پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 5m

Nexans Fiber Optic Patch cord FC-SC Multi Mode 5m
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : FS-SC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۱۹۵,۰۰۰ تومان

موجود

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 5m

Nexans Fiber Optic Patch cord FC-SC Multi Mode 5m
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : FS-SC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۱۹۵,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m از محصولات کمپانی فرانسوی Nexans است که در چین طراحی و تولی میشود. این کمپانی فرانسوی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان در صنعت تولید کابل شبکه و پچ کورد است. پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m نوعی کابل فیبر نوری است که در هر دو سر خود دارای کانکتور های متفاوتی است. با استفاده از این پچ کورد فیبر نوری شما می‌توانید به‌راحتی برای اتصال سوئیچ‌ها یا فیبر نوری و دیگر تجهیزات شبکه و مخابراتی استفاده کنید.

 

معرفی پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m:

انواع پچ کورد فیبر نوری شامل دو دسته مالتی مود (Multi Mode)، سینگل مود (Single Mode) با کانکتورهای متفاوت از جمله: LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و… میشوند. کابل‌های فیبر نوری Multi Mode به انواع مختلف OM1, OM2, OM3, OM4 که دارای تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات و داده ها دارند تقسیم کنیم. پچ کورد فیبرنوری FC-SC Multi Mode 5m دارای الیاف شیشه‌ای هستند که شما با استفاده از نور اطلاعات را با سرعت بالا و کمترین اختلال منتقل می‌کنید.

فیبر نوری یکی از تجهیزات شبکه، برای انتقال داده‌ها با سرعت زیاد است. از فیبر نوری جهت ارسال سیگنال های نوری در مسافت های بسیار طولانی استفاده میشود. برای برقراری اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کارت شبکه و ریز شبکه از پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m استفاده میشود.

 

مزایا استفاده از پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m:

از پچ کوردها برای اتصال به CATV (تلویزیون‌های کابلی)، شبکه‌های مخابراتی، شبکه‌های PC و همچنین تجهیزات آزمایشی استفاده می‌شود. این مزایا شامل اتاق‌های ارتباطی، FTTH (فیبر به خانه)، LAN (شبکه محلی) ، FOS (سنسور فیبر نوری)، سیستم ارتباطی فیبر نوری، تجهیزات مخابراتی، صناعی دفاعی و … نیز می‌شوند.

استفاده از پچ کورد‌های فیبر نوری به دلیل سرعت بیشتر و اینکه دیتاهای بیشتری را به طور مؤثر انتقال می‌دهند، نقش مهمی در ارتباطات از راه دور و شبکه‌های کامپیوتری دارد و همچنین در مکان‌های گوناگون از آنها استفاده می‌شود. در هنگام خرید پچ کورد فیبر نوری به مواردی از جمله Single mode یا Multimode، نوع خاصی از کانکتور LC ، SC یا … ، کانکتور Polish) APC) یا UPC روکش کابل PVC/LSZH/OFNP/ Armored و متراژ موردنیاز بر اساس فاصله بین دستگاه‌های موردنظر برای اتصال توجه کنید.

 

ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد FC-SC پنج متری:

سوکت‌های انتهایی پچ کورد فیبر نوری نگزنس Multi Mode 5m از نوع SC و FC هستند. کانکتور SC، از نوع فشار و کشش بوده و می‌تواند تا 1000 چرخه اتصال مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع پچ کورد مانند پچ کورد‌های مولتی مود دیگر بسیار کم‌هزینه است و ساختاری ساده و با مقامت بالا دارد. همچنین نحوه اتصال کانکتور FC، از نوع پیچشی است. پچ کورد FC دارای بدنه  فلزی و همچنین ساختار پیچشی است. این پچ کورد در محیط با لرزش بالا هم کاربرد دارد.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مود، در مسافت‌های کوتاه  نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد و قابلیت انتقال سیگنال‌های بیشتر را دارد. تعداد فیبر که برای این پچ کورد در نظر گرفته شده، از نوع داپلکس (دوتایی) است. همچنین از دیگر مزایای استفاده از این پچ کورد می‌توانیم به سازگاری بالا با محیط، بازدهی زیاد و پایین‌ترین نرخ ازدست‌دادن اطلاعات و دیتا اشاره کنیم. باخرید پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m در متراژ های گوناگون از مستر شبکه میتوانید از مزایا این پچ کورد بهرمند شوید.

 

مشخصات و ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 5m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 5m

  • محصول: پچ کورد فیبر نوری نگزنس
  • طول کابل: 5 متر
  • نوع کانکتور :FC-SC
  • نوع فیبر: Multi Mode
  • رنگ محصول: نارنجی
  • تعداد فیبر :Duplex
  • قطر محصول : 62.5 میکرون

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مد FC-SC سه متری

نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

متراژ کابل

5m

رنگ

نارنجی

4
3 بررسی
1
1
1
0
0

3 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 5m

حذف فیلترها
  1. مهرداد سلیمی (خریدار محصول)

    حرف نداره عالیه

  2. محمد کشاورز

    واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

  3. ابوالقاسم افشار

    خیلی عالی بود راضیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول