پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد 5m

Nexans Fiber Optic Cable Lc-Lc Multi Mode Duplex 5m
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کابل: Multi Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۳۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد 5m

Nexans Fiber Optic Cable Lc-Lc Multi Mode Duplex 5m
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کابل: Multi Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۳۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد 5m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Multi mode 5m از محصولات شرکت Nexans می باشد که شرکتی پیشرو در صنعت تولید کابل شبکه و پچ کورد می باشد. به طور کلی پچ کورد نگزنس LC-LC Multi Mode Duplex 2m یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است. که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

انواع پچ کورد فیبر نوری شامل مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و … هستند. کابل های فیبر نوری مالتی مد به انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که دارای تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود. پچ کورد نگزنس LC-LC MM Duplex 2m دارای یک هسته اصلی است که دارای ضریب شکست بالایی می باشد. ضریب شکست پوشش اطراف این هسته پایین است. تمام بخش های این کابل توسط یک لایه محافظ  خارجی ضخیم احاطه می شود.

هسته پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC MM 5m از شفافیت بالایی برخوردار است که سبب می شود سیگنال ها در فواصل طولانی با کمترین میزان فقدان، در شبکه انتقال پیدا کنند. به دلیل پایین بودن ضریب شکست پوشش هسته، نور به هسته بازگردانده می شود و فقدان سیگنال ها به حداقل می رسد.

قطر کابل های معمولی 125 میکرومتر است. قطر هسته برای پچ کورد های Single Mode برابر 9 میکرومتر و برای پچ کورد های Multi Mode برابر 62.5/50 میکرومتر است. پچ کورد ها به راحتی دچار شکستگی نمی شوند و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند. پچ کوردهای مالتی مد می توانند چندین پرتوی نوری یا حالت را با زاویه بازتاب متفاوت منتقل نمایند. به همین دلیل است که پچ کوردهای سینگل مد برای مسافت های طولانی تر مناسب تر است.

کانکتور پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Multi mode 5m از نوع LC بوده و دارای رنگ طوسی است. پچ کوردهای فیبر نوری در طول های مختلفی از 0/5 تا 50 میکرون تولید می شوند که شما می توانید با توجه به فاصله بین دستگاه های مورد نظر برای اتصال، طول کابل مناسب را انتخاب کنید. البته به این نکته نیز توجه نمایید که پچ کوردهای Single Mode برای مسافت های بالاتر مناسب تر می باشند.

استفاده از پچ کورد های فیبرنوری به دلیل سرعت بیشتر و اینکه داده های بیشتری را به طور مؤثر انتقال می دهند، نقش مهمی در ارتباطات از راه دور و شبکه های رایانه ای ایفا کرده و در مکان های گوناگون از آنها استفاده می شود. در هنگام خرید پچ کورد فیبر نوری به مواردی از جمله Single mode یا Multimode، نوع خاصی از کانکتور LC ، SC یا … ، کانکتور Polish) APC) یا UPC روکش کابل PVC/LSZH/OFNP/ Armored و متراژ مورد نیاز بر اساس فاصله بین دستگاه های مورد نظر برای اتصال توجه کنید.

کانکتورهای LC  این پچ کورد پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد پنج متری از یک زبانه نگهدارنده مانند کابل های تلفن و کانکتور RJ45 تشکیل شده و از طرف دیگر شکل آن مانند کانکتورهای SC مربعی است. اتصالات این کانکتورها معمولاً در یک پیکربندی دوبلکس با یک کلیپ پلاستیکی ایجاد می شوند.

 

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Multi mode 5m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC MM 5m

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد داپلکس
  • سایز کابل : 5 متر
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • قطر هسته : 62.5 / 50 میکرومتر

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC MM Duplex 2m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex 5m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Multi Mode Duplex 3m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 3m

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

نارنجی

3
1 دیدگاه
0
0
1
0
0

1 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد 5m

حذف فیلترها
  1. بهروز فتحی (خریدار محصول)

    مثل همیشه عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده