پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m

Nexans Fiber Optic Patch Cord SC-LC mm Duplex 20m
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

دارای کانکتور SC-LC
نوع کابل فیبر نوری : مالتی مد داپلکس

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

تماس بگیرید

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m

Nexans Fiber Optic Patch Cord SC-LC mm Duplex 20m
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

دارای کانکتور SC-LC
نوع کابل فیبر نوری : مالتی مد داپلکس

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m به طور معمول به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل فیبرنوری مورد استفاده قرار می گیرند. در این خصوص بسته به نوع آداپتور های محل سربندی کابل و نوع کانکتور ورودی دستگاه اکتیو، پچ کورد ها نیز با کانکتور مورد نظر تولید می گردند.

بر این اساس انواع پچ کورد فیبرنوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC ،SC ،FC ،S ،E-2000 ،MTRJ و … که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1،OM2 ،OM3 ،OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود. پچ کورد فیبر نوری SC-LC در انواع سینگل مد SM (single mode) و مالتی مد MM (multiMode) سیمپلکس (simplex) و داپلکس (duplex) تقسیم بندی میشود.

نوع تار فیبر نوری پچ کورد فیبرنوری SC LC می تواند سینگل مد و یا مولتی مد باشد که به اصلاح SM (single mode) یا MM (multiMode) نوشته میشود و در هنگام سفارش پچ کورد فیبرنوری SC LC  باید نوع تار عنوان شود البته کابل های نوع NZg655 نیز وجود دارند که قابل سفارش هستند. کابل SM سینگل مد یا 9/125 و با کد G652 ،G657a می باشند و یا OS1/OS2 کابل های مولتی مد MM که با استاندارد های 50/125 و 62.5/125 می باشند و در انواع (OM1،OM2 ،OM3،OM4) میباشند .

یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری SC، راحتی استفاده قیمت مناسب آن را به یکی از پرکاربرد ترین کانکتور های فیبرنوری تبدیل کرده است سازگاری با انواع استاندارد های IEC ،TIA/EIA ،NTT and JIS  و ساختار مشتکی کانکتور فیبر نوری SC  از ویژگی های این کانکتور است.

فیبر نوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است. از فیبر نوری به منظور ارسال سیگنال های نوری در مسافت های طولانی استفاده می شود. برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل شبکه و همچنین اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده می شود. یکی از مهمترین قسمت های شبکه پچ کورد است که می تواند کارایی شبکه را تحت تأثیر قرار دهد.

از پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m برای اتصال به CATV (تلویزیون کابلی)، شبکه های مخابراتی، شبکه های فیبر کامپیوتری و تجهیزات آزمایشی فیبری استفاده می شود. این کاربردها شامل اتاق های ارتباطی، FTTH (فیبر به خانه)، LAN (شبکه محلی)، FOS (سنسور فیبر نوری)، سیستم ارتباطی فیبر نوری، تجهیزات مخابراتی، صنایع دفاعی و … نیز می شوند.

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m

 

کانکتورهای متصل شده به پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM داپلکس 20m:

به انتها و ابتدای پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m دو کانکتور با نام های SC و LC متصل شده است. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد. SC مخفف عبارت Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این نوع پچ کوردها به وفور در مخابرات فیبر نوری استفاده می شود. ساختار این کانکتور از نوع کششی و فشاری می باشد.

 

ویژگی های پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM داپلکس 20m:

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد داپلکس
  • سایز کابل : 20متر
  • نوع کانکتور: SC-LC

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 5m

4
1 دیدگاه
0
1
0
0
0

1 دیدگاه برای پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m

حذف فیلترها
  1. یدالله کمالی (خریدار محصول)

    کاربردی ترین محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده