پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 2mNexans Patch Cord LC-LC Multi Mode Duplex 2m
پچ کورد نگزنس LC-LC Multi Mode Duplex 2m
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 2mNexans Patch Cord LC-LC Multi Mode Duplex 2m

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد نگزنس LC-LC MM Duplex 2m از محصولات شرکت Nexans می باشد که شرکتی پیشرو در صنعت تولید کابل شبکه و پچ کورد می باشد.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 2m

مشخصات و اطلاعات پچ کورد نگزنس LC-LC Multi Mode Duplex 2m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Multi Mode Duplex 2m از محصولات شرکت Nexans می باشد که شرکتی پیشرو در صنعت تولید کابل شبکه و پچ کورد می باشد. به طور کلی پچ کورد نگزنس LC-LC Multi Mode Duplex 2m یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است. که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

انواع پچ کورد فیبر نوری شامل مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و … هستند. کابل های فیبر نوری مالتی مد به انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که دارای تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود. پچ کورد نگزنس LC-LC MM Duplex 2m دارای یک هسته اصلی است که دارای ضریب شکست بالایی می باشد. ضریب شکست پوشش اطراف این هسته پایین است. تمام بخش های این کابل توسط یک لایه محافظ  خارجی ضخیم احاطه می شود.

هسته این پچ کورد از شفافیت بالایی برخوردار است که سبب می شود سیگنال ها در فواصل طولانی با کمترین میزان فقدان، در شبکه انتقال پیدا کنند. به دلیل پایین بودن ضریب شکست پوشش هسته، نور به هسته بازگردانده می شود و فقدان سیگنال ها به حداقل می رسد.

قطر کابل های معمولی 125 میکرومتر است. قطر هسته برای پچ کورد های Single Mode برابر 9 میکرومتر و برای پچ کورد های Multi Mode برابر 62.5/50 میکرومتر است. پچ کورد ها به راحتی دچار شکستگی نمی شوند و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 2m:

پچ کورد نگزنس LC-LC MM Duplex 2m
پچ کورد نگزنس LC-LC MM Duplex 2m

 

  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد داپلکس
  • سایز کابل : 2 متر
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • قطر هسته : 62.5 / 50 میکرومتر

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 2m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد 5m

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

رنگ کابل

آبی

متراژ کابل

2m

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش