پچ کورد فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001
پچ کورد فیبر نوری S+DA0001

نوع کابل: Multi Mode

نوع کانکتور : SFP+ to SFP+

متراژ : 1m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001

نوع کابل: Multi Mode

نوع کانکتور : SFP+ to SFP+

متراژ : 1m

دسته:
برند :

تماس بگیرید

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک S+DA0001 از محصولات شرکت میکروتیک می باشد. این کابل مسی مقرون به صرفه و با کارایی بالا بوده و جهت اتصال دو دستگاه SFP+ / SFP برای مسافت بسیار کوتاه برای مثال درون درک استفاده می شود.

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری S+DA0001:

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک S+DA0001 از محصولات شرکت میکروتیک می باشد. این کابل مسی مقرون به صرفه و با کارایی بالا بوده و جهت اتصال دو دستگاه SFP+ / SFP برای مسافت بسیار کوتاه برای مثال درون درک استفاده می شود.

این کابل به گونه ای طراحی شده که با طیف گسترده ای از تجهیزات شبکه Mikrotik برای اتصالات درون رک ، سوئیچ ، روترها ، کارت های رابط شبکه (NIC) و سیستم های ذخیره سازی شبکه استفاده می شود.

به طور کلی می توان گفت آنها یک راه حل اتصال کم هزینه و با سرعت برای اترنت 10 گیگابایتی ، کانال فیبر و سایر استانداردهای صنعت می باشد.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری S+DA0001

 Details
S+DA0001Product code
1mCable length
SFP+ to SFP+Connector
1G / 10GData Rate
Approximately 100'000 hours at 25CMTBF

 

سایرمحصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل LC-LC Multi Mode Duplex 2m

 

ادامه مطلب
برند

Mikrotik

مدل محصول

S+DA0001

نوع کابل

fiber optic

نوع کانکتور

+SFP

متراژ کابل

1m

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.