پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A

HP Patch Cord LC-LC OM3 DX 5m AJ836A
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع کابل: Multi mode
نوع کانکتور: LC - LC
متراژ کابل: 5 متر

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A

HP Patch Cord LC-LC OM3 DX 5m AJ836A
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع کابل: Multi mode
نوع کانکتور: LC - LC
متراژ کابل: 5 متر

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ836A:

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ836A سازگار با حالت LC-LC Multi-mode OM3 است. این پچ کورد فیبر نوری دارای طول 5متر و وزنی حدود 0.454 کیلوگرم می باشد. پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ836A با کانکتور LC-LC multi-mode OM3 برای تجهیزات شبکه HP 10G و HP AJ834A قابل استفاده است.

پچ کورد فیبر نوری عملکردی قابل اطمینان و مناسب را به ما ارائه می دهد. بنابراین از این فیبر مالتی مود OM3 می توان برای اتصالات سن سوئیچ های اچ پی نیز استفاده کرد. همچنین برای اتصالات سریع با سرعت 10GB-SR و 10GBase-LRM در مراکز داده مناسب می باشد.

 

برخی ویژگی های پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A:

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ836A

  • پچ کورد فیبر نوری Laser-enhanced می باشد.
  • کانکتور 1: (2x LC multi-mode (M
  • کانکتور 2: (2x LC multi-mode (M
  • طول کورد فیبر نوری: 5متر
  • قطر هسته/روکش فلزی: 125/50 میکرومتر

 

پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ836A برای سن سوئیچ های اچ پی زیر مناسب می باشد:

  • 8/24
  • 8/40
  • 8/8
  • 8/80
  • 4/16

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ836A:

 

Specifications
HP 5M Multi-Mode OM3 LC/LC FC CableProduct Name
HPEManufacturer
AJ836AManufacturer Part Number
Network CableProduct Type
Fiber OpticCable Type
Multi-modeFiber Optic Mode
50/125µmCore / Cladding Diameter
5mCable Length
2x LC MaleConnector on First End
2x LC MaleConnector on Second End
BlueColor
159gShipping Weight

 

سایر محصول پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ835A

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ837A

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات پسیو بر روی لینک کلیک کنید.

نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

آبی

4
1 دیدگاه
0
1
0
0
0

1 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A

حذف فیلترها
  1. اسدالله اشکان (خریدار محصول)

    خیلی خوبه از هر نظر راضیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول