پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 10m

Nexans Fiber Optic Patch Cord Lc-Lc SM Duplex 10m
(3 customer reviews)

ویژگی ها:

نوع کابل: Single Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 10m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

250,000 تومان

موجود

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 10m

Nexans Fiber Optic Patch Cord Lc-Lc SM Duplex 10m
(3 customer reviews)

ویژگی ها:

نوع کابل: Single Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 10m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

250,000 تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 10m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 10m توسط شرکت نگزنس به دنیای مخابرات معرفی شده است. پچ کورد فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف به یک کانکتور متصل شده است که اجازه می دهد تا به یک CATV، یک سوئیچ شبکه یا سایر تجهیزات شبکه به راحتی متصل شود.

  • مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پنل پچ / تجهیزات فعال به تجهیزات فعال.
  • مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk).

 


 

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب درست پچ کورد فیبر نوری

 


 

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex ده متری از برنامه های زیر پشتیبانی می کند:

  • Fast Ethernet 100 base FX
  • 1Gbase SX
  • 1Gbase LX
  • 10Gbase SR
  • 10Gbase LW
  • 10Gbase LX4
  • 10Gbase LR
  • 10Gbase LRM
  • Fibre Channel Serial 1G
  • Fibre Channel Serial 2G
  • Fibre Channel Serial 4G
  • Fibre Channel Serial 10G

 

ویژگی های کلی پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 10m:

 

– عملکرد:

پچ کورد های فیبرنوری Nexans LANmark در تمام کلاس های فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس می باشد. نسخه MM62.5 برای استفاده در یک سیستم سازگار OM1، نسخه MM50 برای سیستم های OM2 و نسخه MM50 OM3 برای سیستم های OM3 طراحی شده است.

نسخه Single Mode سازگار با OS2 است. نسخه های Multi Mode را می توان در سیستم های بهینه سازی لیزر با استفاده از کابل های LANMarkOf xt استفاده کرد.

 

– طراحی:

پچ کورد Nexans LANmark برای نصب آسان، بر اساس اصل سیم کشی Cross-Over طراحی شده است. (A1-B2، B1-A2)

 

ساختار پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex 10m:

در انتهای این کابل فیبر نوری دو کانکتور LC متصل شده است. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 10m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 10m

 

  • طول کابل : 10 متر
  • نوع کانکتور : LC-LC
  • ساختار :  Duplex
  • سازگار با کابل فیبر نوری : Single Mode

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 5m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC MM Duplex 3m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC SM Duplex 30m

نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

10m

رنگ

زرد