پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد 3m

Nexans Fiber Optic Patch Cord LC-LC sm 3m
(دیدگاه کاربر 2)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 3m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۲۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد 3m

Nexans Fiber Optic Patch Cord LC-LC sm 3m
(دیدگاه کاربر 2)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 3m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۲۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات پچ کورد نگزنس LC-LC SM 3m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 3m توسط شرکت نگزنس به دنیای مخابرات معرفی شده است. پچ کورد فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف به یک کانکتور متصل شده است که اجازه می دهد تا به یک CATV، یک سوئیچ نوری یا سایر تجهیزات مخابراتی به راحتی متصل شود.

از لایه ضخیم محافظ آن برای اتصال فرستنده نوری، گیرنده و جعبه ترمینال استفاده می شود. پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب نمایید. پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex سه متری برای کاربردهایی که در آن سطح بالایی از ویژگی های نوری مورد نیاز است طراحی شده است.

پچ کورد فیبر نوری با استفاده از نور می تواند اطلاعات را انتقال دهد و این کار می تواند با سرعت بالایی انجام می گیرد و همین امر علت محبوبیت این نوع کابل فیبر نوری شده است. این نوع کابل خیلی کم دچار اختلال و کاهش سرعت می شود و در واقع می توان گفت یک روش قابل اطمینان و بدون ریسک در انتقال اطلاعات به شمار می رود.

  • مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پنل پچ / تجهیزات فعال به تجهیزات فعال.
  • مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk).

 


 

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب درست پچ کورد فیبر نوری

 


 

پچ کورد نگزنس LC-LC Single Mode سه متری از برنامه های زیر پشتیبانی می کند:

  • Fast Ethernet 100 base FX
  • 1Gbase SX
  • 1Gbase LX
  • 10Gbase SR
  • 10Gbase LW
  • 10Gbase LX4
  • 10Gbase LR
  • 10Gbase LRM
  • Fibre Channel Serial 1G
  • Fibre Channel Serial 2G
  • Fibre Channel Serial 4G
  • Fibre Channel Serial 10G

 

ویژگی های کلی پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex سه متری:

– عملکرد:

پچ کورد های فیبرنوری Nexans LANmark در تمام کلاس های فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس می باشد. نسخه MM62.5 برای استفاده در یک سیستم سازگار OM1، نسخه MM50 برای سیستم های OM2 و نسخه MM50 OM3 برای سیستم های OM3 طراحی شده است.

نسخه Single Mode سازگار با OS2 است. نسخه های Multi Mode را می توان در سیستم های بهینه سازی لیزر با استفاده از کابل های LANMarkOf xt استفاده کرد.

– طراحی:

پچ کورد Nexans LANmark برای نصب آسان، بر اساس اصل سیم کشی Cross-Over طراحی شده است. (A1-B2، B1-A2)

 

ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 3m:

در انتهای پچ کورد LC-LC SM سه متری دو کانکتور LC متصل شده است. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار پچ کورد LC-LC SM سه متری از نوع چفتی و فشاری می باشد.

به طور کلی پچ کورد ها به راحتی دچار شکستگی نمی شوند و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند. از ویژگی های خاص این محصولات می توان به قیمت پچ کورد فیبر نوری اشاره کرد. پچ کورد نگزنس LC-LC SM 3m دارای قیمت مناسبی بوده، همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به همین دلیل برای ارتباط در شبکه های فیبر نوری بسیار محبوب هستند.

 

مشخصات فنی پچ کورد نگزنس سینگل مد LC-LC سه متری:

پچ کورد نگزنس LC-LC SM 3m

  • طول کابل: 3 متر
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • ساختار: Duplex
  • سازگار با کابل فیبر نوری: Single Mode

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد نگزنس LC-LC SM Duplex دو متری

نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

3m

رنگ

زرد

3.5
2 بررسی
0
1
1
0
0

2 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد 3m

حذف فیلترها
  1. رمضان محمدی

    عالیه واقعا

  2. امیر آذری (خریدار محصول)

    عالی است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول