پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 5mNexans Patch Cord LC-LC SM Duplex 5m

بیش از 1 نفر از خریداران این
محصول را پیشنهاد داده‌اند

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m
0 (0)

1دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 5mNexans Patch Cord LC-LC SM Duplex 5m

بیش از 1 نفر از خریداران این
محصول را پیشنهاد داده‌اند

0 (0)

1دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

موجود در انبار

۹۵,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی اجمالی

در انتهای پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex دو کانکتور LC متصل شده است.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 5m

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m توسط شرکت نگزنس به دنیای مخابرات معرفی شده است. این پچ کورد در دو مدل پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 2M و پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5M موجود است. پچ کورد فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف به یک کانکتور متصل شده است که اجازه می دهد تا به یک CATV، یک سوئیچ شبکه نوری یا سایر تجهیزات مخابراتی به راحتی متصل شود.

از لایه ضخیم محافظ آن برای اتصال فرستنده نوری، گیرنده و جعبه ترمینال استفاده می شود. پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب نمایید. پچ کورد فیبر نوری Nexans LANmark برای کاربردهایی که در آن سطح بالایی از ویژگی های نوری مورد نیاز است طراحی شده است.

  • مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پنل پچ / تجهیزات فعال به تجهیزات فعال.
  • مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk).

 


 

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب درست پچ کورد فیبر نوری

 


 

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m از برنامه های زیر پشتیبانی می کند:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m

  • Fast Ethernet 100 base FX
  • 1Gbase SX
  • 1Gbase LX
  • 10Gbase SR
  • 10Gbase LW
  • 10Gbase LX4
  • 10Gbase LR
  • 10Gbase LRM
  • Fibre Channel Serial 1G
  • Fibre Channel Serial 2G
  • Fibre Channel Serial 4G
  • Fibre Channel Serial 10G

 

ویژگی های کلی پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m: 

– عملکرد:

پچ کورد های فیبرنوری Nexans LANmark در تمام کلاس های فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس می باشد. نسخه MM62.5 برای استفاده در یک سیستم سازگار OM1، نسخه MM50 برای سیستم های OM2 و نسخه MM50 OM3 برای سیستم های OM3 طراحی شده است.

نسخه Single Mode سازگار با OS2 است. نسخه های Multi Mode را می توان در سیستم های بهینه سازی لیزر با استفاده از کابل های LANMarkOf xt استفاده کرد.

 

– طراحی:

پچ کورد Nexans LANmark برای نصب آسان، بر اساس اصل سیم کشی Cross-Over طراحی شده است. (A1-B2، B1-A2)

 

ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m:

در انتهای این کابل فیبر نوری دو کانکتور LC متصل شده است. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد.

به طور کلی پچ کورد ها به راحتی دچار شکستگی نمی شوند و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند. از ویژگی های خاص این محصولات می توان به قیمت پچ کورد فیبر نوری اشاره کرد. پچ کورد فیبرنوری نگزنس دارای قیمت مناسبی بوده، همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به همین دلیل برای ارتباط در شبکه های فیبر نوری بسیار محبوب هستند.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 5m:

  • طول کابل : 5 متر
  • نوع کانکتور :  LC-LC
  • ساختار :  Duplex
  • سازگار با کابل فیبر نوری : Single Mode

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 2m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 10m

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

رنگ کابل

زرد

متراژ کابل

5m

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

1 دیدگاه برای پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 5m

  1. عالی بود

    توسط ناصر عبدی در تاریخ

    خرید این محصول را توصیه می‌کنم

    من صد تا از این پچ کورد و خریدم همشون عالی بودن

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش