پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ835A
پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ835A
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ835A

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ835A یک کابل شبکه 2 متری LC-LC multi-mode OM3 که برای تجهیزات شبکه HP 10G و HP AJ835A قابل استفاده است.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ835A

بررسی مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری مدل AJ835A:

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ835A یک کابل فیبر نوری سازگار با حالت LC-LC Multi-mode OM3 با طول 2متر می باشد. پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ835A یک کابل شبکه 2 متری LC-LC multi-mode OM3 برای تجهیزات شبکه HP 10G و HP AJ835A قابل استفاده است.

این محصول که با کابل های نوری و کانکتورهای multi-mode OM3 با کیفیت بالا ساخته شده است، عملکردی قابل اطمینان و مناسب را به ما ارائه می دهد. این فیبر جهنده OM3 عملکرد بهبود یافته ای را ارائه می دهد و برای اتصالات سریع با سرعت  10GB-SR و 10GBase-LRM در مراکز داده مناسب می باشد.

 

 

 ویژگی های پچ کورد فیبر نوری AJ835A :

 

  • نوع فیبر نوری این کابل: MULTI-MODE
  • کانکتور1: (2x LC multi-mode (M
  • کانکتور2: (2x LC multi-mode (M
  • طول کابل: 2متر
  • قطر هسته / روکش فلزی: 125/50 میکرومتر

 

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ835A برای سن سوئیچ های اچ پی زیر مناسب می باشد:

 

 

  • 8/24
  • 8/40
  • 8/8
  • 8/80
  • 4/16

 

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ835A:

 

 Specifications
HP 2M Multi-Mode OM3 LC/LC FC CableProduct Name
HPEManufacturer
AJ835AManufacturer Part Number
Network CableProduct Type
Fiber OpticCable Type
Multi-modeFiber Optic Mode
50/125µmCore / Cladding Diameter
2mCable Length
2x LC MaleConnector on First End
2x LC MaleConnector on Second End
BlueColor
20°C to 70°C-Operating temperature
40°C to 85°C-Storage temperature

 

سایر محصول پیشنهادی :

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AJ836A

پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ837A

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
مدل محصول

AJ835A

نوع کابل

MM

نوع کانکتور

LC-LC

رنگ کابل

آبی

طول کابل

2m

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش