پچ کورد فیبرنوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد داپلکس 30m

Nexans Fiber Optic Patch Cord Lc-Lc Single Mode Duplex 30m
(3 customer reviews)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 30m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

400,000 تومان

موجود

پچ کورد فیبرنوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد داپلکس 30m

Nexans Fiber Optic Patch Cord Lc-Lc Single Mode Duplex 30m
(3 customer reviews)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور : LC-LC
متراژ : 30m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

400,000 تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 30m:

پچ کورد فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف به یک کانکتور متصل شده است که اجازه می دهد به راحتی به  CATV، یک سوئیچ شبکه با قابلیت فیبر نوری یا سایر تجهیزات مخابراتی وصل شود. از لایه ضخیم محافظ آن برای اتصال فرستنده نوری، گیرنده و جعبه ترمینال استفاده می شودپچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مودm 30 توسط شرکت نگزنس به دنیای مخابرات معرفی شده است. این پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند و شما میتوانید با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل فیبرنوری متصل شده پچ کورد متناسب با آن را انتخاب کنید. این محصول را میتوانید از بازار تجهیزات شبکه تهیه کنید.

 

ساختار پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 30m:

پچ کورد فیبر نوری دارای انواع کانکتور، از جمله  LC ،SC ،FC ،ST ،MUE2000 و MTRJ هستند. پچ کورد ها با توجه به تعداد هسته یا کور کانکتور به دو دسته Simplex و Duplex تقسیم می شوند. پچ کورد فیبر نوری با توجه به تعداد  فیبر موجود در کابل به دو نوع سینگل مود (Single Mode ) و مالتی مود (Multi Mode ) تقیسم میشوند .

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 30m از یک هسته ساخته شده است. این هسته توسط پوششی با شاخص انکسار پایین احاطه شده است که با الیاف آرامید تقویت شده و توسط یک ژاکت محافظ احاطه شده است.

شفافیت هسته اجازه می دهد سیگنال های نوری با کمترین میزان فقدان سیگنال در فواصل بزرگ انتقال پیدا کنند. شاخص انکسار پایین ژاکت، نور را به هسته باز می گرداند و فقدان سیگنال را به حداقل می رساند. الیاف آرامید و ژاکت خارجی (پوشش)، آسیب فیزیکی به هسته و پوشش را به حداقل می رساند.

در انتهای این کابل فیبر نوری دو کانکتور LC متصل شده است. این کانکتورها به رنگ بژ و Duplex هستند.LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد.

به طور کلی پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 30m به راحتی دچار شکستگی نمی شود و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند. از ویژگی های خاص این محصولات می توان به قیمت پچ کورد فیبر نوری اشاره کرد. پچ کورد فیبرنوری نگزنس دارای قیمت مناسبی بوده، همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به همین دلیل برای ارتباط در شبکه های فیبر نوری بسیار محبوب هستند.

 پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 30m

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 30m:

  • رنگ کانکتور : آبی
  • طول کابل : 30 متر
  • نوع کانکتور LC-LC
  • استاندارد: os2

 

سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 2m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 20m

نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

30m

استاندارد ها

os2

4.3
<