پچ کورد فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001Mikrotik S+DA0001 SFP+ Direct Attach Cable
پچ کورد فیبر نوری S+DA0001
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001Mikrotik S+DA0001 SFP+ Direct Attach Cable

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک S+DA0001 از محصولات شرکت میکروتیک می باشد. این کابل مسی مقرون به صرفه و با کارایی بالا بوده و جهت اتصال دو دستگاه SFP+ / SFP برای مسافت بسیار کوتاه برای مثال درون درک استفاده می شود.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری S+DA0001:

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک S+DA0001 از محصولات شرکت میکروتیک بوده که شرکتی پیشرو در زمینه تولید تجهیزات شبکه می باشد. این کابل مسی مقرون به صرفه و با کارایی بالا بوده و جهت اتصال دو دستگاه SFP+ / SFP برای مسافت بسیار کوتاه برای مثال درون درک استفاده می شود. این پچ کورد فیبر نوری به گونه ای طراحی شده که با طیف گسترده ای از تجهیزات شبکه Mikrotik برای اتصالات درون رک، سوئیچ شبکه، روترها ، کارت های رابط شبکه (NIC) و سیستم های ذخیره سازی شبکه استفاده می شود.

پچ کورد فیبر نوری S+DA0001

به طور کلی می توان گفت پچ کورد فیبر نوری S+DA0001 یک راه حل اتصال کم هزینه و با سرعت برای اترنت 10 گیگابایتی ، کانال فیبر و سایر استانداردهای صنعت می باشد و یک کابل اتصال مستقیم +SFP به +SFP می باشد. این نوع پچ کورد فیبر نوری یکی از پر کاربرد ترین کابل های فیبر نوری است که با تمامی محصولات میکروتیک که دارای SFP هستند، سازگاری کامل داشته و به عنوان کابل SFP+ دایرکت شناخته شده و با مشخصات استاندارد SFP+ MSA نیز مطابقت دارد. این محصول دارای کابلی به طول 1 متر بوده و می توان از آن به عنوان رابط فیبر نوری بین دو دستگاهی که از فیبر SFP بهره می برند، استفاده نمود.

 

مشخصات فنی کابل فیبر نوری +SFP میکروتیک S+DA0001:

Details
S+DA0001Product code
1mCable length
SFP+ to SFP+Connector
1G / 10GData Rate
Approximately 100'000 hours at 25CMTBF

 

سایرمحصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 2m

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع کابل

SFP

نوع کانکتور

+SFP

متراژ کابل

1m

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش