سبد خرید 0

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85DLC05D

ویژگی های محصول

نوع اتصال : Multi Mode
نرخ انتقال : 1.25G
طول پشتیبانی : 550 متر

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D با دستگاه های SFP  شرکت میکروتیک و برندهای دیگر نیز سازگار هستند.

 

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D یک فرستنده و گیرنده SFP با اندازه 1.25 گیگ است  و دارای یک کانکتور 850nm Dual LC، برای اتصالات فیبری تا حداکثر 550 متر با DDM می باشد.

این ماژول با دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD ،RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S تست شده اند و سازگار هستند. ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85DLC05D با دستگاه های SFP برندهای دیگر نیز سازگار هستند.

 

ویژگی های ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85DLC05D :

 

  • ماژول SFP (1.25G)
  • مسافت: 550m
  • Multi Mode

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85DLC05D :

 

 Specifications
S-85DLC05DProduct code
Dual LC UPCConnector
1.25GData Rate
550MDistance
SFPFormat
MMMode
40to +70C-Tested ambient temperature
850nmWavelength

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه : ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S-RJ01

ادامه مطلب
برند

Mikrotik

مدل محصول

S-85DLC05D

نرخ انتقال

1.25G

نوع کانکتور

Dual LC UPC

نوع کابل

MM

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

550m

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : -40°c

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85DLC05D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سیزده =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

برگشت به بالا