فیلتر محصولات

خرید سرور اچ پی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 2m

۱۵۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

آبی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل SC-SC Multi Mode 1m

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-SC

متراژ کابل

1m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 5m

۱۹۵,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

متراژ کابل

5m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 3m

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

متراژ کابل

3m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 2m

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

متراژ کابل

2m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC مالتی مد داپلکس 1m

۱۳۵,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

متراژ کابل

1m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC مالتی مد 10m

۲۸۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

متراژ کابل

10m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد 5m

۱۵۸,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 3m

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

3m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 5m

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 15m AJ837A

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

15m

رنگ

آبی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 2m AJ835A

۸۵۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

آبی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 2m

۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

نارنجی

برچسب: پچ کورد فیبر نوری مالتی مود

پچ کورد فیبر نوری مالتی مد

نوع دیگری کابل های شبکه ای، کابل فیبر نوری مالتی مود (Multimode) نامیده می شود. هر فیبر نوری در یک کابل مالتی مود تقریبا 10 برابر بزرگتر از فیبر های نوری در کابل های سینگل مود می باشد. این یعنی رشته های نور میتوانند با راه های مختلفی مانند: زرد، نارنجی، آبی و فیروزه ای جا به جا شوند و به بیان دیگر با مود های مختلف عوض می شوند. کابل های فیبر نوری مالتی مود می توانند اطلاعات و دیتا های مختلف را تنها در فاصله های نسبتا کوتاه (در مقایسه با موارد سینگل مود) استفاده می شوند.

پچ کورد های فیبرنوری بر اساس معیارهای متفاوت دسته بندی می شوند؛

بر اساس روکش کابل ها آن ها را به LSZH و PVC و بر اساس تعداد هسته به دو دسته Simplex و Duplex تقسیم می شود که سیمپلکس دارای یک هسته و داپلکس دارای دو هسته هستند و همچنین بر اساس نوع هسته آن ها را به دو دسته سینگل مود و مالتی مود تقسیم بندی می کنیم. صیقل دادن فرول فاکتور نیز قابل دسته بندی در انواع APC ،UPC و PC است.

کابل های مالتی مود خود دارای چهار نوع هستند که به آنها OM (Optical Multimode) به معنای مالتی مود نوری گفته می شود. تجهیزات فیبرنوری معمولا این کابل ها را با نام های OM1،OM2،OM3 و همچنین OM4 معرفی می کند. این پچ کورد های فیبرنوری دارای قطر بزرگتر و در اندازه‌های 50 میکرومتر و 62.5 میکرومتر، تولید و عرضه شده‌اند و توانایی انتقال بیش از یک حالت سیگنال نوری را دارا می‌باشند. در نتیجه از پچ‌کوردهای فیبرنوری مالتی مود، برای مسافت‌های بسیار کوتاه‌تر استفاده می‌شود.

انواع پچ کورد فیبرنوری مالتی مود:

  • پچ کورد فیبرنوری LC:

یکی از انواع پچ کورد فیبرنوری، پچ کورد LC است که مخفف Lucent می باشد. این نوع دسته بندی براساس فشار دادن و چفت شدن است. پچ کورد LC بدنه پلاستیکی دارد و جنس آن سرامیکی است و اندازه دقیق فرول آن برابر 1.25mm است. این نوع پچ کورد به خاطر فرم کوچک و کم کردن نویز محیط بسیار محبوبیت دارد و برای مناطق پرتراکم مورد استفاده قرار می گیرد.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مد

  • پچ کورد فیبرنوری SC:

پچ کورد SC مخفف کلمه Subscriber یا کانکتور مربعی Square است. از این نوع پچ کورد برای مخابرات فیبرنوری و ارتباطات داده ها استفاده می کنند. می توانند 1000 چرخه را به هم متصل کنند. این نوع پچ کورد دارای قفل در کانکتور خود است و همچنین بسیار کم هزینه و کاربردی می باشد.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مد

  • پچ کورد فیبرنوری FC:

این نوع پچ کورد دارای کانکتور FC می باشد که مخفف Fixed Connector بوده و دارای بدنه فلزی است که در دو حالت سینگل مود و مالتی مود موجود می باشد. به دلیل لرزشی که در محیط دارد به صورت پیچشی بسته می شود اما باید قبل از پیچیدن آن را به خوبی تراز کرد.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مد

  • پچ کورد فیبر نوری ST:

ابن نوع پچ کورد که مخفف کلمه Straight-Tip است، دارای فرول 2.5 میلی متری می باشد. شکل آن به صورت سر نیزه ای بوده و فرول طولانی برای نگهداری فیبر دارد. این نوع پچ کورد در هر دو حالت سینگل مود و مالتی مود موجود است. این نوع پچ کورد دارای محفظه پلاستیکی و فلزی است و می تواند حدودا 500 بار ورود و خروج استاندارد داشته باشند، بدون اینکه مشکلی برای شما ایجاد کند، پس اگر اتلاف توان بالایی دارید می توانید از این نوع پچ کورد استفاده کنید، برای شبکه های محلی دانشگاه ها و ساختمان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مد

ویژگی های پچ کورد فیبر نوری مالتی مود:

  • شبکه های کامپیوتری و مخابرات
  • اتاق های ارتباطی
  • فضاهای دریافت و ارسال اطلاعات مهم و حساس
  • از دست دادن کمترین داده در هنگام انتقال دیتا
  • قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا
  • قابلیت مکانیکی عالی
  • راه مناسب برای انتقال داده با سرعت بالا
  • دارای کیفیت بالا و مقرون به صرفه
  • هماهنگی مناسب با محیط
  • در مسافت های زیر 500 متر استفاده میشوند
  • این نوع پچ کورد فیبر نوری سرعت بیشتری نسبت به سینگل مود دارد

انواع کابل های فیبر نوری مالتی مود با شاخص پله ای و درجه بندی شده را با کانکتورهای استاندارد FC/PC یا SMA ارائه می دهد. پچ کوردهای فیبر نوری فلوراید با پوشش AR و بدون روکش نیز برای استفاده متوسط​، کابل‌های مقاوم در برابر نور خورشید برای استفاده در اشعه ماوراء بنفش، کابل‌های SMA با روکش AR برای استفاده در فضای آزاد هستند زیرا این کابل‌ها مقاوم در برابر آسیب بوده و با توان بالا در دسترس می باشند. کابل های اتصال دوار برای چرخش انتهای اتصال، کابل های سبک وزن برای کاربردهای اپتوژنتیک و بسته های فیبر نوری برای روشنایی مورد استفاده قرار می گیرند.

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود LC LC (OM3) LOMMF به فرستنده‌های 10GBase-SR، 10GBase-LRM، SFP+ و QSFP+ برای شبکه‌های 10Gb متصل می‌شود. این جامپر فیبر نوری چند حالته OM3 فیبر LC به LC با استانداردهای ITU-T G.651.1، TIA/EIA 492AAAC و IEC60793-2-10 A1a.2a مطابقت دارد و با تمام مشخصات محیطی RoHS تطبیق می شود.

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود LC به LC دارای روکش رنگ آبی با قطر 3 میلی متر می باشد. کابل‌های OM3 دارای پهنای باند 1500 مگاهرتز کیلومتر و حداکثر 2.3dB/km در منابع نوری 850 نانومتر هستند. آنها همچنین دارای پهنای باند 500 مگاهرتز کیلومتر و حداکثر تضعیف 0.6dB/km در طول موج 1300 نانومتر هستند.

پچ کوردهای فیبرنوری OM3 در دمای 20- تا 70 درجه سانتیگراد کار می کنند و حداقل شعاع نصب 5.0 سانتی متر و حداقل شعاع طولانی مدت 3 سانتی متر دارند، کانکتورهای دوبلکس LC با یک گیره پلاستیکی به هم متصل می شوند و به راحتی در آن جدا می شوند.

 

پچ کورد های فیبرنوری مالتی مود Beyondtech PureOptics OM3:

Beyondtech Multimode OM3 50/125um یک اتصال فیبر با سرعت ثابت و اتصال قابل اعتماد ایجاد می کند. این کابل، عملکرد انتقال استثنایی و تلفات سیگنال کم را ارائه می دهد. دارای یک کلاه گرد قابل جابجایی است که برای اتصال عالی است.

برنامه های کاربردی پچ کورد فیبرنوری و backplane:

پچ کورد های فیبرنوری Zipcord می توانند برای اتصالات دسکتاپ استفاده شوند. الیاف روکش دار با بسته‌ای از اعضای پلیمری فیبری انعطاف‌پذیر محصور شده است. فرول های استاندارد از سرامیک زیرکونیا(Zirconium) ساخته شده اند که بالاترین عملکرد و دوام را در بین انواع مواد فرول ارائه می دهند. هر کابل وصله فیبر چند حالته Beyondtech OM3 به طور جداگانه و دقیق، آزمایش و گواهی شده است که از ازدست دادن دقیق درج نوری برخوردار است.

این پچ کوردهای فیبر نوری Beyondtech با یک ژاکت رنگی Aqua ارائه می‌شود تا بین کابل‌های استاندارد 50/125 میکرون و کابل‌های 10 گیگابایتی OM3 تمایز قائل شود. در حالی که یک گام قطعی از فیبر نوری نارنجی 62.5/125 OM2، یکی از ویژگی های فناوری OM3 سازگاری کامل آن با زیرساخت های فیبر 50 میکرونی استاندارد است.

OM3 دارای فاصله پیوند موثر 1 گیگابیت بر ثانیه، 1000 متر در 850 نانومتر و 550 متر در 1300 نانومتر و همچنین فاصله پیوند 10 گیگابایتی 300 متر در 850 نانومتر است. کابل‌های فیبر نوری Beyondtech OM3 در انواع کانکتورهای فیبرنوری از جمله SC، LC، ST و FC موجود هستند.

قیمت پچ­ کوردهای فیبرنوری مالتی مود:

پچ‌کورد یکی از تجهیزاتی است که در صنایع و مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. و براساس نقش و موقعیت آن‌ها در سیستم کابل‌کشی اسم‌های متفاوتی دارند. قیمت پچ کوردها با توجه به تنوع و ویژگی های آن‌ها متفاوت است. باتوجه به کاربری و نیاز خود میتوانید که یکی از هزاران انواع پچ ها را انتخاب نمایید تا کارایی به همراه کیفیت بالا را تجربه نمایید. پچ ­کورد های فیبرنوری در انواع و برندهای مختلفی تولید می شوند که شما می توانید مناسب با نیاز و بودجه خود پچ ­کورد فیبرنوری مناسب خود را خریداری نمایید.

خرید پچ­ کوردهای فیبرنوری مالتی مود:

همانطور که گفته شد پچ­ کوردهای فیبرنوری مالتی مود در برندهای مختلف و در سایزهای مختلفی تولید می شوند که شما می توانید بر حسب نیاز خود یا از طریق سایت مسترشبکه خرید خود را انجام دهید.

جهت خرید کلیه تجهیزات شبکه از طریق وب سایت اقدام کرده و یا با شماره 62913-021، کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.