پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC مالتی مد 10mNexans Patch Cord SC-FC MultiMode 10m
پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m
پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC مالتی مد 10mNexans Patch Cord SC-FC MultiMode 10m

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m، یک کابل فیبری است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری SC-FC وصل می‌شود.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC مالتی مد 10m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m، یک کابل فیبری است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می‌شود. پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m برای ایجاد ارتباط بین تجهیزات و قطعات موجود در شبکه فیبر نوری مورداستفاده قرار می‌گیرد. به این صورت که پچ کورد از یک‌ طرف به 5 پنل فیبر نوری و از طرف دیگر به تجهیزات ارتباطی مثل: ماژول فیبر یا مدیا کانتور متصل می‌شود.

در مورد انواع گوناگون پچ فیبر نوری باید توجه داشته باشید که پچ پنل فیبر نوری را باید متناسب با فیبر نوری انتخاب کنید. برای مثال پچ کورد سینگل مود برای فیبر سینگل مود و پچ کورد مالتی مو برای فیبر مالتی مود مناسب است. انواع گوناگون پچ کورد فیبر نوری با انواع مختلف کانکتورها، مانند LC، FC، SC،ST،MU،MTRJ و E2000 و غیره در بازار تجهیزات شبکه موجود است. اکثر پچ کوردها از قابلیت انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند و به‌راحتی نمی‌شکنند.

اصولاً پچ کوردها 1،2،3،5،10 متر طول دارند. هر دوسر پچ کورد می‌تواند از یک نوع کانکتور یا دو نوع کانکتور متفاوت باشد. کابل‌های Multi Mode را به طور اختصار MM نامیده و کابل‌های Single Mode را به SM می‌نامند.

 

معرفی انواع پچ کورد فیبر نوری:

  • معرفی پچ کورد فیبر نوری Singel Mode:

کابل فیبر نوری سینگل مود دارای یک‌رشته شیشه به ضخامت 8.3 تا 10 میکرون است که دارای یک مود انتقالی است. فیبر نوری سینگل، دارای قطری نسبتاً باریک است که از آن فقط یک مود 1310 نانومتری یا 1550 نانومتری منتشر می‌شود. این کابل‌ها معمولاً پهنای باند بیش‌تری نسبت به کابل‌های فیبر نوری مولتی مود حمل می‌کنند، اما به یک منبع نور دارای عرض طیفی باریک نیاز دارند.

در یک فروشگاه تخصصی تجهیزات فیبر نوری، کابل‌های فیبر نوری سینگل مود را معمولاً با نام‌هایی مانند کابل فیبر نوری مونو مد (Mono Mode)، فیبر سینگل مود و یونی مود فیبر نیز معرفی می‌کنند. فیبرهای سینگل مود به شما سرعت انتقال بیش‌تری ارائه می‌کنند و فاصله‌ای که آنها می‌توانند دیتاها را ارسال کنند تقریباً 50 برابر کابل‌های فیبر نوری مالتی مود است که البته قیمت آن نیز بیش‌تر از است.

  • معرفی پچ کورد فیبر نوری Multi Mode:

نوعی کابل شبکه‌ای، کابل فیبر نوری مالتی مود (Multi Mode) نامیده می‌شود. هر فیبر نوری در یک کابل مالتی مود تقریباً 10 برابر بزرگ‌تر از فیبرهای نوری در کابل‌های دیگر از جمله کابل‌های سینگل مود هستند. این به این معناست که رشته‌های نور می‌تواند با راه‌های مختلفی از جمله زرد، نارنجی، آبی و فیروزه‌ای جابه‌جا شوند و یا با مودی مختلف جابجا شوند.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد SC-FC 10m قابلیت انتقال اطلاعات و دیتا در فاصله‌های نسبتاً کوتاه را دارند. کابل‌هایی مولتی مود دارای 4 نوع هستند که به آنها OM (Optical Multimode) به معنای مولتی مود نوری گفته می‌شود. تجهیزات فیبر نوری معمولاً این کابل‌ها را با نام‌های OM1،OM2،OM3 و همچنین OM4 معرفی می‌کند.

 

ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC MM 10m:

پچ کورد SC:

پچ کوردی  است که باکانکتورSC خاتمه می یابد. کانکتور SC توسط شرکت ژاپنی NTT اختراع شده است. استفاده از آنها در ارتباطات داده ها و مخابرات فیبر نوری بسیار شایع است.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m

پچ کورد FC:

پچ کورد فیبر نوری FC دارای کانکتور FC می باشد و نحوه اتصال آن به صورت پیچشی است. FC مخفف کانکتور ثابت می باشد (Fixed Connector). پچ کورد FC دارای بدنه فلزی و ساختار پیچشی است.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m

 

مشخصات پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC MM 10m از سری تولیدات کمپانی فرانسوی NEXANS است. از این محصول در شبکه‌های فیبر نوری برای برقراری ارتباط در میان تجهیزات شبکه استفاده می‌شود. پچ کورد‌ها در انواع مختلفی تولید شده‌اند و با توجه‌ به کانکتور دستگاه‌ها و آداپتور که در انتهای هر دو سر این کابل متصل شده‌اند می‌توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب کنید.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-FC Multi Mode 10m دارای کانکتورهای SC است. SC مخفف Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این مدل از پچ کوردها در مخابرات فیبرنوری استفاده می‌شود. به‌صورت کلی پچ کوردها به‌آسانی دچار شکستگی نمی‌شوند و از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار هستند.

 

ویژگی های پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد SC-FC ده متری:

  • وزن پچ کورد: 250 گرم
  • نوع کانکتور فیبر:SC-FC
  • طول کابل: 10متر
  • نوع فیبر: Multi Mode

 

سایرمحصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد FC-SC دو متری

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

رنگ کابل

نارنجی

متراژ کابل

10m

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش