ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-3553LC20D

Mikrotik Module S-3553LC20D
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال : Single Mode
نرخ انتقال : 1.25G
طول پشتیبانی : 20KM

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-3553LC20D

Mikrotik Module S-3553LC20D
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال : Single Mode
نرخ انتقال : 1.25G
طول پشتیبانی : 20KM

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری میکروتیک S-3553LC20D:

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-3553LC20D یک فرستنده و گیرنده ، SFP می باشد. این یک ماژول نوری سینگل مود SFP 1.25G با یک کانکتور LC ،T1310nm / R1550nm است که برای اتصالات تا شعاع 20 کیلومتری کار می کند و از DDM پشتیبانی می کند.

این ماژول با دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD ،RB2011UAS-2HnD-IN ،CCR1036-12G-4S و همچنین با SFP های غیر MikroTik نیز سازگار می باشد.

شرکت میکروتیک برای تکمیل دستگاه های مجهز خود به کیج SFP، چندین فرستنده ماژول فیبر نوری SFP را ارائه داده است که با انواع روتر میکروتیک آزمایش شده و سازگار هستند. چهار ماژول به طور جداگانه برای اتصال به شبکه های موجود یا ایجاد کیت های خود در دسترس هستند و دو مورد به عنوان یک کیت برای یک لینک با مسافت 20 کیلومتر در دسترس هستند.