پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 3m

Nexans Fiber Optic Patch Cord FC-SC Multi Mode 3m
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : FS-SC
متراژ : 3m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

تماس بگیرید

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 3m

Nexans Fiber Optic Patch Cord FC-SC Multi Mode 3m
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : FS-SC
متراژ : 3m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 3m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 3m از محصولات کمپانی Nexans است که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان در صنعت تولید کابل شبکه و پچ کورد است. به‌طورکلی پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 3m نوعی کابل فیبر نوری است که در دو سمت خود مجهز به کانکتورهای فیبر نوری است.

با استفاده از این پچ کورد فیبر نوری شما می‌توانید به‌راحتی برای اتصال سوئیچ‌ شبکه یا فیبر نوری و دیگر تجهیزات شبکه و مخابراتی استفاده کنید.

 

انواع پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 3m:

انواع پچ کورد فیبر نوری شامل مالتی مود (Multi Mode)، سینگل مود (Singel Mode) با کانکتورهای متفاوت از جمله: LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و… هستند. کابل‌های فیبر نوری مالتی مد به انواع  مختلف OM1, OM2, OM3, OM4 که دارای تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات و دیتا دارند تقسیم کنیم.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 3m دارای الیاف شیشه‌ای هستند که شما با استفاده از نور اطلاعات را با سرعت بالا و دریافت کمترین نویز و اختلال منتقل می‌کند.

فیبر نوری یکی از تجهیزات شبکه، برای انتقال داده‌ها با سرعت زیاد است. از فیبر نوری جهت ارسال سیگنال های نوری در مسافت های بسیار طولانی استفاده میشود. برای برقراری اتصال بین سوئیچ شبکه وپچ پنل و همچنین اتصال بین کارت شبکه و ریز شبکه از پچ کورد ها استفاده میشود.

پچ کور یکی از مهم ترین بخش های شبکه است که قابلیت تحت تاثیر قرار دادن شبکه را دارد.

 

مزایا استفاده از پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 3m:

از پچ کوردها برای اتصال به CATV(تلویزیون‌های کابلی)، شبکه‌های مخابراتی، شبکه‌های PC و همچنین تجهیزات آزمایشی استفاده می‌شود. این مزایا شامل اتاق‌های ارتباطی، FTTH (فیبر به خانه)، LAN (شبکه محلی)، FOS (سنسور فیبر نوری)، سیستم ارتباطی فیبر نوری، تجهیزات مخابراتی، صناعی دفاعی و … نیز می‌شوند.

استفاده از پچ کورد فیبرنوری نگزنس FC-SC MM 3m به دلیل سرعت بیشتر و اینکه دیتاهای بیشتری را به طور مؤثر انتقال می‌دهند، نقش مهمی در ارتباطات از راه دور و شبکه‌های کامپیوتری دارد و همچنین در مکان‌های گوناگون از آنها استفاده می‌شود.

در هنگام خرید پچ کورد فیبر نوری به مواردی از جمله Single mode یا Multimode، نوع خاصی از کانکتور LC ، SC یا … ، کانکتور Polish) APC) یا UPC  روکش کابل PVC/LSZH/OFNP/ Armored و متراژ موردنیاز بر اساس فاصله بین دستگاه‌های موردنظر برای اتصال توجه کنید.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC Multi Mode 3m

 

ساختار پچ کورد پچ کورد فیبر نوری نگزنس مالتی مد FC-SC سه متری:

سوکت‌های انتهایی پچ کورد فیبر نوری نگزنس Multi Mode 3m از نوع SC و FC هستند. کانکتور SC، از نوع فشار و کشش بوده و می‌تواند تا 1000 چرخه اتصال مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع پچ کورد مانند پچ کورد‌های مولتی مود دیگر بسیار کم‌هزینه است و ساختاری ساده و با مقامت بالا دارد.

همچنین نحوه اتصال کانکتور FC، از نوع پیچشی است. پچ کورد FC دارای بدنه  فلزی و همچنین ساختار پیچشی است. این پچ کورد در محیط با لرزش بالا هم کاربرد دارد.

بر اساس نوع فیبری که پچ کوردها دارند این نوع پچ کورد در دستة Multi Mode قرار می‌گیرد. پچ کورد فیبر نوری مالتی مود، در مسافت‌های کوتاه مورداستفاده قرار می‌گیرد و قابلیت انتقال سیگنال‌های بیشتری را دارد.

تعداد فیبر که برای این پچ کورد در نظر گرفته شده، از نوع داپلکس (دوتایی) است. شما می‌توانید این محصول را در متراژهای 1، 2، 3، 5 و 10 متری در سایت مسترشبکه خریداری کنید. همچنین از دیگر مزایای استفاده از این پچ کورد می‌توانیم به سازگاری بالا با محیط، بازدهی زیاد و پایین‌ترین نرخ ازدست‌دادن اطلاعات و دیتا اشاره کنیم.

 

مشخصات و ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-DC MM سه متری:

  • محصول: پچ کورد فیبر نوری نگزنس
  • طول کابل: 3 متر
  • نوع کانکتور :FC-SC
  • نوع فیبر :Multi Mode
  • رنگ محصول: نارنجی
  • تعداد فیبر: Duplex

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مد SC-FC ده متری

نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

FC-SC

متراژ کابل

3m

رنگ

نارنجی

4.3
3 بررسی
1
2
0
0
0

3 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری نگزنس FC-SC مالتی مد 3m

حذف فیلترها
  1. روح الله مجیدی (خریدار محصول)

    خیلی خوب بود عالی

  2. اشکان

    پیشنهاد میکنم بخرید

  3. سیدعلی آذری (خریدار محصول)

    پچ کورد lc-lc ندارید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده