پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 5m

Nexans Fiber Optic Cable Multi Mode Duplex SC-LC 5m
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : SC-LC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 5m

Nexans Fiber Optic Cable Multi Mode Duplex SC-LC 5m
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : SC-LC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex 5m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM Duplex 5m از تجهیزات فیبرنوری شرکت نگزنس به شمار می رود. شرکت نگزنس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کابل های مسی و کابل فیبرنوری می باشد. پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex یک کابل فیبر نوری است که هر دو طرف آن به یک کانکتور متصل شده است. پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب نمایید. از این محصول در شبکه های فیبر نوری برای برقراری ارتباط میان تجهیزات فعال شبکه استفاده می شود.

فیبر نوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است. از فیبر نوری به منظور ارسال سیگنال های نوری در مسافت های طولانی استفاده می شود. برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده می شود. یکی از مهمترین قسمت های شبکه پچ کورد است که می تواند کارایی شبکه را تحت تأثیر قرار دهد.

از پچ کوردها برای اتصال به CATV (تلویزیون کابلی)، شبکه های مخابراتی، شبکه های فیبر کامپیوتری و تجهیزات آزمایشی فیبری استفاده می شود. این کاربردها شامل اتاق های ارتباطی، FTTH (فیبر به خانه)، LAN (شبکه محلی)، FOS (سنسور فیبر نوری)، سیستم ارتباطی فیبر نوری، تجهیزات مخابراتی، صنایع دفاعی و … نیز می شوند.

پچ کورد فیبر نوری Nexans LANmark برای کاربردهایی که در آن سطح بالایی از ویژگی های نوری مورد نیاز است، طراحی شده است.

  • مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پنل پچ / تجهیزات فعال به تجهیزات فعال.
  • مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk).

 


 

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب درست پچ کورد فیبر نوری

 


پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM Duplex پنج متری از برنامه های زیر پشتیبانی می کند:

  • Fast Ethernet 100 base FX
  • 1Gbase SX
  • 1Gbase LX
  • 10Gbase SR
  • 10Gbase LW
  • 10Gbase LX4
  • 10Gbase LR
  • 10Gbase LRM
  • Fibre Channel Serial 1G
  • Fibre Channel Serial 2G
  • Fibre Channel Serial 4G
  • Fibre Channel Serial 10G

 

ویژگی های پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 5m:

– عملکرد

پچ کورد های فیبرنوری Nexans LANmark در تمام کلاس های فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس هستند. نسخه MM62.5 برای استفاده در یک سیستم سازگار با OM1، نسخه MM50 برای سیستم های OM2 و نسخه MM50 OM3 برای سیستم های OM3 طراحی شده است. نسخه Single Mode با OS2 سازگار است. نسخه های Multi Mode را می توان در سیستم های بهینه سازی لیزر با استفاده از کابل های LANMarkOf xt استفاده کرد.

– طراحی

پچ کورد Nexans LANmark برای بهبود نصب و بر اساس اصل سیم کشی Cross-Over طراحی شده است (A1-B2، B1-A2).

 


 

بیشتر بخوانید: تفاوت فیبرهای OM3 و OM4 در چیست؟

 


 

ساختار پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex پنج متری:

این پچ کورد فیبر نوری دارای یک کابل فیبر نوری روکش دار است. رنگ روکش این فیبر نشان می دهد که فیبر آن از نوع Multi Mode می باشد بنابراین برای کابل های Multi Mode طراحی شده است. جنس روکش این کابل LSZH می باشد. ساخت این روکش به گونه ای است که سوختگی به ندرت در آن اتفاق می افتد (فاقد هالوژن است) و در صورت بروز آتش سوزی، از خود دود و گاز سمی متصاعد نخواهد کرد.

کانکتورهایی که در دوسر این کابل فیبر نوری قرار گرفته است دارای ساختار Duplex و هر دو به رنگ بژ و نوع کانکتورهای این پچ کورد از نوع SC-LC می باشد. پچ کوردها برای استفاده در ارتباطات فیبر نوری و مخابرات محبوبیت زیادی دارند. ساختار آنها به گونه ای است که به سادگی دچار شکستگی و آسیب نمی شوند و از انعطاف بالایی برخوردار هستند.

قیمت پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM Duplex 5m بسیار به صرفه می باشد و همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. کانکتورهای متصل شده به پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM Duplex پنج متری از چه نوعی هستند؟

به انتها و ابتدای پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM Duplex 5m دو کانکتور با نام های SC و LC متصل شده است. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد.

SC مخفف عبارت Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این نوع پچ کوردها به وفور در مخابرات فیبر نوری استفاده می شود. ساختار این کانکتور از نوع کششی و فشاری می باشد.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM Duplex 5m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC MM Duplex 5m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex 5m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس Multi Mode Duplex
طول کابل : 5 متر
نوع کانکتور :SC-LC

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 2m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC مالتی مد 10m

نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

نارنجی

4.3
3 بررسی
2
0
1
0
0

3 دیدگاه برای پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 5m

حذف فیلترها
  1. ابوالقاسم شجاعی (خریدار محصول)

    خیلی زود به دستم رسید

  2. مرتضی آزادی ور

    ممنونم از این سایت

  3. مجید بیاتی (خریدار محصول)

    بخرید ضرر نمیکنید!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *