پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل SC-SC Multi Mode 1m

Nexans Patch Cord SC-SC MM 1m
(دیدگاه کاربر 2)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : SC-SC
متراژ : 1m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

تماس بگیرید

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل SC-SC Multi Mode 1m

Nexans Patch Cord SC-SC MM 1m
(دیدگاه کاربر 2)

ویژگی ها:

Multi Mode
نوع کانکتور : SC-SC
متراژ : 1m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

تماس بگیرید

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Multi Mode 1m:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Multi Mode 1m یک کابل فیبر نوری است که به‌وسیله کمپانی Nexans که در صنعت تولیدات کابل شبکه و پچ کوردهای فیبر نوری است طراحی و تولید شده است. همچنین این کمپانی در صنعت تولیدات تجهیزات پسیو بسیار قدرتمند بوده است.

به‌طورکلی از پچ کوردها جهت اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل فیبر نوری و اتصال بین کامپیوترها و پریز شبکه استفاده می‌شود. پچ کوردها در سایزهای مختلف در بازار تجهیزات شبکه به فروش می‌رسد.

 

معرفی پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Multi Mode 1m:

در دوطرفه سر پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Multi Mode 1m کابل کانکتورهایی قرار دارند که بسته به مدل پچ کورد این کانکتورها متفاوت و یا کاملاً یکسان باشد. دسته‌بندی پچ‌کوردهای فیبر نوری بر اساس نوع کابل و کانکتور متفاوت است که از جمله آن‌ها می‌توان به LC ،SC، FC،ST اشاره کرد که در این محصول باتوجه‌به sc-sc بودن کانکتورها یکسان است.

کابل و کانکتور این پچ کورد فیبر نوری از نوع مالتی مد Multimode بوده و قطر هسته فیبر در آن 50 میکرون و قطر غلاف فیبر نیز 125 میکرون است. شما می‌توانید با کمک این کانکتورها بین تجهیزات فیبر نوری در شبکه ارتباط برقرار کنید. پچ کورد نگزنس سینگل مد SC-SC یک‌متری به دلیل استحکام بالا و قیمت اقتصادی بسیار خوب به طور گسترده در شبکه‌های فیبر نوری و همچنین مخابرات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Multi Mode 1m

مشخصات پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Multi Mode 1m:

پچ کورد نگزنس SC-SC MM یک متری از اصلی‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات در شبکه‌های فیبرنوری محسوب می‌شوند، که از این محصول برای برقراری ارتباط بین تجهیزات شبکه استفاده می‌شود. پچ کورد نگزنس SC-SC MM یک متری به رنگ نارنجی است که نشان‌دهنده Multi mode بودن کابل فیبر نوری است و با پارت نامبر خود شناخته می‌شود.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Multi Mode 1m دارای یک روکش LSZH نارنجی‌ رنگ است که عاری از هالوژن بوده و هنگام سوختن دود سمی کمی تولید می‌کند و برای تأسیسات داخلی بسیار مناسب است. پچ کورد نگزنس مولتی مد SC-SC یک متری کم هزینه، ساده و همچنین با دوام است، که از ویژگی های خاص این کانکتور می باشد. همچنین این پچ کورد نگزنس مولتی مد SC-SC، یک متر طول دارد و  در برابر شکستگی و آسیب‌پذیری بسیار مقاوم است.

 

ویژگی‌های پچ کورد نگزنس مولتی مد SC-SC یک متری:

پچ کورد فیبر نوری Multi Mode SC-SC نگزنس دارای مزایای گوناگونی است که شامل:

  • ازدست‌رفتن داده‌ها را به حداقل می‌رساند.
  • پچ کورد نگزنس sc-sc MM بازده بسیار بالایی دارد
  • این محصول انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد.
  • همچنین سازگاری خوبی با تجهیزات دارد.
  • انتقال داده را به‌سرعت انجام می‌دهد و از بروز نویز در شبکه جلوگیری می‌کند.
  • پچ کورد نگزنس SC-SC MM یک متری با محیط سازگاری دارند.
  • تبادل اطلاعات به‌صورت بهینه انجام می‌شود.

 

مشخصه‌های فنی قیمت پچ کورد نگزنس SC-SC MM یک متری:

  • برند محصول: نگزنس (NEXANS)
  • نوع فیبر نوری: MM (مولتی مود)
  • متراژ پچ کورد: 1 متر
  • رنگ: نارنجی
  • دارای یک روکش LSZH

 

 سایر محصولات پیشنهادی:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Single Mode 3m

نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-SC

متراژ کابل

1m

رنگ

نارنجی

3.5
2 بررسی
0
1
1
0
0

2 دیدگاه برای پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل SC-SC Multi Mode 1m

حذف فیلترها
  1. بهنام صابری (خریدار محصول)

    بی نظیر فوق العاده

  2. مجید پارسا

    واقعا که معرکست

دیدگاه خود را بنویسید