پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد داپلکس 2mNexans Patch Cord SC-SC Single mode 2m
پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC SM Duplex 2m
پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC Single Mode Duplex
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد داپلکس 2mNexans Patch Cord SC-SC Single mode 2m

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC Single Mode Duplex در دو مدل پچ کورد فیبرنوری SC-SC Single Mode Duplex دو متری و پچ کورد فیبرنوری SC-SC Single Mode Duplex 5M می باشد.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد داپلکس 2m

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC Single Mode Duplex 2m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC SM Duplex 2m در دو مدل پچ کورد فیبرنوری SC-SC Single Mode Duplex 2M و پچ کورد فیبرنوری SC-SC Single Mode Duplex 5M می باشد. فیبر نوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است. از فیبر نوری به منظور ارسال سیگنال های نوری در مسافت های طولانی استفاده می شود. برای اتصال سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال کامپیوتر (کارت شبکه ) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده می شود. می توان گفت یکی از مهمترین قسمت های شبکه پچ کورد است که می تواند کارایی شبکه را تحت تأثیر قرار دهد.

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC SM Duplex 2m برای کاربردهایی که در آن سطح بالایی از ویژگی های نوری مورد نیاز است، طراحی شده است.

  • مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پنل پچ / تجهیزات فعال به تجهیزات فعال.
  • مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk).

 


 

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب درست پچ کورد فیبر نوری

 


 

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC SM Duplex 2m از برنامه های زیر پشتیبانی می کند:

  • Fast Ethernet 100 base FX
  • 1Gbase SX
  • 1Gbase LX
  • 10Gbase SR
  • 10Gbase LW
  • 10Gbase LX4
  • 10Gbase LR
  • 10Gbase LRM
  • Fibre Channel Serial 1G
  • Fibre Channel Serial 2G
  • Fibre Channel Serial 4G
  • Fibre Channel Serial 10G

– عملکرد پچ کورد:

پچ کوردهای فیبرنوری Nexans LANmark در تمام کلاس های فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس است:

  • نسخه 5 برای استفاده در یک سیستم سازگار OM1
  • نسخه MM50 برای سیستم های OM2
  • نسخه MM50 OM3 طراحی شده برای سیستم های OM3
  • نسخه Single Mode سازگار با OS2 است.
  • نسخه های Multi Mode را می توان در سیستم های بهینه سازی لیزری با استفاده از کابل های LANMarkOf xt استفاده کرد.

 

– طراحی پچ کورد :

پچ کورد Nexans LANmark برای بهبود نصب، بر اساس اصل سیم کشی Cross-Over طراحی شده است. (A1-B2، B1-A2)

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد داپلکس 2m:

 

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC SM Duplex 2m

  • پچ کورد فیبر نوری : Single Mode Duplex
  • سایز کابل : 2 متر و 5متر
  • نوع کانکتور : SC-SC

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 3m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد 3m

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-SC

رنگ کابل

زرد

متراژ کابل

2m

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش