پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC مالتی مد داپلکس 1mNexans Patch Cord FC-SC MultiMode 1m
پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC مالتی مد داپلکس 1mNexans Patch Cord FC-SC MultiMode 1m

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m یک کابل فیبر نوری است که هر دو طرف آن به کانکتور FC-SC متصل شده اند.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC مالتی مد داپلکس 1m

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m یکی از تجهیزات فیبر نوری کمپانی نگزنس محسوب میشود. کمانی نگزنس یکی از بزرگترین تولید کنندگان کابل های مسی و کابل فیر نوری است. پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m یک کابل فیبر نوری است که هر دو طرف آن به کانکتور متصل شده اند.

پچ کوردها در انواع گوناگونی به وسیله کمپانی نگزنس طراحی و تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه‌ها و آداپتوری که در انتهای هر طرف از کابل نوری متصل شده میتوانید پچ کورد متناسب با آن را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. همچنین ازپچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m در شبکه های فیبر نوری برای برقراری ارتباط بین تجهیزات شبکه استفاده میشود.

فیبر نوری یکی از تجهیزات شبکه، برای انتقال داده‌ها با سرعت زیاد است. از فیبر نوری جهت ارسال سیگنال های نوری در مسافت های بسیار طولانی استفاده میشود. برای برقراری اتصال بین سوئیچ های شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کارت شبکه و ریز شبکه از پچ کورد ها استفاده میشود. پچ کور یکی از مهم ترین بخش های شبکه است که قابلیت تحت تاثیر قرار دادن شبکه را دارد.

 

مزایا پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m:

از پچ کوردها برای اتصال به CATV(تلویزیون های کابلی)، شبکه های مخابراطی، شبکه های PC و همچنین تجهیزات آزمایشی استفاده میشود. همچنین شامل اتاق های ارتباطی، FTTH (فیبر به خانه)، LAN (شبکه محلی)، FOS (سنسور فیبر نوری)، سیستم ارتباطی فیبر نوری، تجهیزات مخابراتی، صنایع دفاعی و … نیز می شوند.

همچنین این کابل فیبر نوری مناسب برای استفاده در بین کابین ها برای اتصال پچ پنل ها و همینطور اتصال بین تجهیزات اکتیو به تجهیزات اکتیو است. از کاربرد های دیگر این کابل فیبر نوری میتوانیم به استفاده مناسب از این محصول در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق استفاده کرد. همچنین این پچ کورد سازگاری بسیار بالایی با محیط دارد.

پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m

 

مشخصات و ساختار پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m:

پچ کوردهای فیبر نوری دارای الیاف شیشه‌ای هستند و با استفاده از نور، دیتا را با سرعت بالا و دریافت کم‌ترین نویز منتقل می‌کنند.

سوکت‌های انتهایی این محصول  از نوع SC و FC هستند. کانکتور SCمخفف Standard Connector یا (کانکتور استاندارد) است. SC از نوع فشار و کشش بوده و توانایی 1000 چرخه اتصال را  دارد. پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m بسیار کم هزینه است و ساختاری ساده و مقاوم دارد. هم‌چنین نحوه اتصال کانکتور FC، از نوع پیچشی است. پچ کورد FC بدنه‌ی آن فلزی و ساختار پیچشی دارد. این پچ کورد نیزدر محیط با لرزش بالا هم کاربرد دارد.

این محصول دارای یک کابل فیبر نوری روکش دار است و رنگ روکش این فیبر نشان می دهد که فیبر آن از نوع Multi Mode می باشد؛ بنابراین برای کابل های Multi Mode طراحی شده است. جنس روکش این کابل LSZH می باشد. ساختار این روکش به گونه ای است که سوختگی به ندرت در آن اتفاق می افتد (فاقد هالوژن است) و در صورت بروز آتش سوزی، از خود دود و گاز سمی متصاعد نخواهد کرد.

پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m، در مسافت‌های کوتاه هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و ‌می‌تواند سیگنال‌های بیشتری را منتقل کند. تعداد فیبری که برای این پچ کورد در نظر گرفته شده، از نوع داپلکس (دوتایی) است. شما می‌توانید پچ کورد ها را در متراژهای 1، 2، 3، 5 و 10 متری خریداری کنید.

 

ویژگی های پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC Multi Mode 1m:

  • محصول: پچ کورد فیبر نوری نگزنس
  • طول کابل : 1 متر
  • نوع کانکتور :FC-SC
  • نوع فیبر: Multi Mode
  • رنگ محصول :نارنجی
  • تعداد فیبر: Duplex

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 2m

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

رنگ کابل

نارنجی

متراژ کابل

1m

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش