پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 15m AJ837A

hp patch cord LC-LC OM3 DX 15m AJ837A
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کابل : Multi mode
نوع کانکتور : LC - LC
متراژ کابل: 15 متر

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 15m AJ837A

hp patch cord LC-LC OM3 DX 15m AJ837A
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کابل : Multi mode
نوع کانکتور : LC - LC
متراژ کابل: 15 متر

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ837A:

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ837A یک پچ کورد فیبر نوری سازگار با حالت LC-LC Multimode OM3 با طول 15متر می باشد. پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ837A یک کورد فیبر نوری شبکه 15 متری LC-LC multi-mode OM3  برای تجهیزات شبکه HP 10G و HP AJ837A قابل استفاده است.

این محصول که با پچ کورد فیبر نوری و کانکتورهای multi-mode OM3 با کیفیت بالا ساخته شده است، عملکردی قابل اطمینان و مناسب را به ما ارائه می دهد. این فیبر جهنده OM3 عملکرد بهبود یافته ای را ارائه می دهد و برای اتصالات سریع با سرعت 10GB-SR و 10GBase-LRM در مراکز داده مناسب می باشد.

 

برخی ویژگی های پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 15m AJ837A:

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ837A

  • نوع پچ کورد فیبر نوری: Fiber Patch Cable
  • کانکتور1: Duplex LC
  • کانکتور2: Duplex LC
  • طول پچ کورد فیبر نوری: 15متر
  • سیم: OM3 50/125

 

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ837A برای سن سوئیچ های اچ پی زیر مناسب می باشد:

  • 8/24
  • 8/40
  • 8/8
  • 8/80
  • 4/16

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ837A:

 

Specifications
HP 15M Multi-Mode OM3 LC/LC FC CableProduct Name
HPEManufacturer
AJ837A Manufacturer Part Number
Network CableProduct Type
Fiber OpticCable Type
Multi-modeFiber Optic Mode
50/125µmCore / Cladding Diameter
15mCable Length
2x LC MaleConnector on First End
2x LC MaleConnector on Second End
BlueColor
20°C to 70°C-Operating temperature
40°C to 85°C-Storage temperature

 

سایر محصول پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ836A 

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

15m

رنگ

آبی

3
2 بررسی
0
0
2
0
0

2 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 15m AJ837A

حذف فیلترها
  1. مرتضی مرتضوی (خریدار محصول)

    حرف نداره

  2. سیدمحمد قادری (خریدار محصول)

    خرید عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده