C2960-24TC-S
  •  Cisco WS-C2960-48PST-L
  •  Cisco WS-C2960-48PST-S
  •  Cisco WS-C2960-48TC-L
  •  Cisco WS-C2960-48TC-S
  •  Cisco WS-C2960-8TC-L
  •  Cisco WS-C2960-8TC-S
  •  Cisco WS-C2960C-12PC-L
  • Cisco WS-C2960C-8PC-L
  •  Cisco WS-C2960C-8TC-L
  •  Cisco WS-C2960C-8TC-S
  •  Cisco WS-C2960CG-8TC-L
  •  Cisco WS-C2960CX-8PC-L
  •  Cisco WS-C2960CX-8TC-L
  • Cisco WS-C2960G-24TC-L
  •  Cisco WS-C2960G-48TC-L
  • Cisco WS-C2960G-8TC-L
  •  Cisco WS-C2960S-24PD-L
  •  Cisco WS-C2960S-24PS-L
  • Cisco WS-C2960S-24TD-L
  •  Cisco WS-C2960S-24TS-L
  •  Cisco WS-C2960S-24TS-S
  •  Cisco WS-C2960S-48FPD-L
  •  Cisco WS-C2960S-48FPS-L
  • Cisco WS-C2960S-48LPD-L
  •  Cisco WS-C2960S-48LPS-L
  •  Cisco WS-C2960S-48TD-L
  •  Cisco WS-C2960S-48TS-L
  •  Cisco WS-C2960S-48TS-S
  •  Cisco WS-C2960X-24PD-L
  •  Cisco WS-C2960X-24PS-L
  •  Cisco WS-C2960X-24PSQ-L
  •  Cisco WS-C2960X-24TD-L
  •  Cisco WS-C2960X-24TS-L
  •  Cisco WS-C2960X-24TS-LL
  • Cisco WS-C2960X-48FPD-L
  •  Cisco WS-C2960X-48FPS-L
  • Cisco WS-C2960X-48LPD-L
  • Cisco WS-C2960X-48LPS-L
  • Cisco WS-C2960X-48TD-L
  • Cisco WS-C2960X-48TS-L
  •  Cisco WS-C2960X-48TS-LL
  •  Cisco WS-C2960XR-24PD-I
  •  Cisco WS-C2960XR-24PS-I
  •  Cisco WS-C2960XR-24TD-I
  •  Cisco WS-C2960XR-24TS-I
  •  Cisco WS-C2960XR-48FPD-I
  • Cisco WS-C2960XR-48FPS-I
  •  Cisco WS-C2960XR-48LPD-I
  •  Cisco WS-C2960XR-48LPS-I
  •  Cisco WS-C2960XR-48TD-I
  •  Cisco WS-C2960XR-48TS-I
  •  Cisco WS-C2970G-24TS-E
  •  Cisco WS-C2975GS-48PS-L
  •  Cisco WS-C3560-12PC-S
  •  Cisco WS-C3560-24PS
  •  Cisco WS-C3560-24TS
  •  Cisco WS-C3560-48PS
  •  Cisco WS-C3560-48TS
  • Cisco WS-C3560-8PC
  •  Cisco WS-C3560C-12PC-S
  •  Cisco WS-C3560C-8PC-S
  •  Cisco WS-C3560CG-8PC-S
  •  Cisco WS-C3560CG-8TC-S
  •  Cisco WS-C3560CX-12PC-S
  •  Cisco WS-C3560CX-12PD-S
  •  Cisco WS-C3560CX-12TC-S
  •  Cisco WS-C3560CX-8PC-S
  •  Cisco WS-C3560CX-8TC-S
  •  Cisco WS-C3560CX-8XPD-S
  •  Cisco WS-C3560E-12SD
  •  Cisco WS-C3560E-24PD
  •  Cisco WS-C3560E-24TD
  •  Cisco WS-C3560E-48PD
  • Cisco WS-C3560E-48TD
  •  Cisco WS-C3560G-24PS
  •  Cisco WS-C3560G-24TS
  •  Cisco WS-C3560G-48PS
  •  Cisco WS-C3560G-48TS
  •  Cisco WS-C3560V2-24PS
  •  Cisco WS-C3560V2-24TS
  •  Cisco WS-C3560V2-48PS
  •  Cisco WS-C3560V2-48TS
  •  Cisco WS-C3560X-24P
  • Cisco WS-C3560X-24T
  •  Cisco WS-C3560X-48P
  •  Cisco WS-C3560X-48T
  •  Cisco WS-C3650-24PD
  •  Cisco WS-C3650-24PS
  •  Cisco WS-C3650-24TD
  •  Cisco WS-C3650-24TS
  •  Cisco WS-C3650-48FD
  • Cisco WS-C3650-48FQ
  •  Cisco WS-C3650-48FS
  • Cisco WS-C3650-48PD
  •  Cisco WS-C3650-48PQ
  • Cisco WS-C3650-48PS
  •  Cisco WS-C3650-48TD
  •  Cisco WS-C3650-48TQ
  •  Cisco WS-C3650-48TS
  • Cisco WS-C3750-24FS-S
  • Cisco WS-C3750-24PS
  • Cisco WS-C3750-24TS
  •  Cisco WS-C3750-24WFS
  •  Cisco WS-C3750-48PS
  •  Cisco WS-C3750-48TS
  •  Cisco WS-C3750E-24PD
  •  Cisco WS-C3750E-24TD
  •  Cisco WS-C3750E-48PD
  •  Cisco WS-C3750E-48TD
  •  Cisco WS-C3750G-12S
  •  Cisco WS-C3750G-24PS
  •  Cisco WS-C3750G-24TS
  •  Cisco WS-C3750G-48PS
  •  Cisco WS-C3750G-48TS
  •  Cisco WS-C3750V2-24PS
  • Cisco WS-C3750V2-24TS
  •  Cisco WS-C3750V2-48PS
  •  Cisco WS-C3750V2-48TS
  •  Cisco WS-C3750X-12S
  •  Cisco WS-C3750X-24P
  •  Cisco WS-C3750X-24S
  •  Cisco WS-C3750X-24T
  •  Cisco WS-C3750X-48P
  •  Cisco WS-C3750X-48PF
  •  Cisco WS-C3750X-48T
  • Cisco WS-C3850-12XS
  •  Cisco WS-C3850-16XS
  •  Cisco WS-C3850-24XS
  •  Cisco WS-C3850-48XS
  •  Cisco WS-C3850-48XS-E
  • Cisco WS-C3850-48XS-F-E
  •  Cisco WS-C3850-48XS-F-S
  •  Cisco WS-C3850-48XS-S
  •  Cisco WS-C4500X-16SFP+
  •  Cisco WS-C4500X-24X-ES
  •  Cisco WS-C4500X-32SFP+
  •  Cisco WS-C4500X-40X-ES
  • Cisco WS-C4500X-F-16SFP+
  •  Cisco WS-C4500X-F-32SFP

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه