پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 6mNexans Patch Cord SC-LC SM Duplex 6m
پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex 6m
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 6mNexans Patch Cord SC-LC SM Duplex 6m

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex شش متری دارای کابل از نوع سینگل مد 6 متری و کانکتور SC-LC می باشد.

نقد و بررسی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 6m

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Single Mode Duplex 6m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex 6m برای برقراری ارتباط میان تجهیزات فیبر نوری در شبکه ها استفاده می شود. این محصول تولید شرکت نگزنس می باشد. شرکت Nexans از تولیدکنندگان مشهور در زمینه تجهیزات شبکه می باشد. پچ کوردها در انواع و با طول های متفاوت تولید شده اند. به طور کلی برای ایجاد ارتباط بین دستگاه های شبکه و کابل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید متناسب با نوع کانکتورها و آداپتورها، پچ کورد متناسب با آن را انتخاب کنید. کانکتورها در انوع متفاوتی موجود هستند و دارای حالت های Single Mode و Multi Mode هستند.

ساختار پچ کوردها به گونه ای است که دارای انعطاف پذیری بالا هستند و به راحتی دچار شکستگی نمی شوند. از این رو در ارتباطات فیبر نوری و مخابرات از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

 

پچ کورد فیبر نوری Nexans LANmark برای کاربردهایی که در آن سطح بالایی از ویژگی های نوری مورد نیاز است، طراحی شده است. 

  • مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پنل پچ / تجهیزات فعال به تجهیزات فعال.
  • مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk).

 

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex 6m از برنامه های زیر پشتیبانی می کند:

  • Fast Ethernet 100 base FX
  • 1Gbase SX
  • 1Gbase LX
  • 10Gbase SR
  • 10Gbase LW
  • 10Gbase LX4
  • 10Gbase LR
  • 10Gbase LRM
  • Fibre Channel Serial 1G
  • Fibre Channel Serial 2G
  • Fibre Channel Serial 4G
  • Fibre Channel Serial 10G

 

عملکرد پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Single Mode Duplex شش متری:

پچ کورد های فیبرنوری Nexans LANmark در تمام کلاس های فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس هستند. نسخه MM62.5 برای استفاده در یک سیستم سازگار OM1، نسخه MM50 برای سیستم های OM2 و نسخه MM50 OM3 برای سیستم های OM3 طراحی شده است. نسخه Single Mode سازگار با OS2 است. نسخه های Multi Mode را می توان در سیستم های بهینه سازی لیزر با استفاده از کابل های LANMarkOf xt استفاده کرد.

 

طراحی پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex 6m:

پچ کورد Nexans LANmark برای بهبود نصب، بر اساس اصل سیم کشی Cross-Over طراحی شده است. (A1-B2، B1-A2)

 

ویژگی های ظاهری پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex 6m :

روکش این کابل فیبر نوری به رنگ زرد می باشد. رنگ این پچ کورد فیبر نوری نشان دهنده این است که فیبر آن از نوع  SingleMode می باشد که در نتیجه برای کابل های Single Mode طراحی شده است. کانکتورهایی که به دو سر کابل فیبر نوری متصل شده اند از نوع SC-LC و با ساختار Duplex می باشد. رنگ هر دوی این کانکتورها آبی است.

SC مخفف عبارت Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این نوع پچ کوردها به وفور در مخابرات فیبر نوری استفاده می شود. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد و ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد. پچ کورد فیبرنوری نگزنس دارای قیمت مناسبی بوده، همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به همین دلیل برای ارتباط در شبکه های فیبر نوری بسیار محبوب هستند.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Single Mode Duplex 6m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex 6m

 

  • رنگ کابل : زرد
  • رنگ کانکتور : آبی
  • طول کابل : 6 متری
  • نوع کانکتور : SC-LC
  • ساختار : Duplex
  • سازگار با کابل فیبر نوری : Single Mode

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC SM Duplex 10m

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-LC

رنگ کابل

زرد

متراژ کابل

6m

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش