پچ کورد فیبرنوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد داپلکس 1m

Nexans Fiber Optic Cable Lc-Lc Single Mode Duplex 1m
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور: LC-LC
متراژ: 1m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

۱۳۰,۰۰۰ تومان

پچ کورد فیبرنوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد داپلکس 1m

Nexans Fiber Optic Cable Lc-Lc Single Mode Duplex 1m
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

Single Mode
نوع کانکتور: LC-LC
متراژ: 1m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

۱۳۰,۰۰۰ تومان