پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد 3m

Nexans Fiber Optic Patch Cord SC-SC Single Mode 3m
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور : SC-SC
متراژ : 3m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

تماس بگیرید

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد 3m

Nexans Fiber Optic Patch Cord SC-SC Single Mode 3m
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور : SC-SC
متراژ : 3m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Single Mode 3m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Single Mode 3m یک کابل فیبر نوری است که توسط کمپانی نگزنس که در صنعت تولیدات کابل شبکه و پچ کوردها می‌باشد، تولید شده است. در دو طرف سر این کابل کانکتورهایی قرار دارند که باتوجه‌ به مدل پچ کورد این کانکتورها می‌تواند متفاوت و یا کاملاً یکسان باشند دسته‌بندی پچ‌ کورد فیبر نوری بر اساس نوع کابل و کانکتور متفاوت است که از جمله آن‌ها می‌توان به LC ،SC، FC،ST اشاره کرد.

شما می‌توانید با کمک این کانکتورها بین تجهیزات فیبر نوری در شبکه ارتباط برقرار کنید. پچ کورد نگزنس سینگل مد SC-SC سه متری به دلیل استحکام بالا و قیمت اقتصادی بسیار خوب به طور گسترده در شبکه‌های فیبر نوری و همچنین مخابرات مورداستفاده قرار می‌گیرند.

 

معرفی پچ کورد نگزنس SC-SC SM سه متری:

پچ کورد فیبر نوری از اصلی‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات در شبکه‌های فیبر نوری محسوب می‌شوند که از این محصول برای برقراری ارتباط بین تجهیزات شبکه استفاده می‌شود. پچ کورد نگزنس SC-SC SM سه متری به رنگ زرد است که نشان‌دهنده سینگل مود بودن کابل فیبر نوری است و با پارت نامبر خود شناخته می‌شود.

پچ کوردها در هر دو سر خود دارای کانکتورهایی هستند که باتوجه‌به مدل پچ کورد می‌توانند متفاوت و یکسان باشند که از این کانکتورها می‌توان برای اتصال سوئیچ‌های شبکه فیبر نوری و یا تجهیزات مخابراتی دیگر استفاده کرد. همچنین این پچ کورد نگزنس sc-sc sm، سه متر طول دارد و  در برابر شکستگی و آسیب‌پذیری بسیار مقاوم است.

 

ویژگی‌های پچ کورد نگزنس SC-SC SM 3m:

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC نگزنس دارای مزایای گوناگونی است، که شامل:

  • ازدست‌رفتن داده‌ها را به حداقل می‌رساند.
  • پچ کورد نگزنس sc-sc sm بازده بسیار بالایی دارد
  • این محصول انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد.
  • همچنین سازگاری خوبی با تجهیزات دارد.
  • انتقال داده را به‌سرعت انجام می‌دهد و از بروز نویز در شبکه جلوگیری می‌کند.
  • این پچ کورد‌ها با محیط سازگاری دارند.
  • تبادل اطلاعات به صورت بهینه

 

مشخصه‌های فنی پچ کورد نگزنس سینگل مد SC-SC سه متری:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Single Mode 3m

  • برند محصول: نگزنس (NEXANS)
  • نوع فیبر نوری: SM (سینگل مود)
  • متراژ پچ کورد: 3 متر
  • رنگ: زرد

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد نگزنس سینگل مد SC-SC دو متری

پچ کورد نگزنس مالتی مد SC-SC  یک متری

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC مالتی مد 15m

نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-SC

متراژ کابل

3m

رنگ

زرد

3.5
3 بررسی
0
1
1
0
0

3 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد 3m

حذف فیلترها
  1. محمدتقی اصغری (خریدار محصول)

    خیلی با کیفیت بود

  2. احمد کلباسی