پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m

Nexans Fiber Optic Patch Cord SC-LC Sm Duplex 5m
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کابل: Single Mode
نوع کانکتور : SC-LC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۱۶۰,۰۰۰ تومان

موجود

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m

Nexans Fiber Optic Patch Cord SC-LC Sm Duplex 5m
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کابل: Single Mode
نوع کانکتور : SC-LC
متراژ : 5m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۱۶۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m برای برقراری ارتباط میان تجهیزات فیبر نوری در شبکه ها استفاده می شود. این محصول تولید شرکت نگزنس می باشد. شرکت Nexans از تولیدکنندگان مشهور در زمینه تجهیزات شبکه می باشد. پچ کوردها در انواع و با طول های متفاوت تولید شده اند.

به طور کلی برای ایجاد ارتباط بین دستگاه های شبکه و کابل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید متناسب با نوع کانکتورها و آداپتورها، پچ کورد متناسب با آن را انتخاب کنید. کانکتورها در انوع متفاوتی موجود هستند و دارای حالت های Single Mode و Multi Mode هستند.

ساختار پچ کوردها به گونه ای است که دارای انعطاف پذیری بالا هستند و به راحتی دچار شکستگی نمی شوند. از این رو در ارتباطات فیبر نوری و مخابرات از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پچ پنل، تجهیزات اکتیو به تجهیزات اکتیو و مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk) بسیار کاربردی میباشد.

پچ کورد های فیبرنوری Nexans در تمام کلاس های فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس هستند. نسخه MM62.5 برای استفاده در یک سیستم سازگار OM1، نسخه MM50 برای سیستم های OM2 و نسخه MM50 OM3 برای سیستم های OM3 طراحی شده است. نسخه Single Mode سازگار با OS2 است.

 

ویژگی های ظاهری پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m:

روکش پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m به رنگ زرد می باشد. رنگ این پچ کورد فیبر نوری نشان دهنده این است که فیبر آن از نوع SingleMode می باشد که در نتیجه برای کابل های Single Mode طراحی شده است. کانکتورهایی که به دو سر کابل فیبر نوری متصل شده اند از نوع SC-LC و با ساختار Duplex می باشد. رنگ هر دوی این کانکتورها آبی است.

SC مخفف عبارت Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این نوع پچ کوردها به وفور در مخابرات فیبر نوری استفاده می شود. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد.

به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد و ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد. پچ کورد فیبرنوری نگزنس دارای قیمت مناسبی بوده، همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به همین دلیل برای ارتباط در شبکه های فیبر نوری بسیار محبوب هستند.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m:

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 5m

  • رنگ کابل : زرد
  • رنگ کانکتور : آبی
  • طول کابل : 5 متری
  • نوع کانکتور : SC-LC