سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P
سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P
سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P
سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P
سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P
سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P

دارای 24 پورت 10/100BASE-TX با قابلیت PoE

دارای 2 پورت 10/100/1000BASE-T و 2 پورت کمبو 10/100/1000BASE-T / 100/1000SFP

لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P

دارای 24 پورت 10/100BASE-TX با قابلیت PoE

دارای 2 پورت 10/100/1000BASE-T و 2 پورت کمبو 10/100/1000BASE-T / 100/1000SFP

لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

تماس بگیرید

سوئیچ های سری DES-1210 به گونه ای طراحی شده اند که برای کاربران SMB امکان کنترل کامل شبکه را فراهم می کند. این سوئیچ ها مدیریت پیشرفته و عملکردهای امنیتی را برای افزایش عملکرد و مقیاس پذیری ادغام می کنند.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P

سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P از جمله سوئیچ های Fast Ethernet مدیریتی و هوشمند سری DES-1210 می باشد که دارای 24 پورت 10/100Mbps، دو پورت 10/100/1000BASE-T و 2 پورت کمبو 10/100/1000BASE-T/SFP می باشد. سوئیچ های سری DES-1210 مدیریت پیشرفته و عملکردهای امنیتی را برای افزایش عملکرد و مقیاس پذیری ادغام می کنند. پشتیبانی از مدیریت IPv6 و پیکربندی تضمین می کند که سرمایه گذاری شبکه شما پس از ارتقا از IPv4 حفظ شود.

سوئیچ های DES-1210-08P/28P، سوئیچ های سازگار با استاندارد  IEEE 802.3af و IEEE 802.3at PoE  هستند و در هر پورت پاور 15.4/30 وات را فراهم می کنند. پورت های +PoE/PoE می توانند دستگاه هایی مانند تلفن های IP، اکسس پوینت های وایرلس و دوربین های IP را مستقیماً از طریق کابل های اترنت برق رسانی کنند و استقرار را بسیار آسان تر می کنند. گزینه های مدیریتی از قبیل SNMP، مدیریت وب، ابزار دستیار شبکه دی لینک و خط فرمان مختصر (Compact Command Line) نیز استقرار را ساده می کند.

سوئیچ های سری DES-1210 راه حلی کامل و مقرون به صرفه را ارائه می دهد که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط (small and medium businesses) و لبه شبکه (edge) شرکت ها ایده آل می باشد.

ویژگی های برجسته سوئیچ های سری DES-1210:

 

1-ادغام یکپارچه (Seamless Integration):

سوئیچ های سری DES-1210 به گونه ای طراحی شده اند که برای کاربران SMB امکان کنترل کامل شبکه را فراهم می کنند. این سوئیچ ها با استفاده از پورت های مسی اترنت و گیگابیت که قابلیت اتصال به کابل های موجود CAT5/5E/6 twisted-pair را دارند، نیاز به ساخت مجدد یک شبکه پرهزینه را از بین می برند. سوئیچ های سری DES-1210 امکان اتصال انعطاف پذیر به استخوان بندی (backbone) شبکه یا سرور را فراهم می کنند. علاوه بر این، تمام پورت ها با پشتیبانی از مذاکره خودکار (auto-negotiation) در MDI/MDIX متقابل، نیاز به کابل های متقاطع یا پورت Uplink را از بین می برد.

 

2-ویژگی های گسترده لایه 2 (Extensive Layer 2 Features):

این سوئیچ ها مجهز به یک ترکیب کامل از ویژگی های لایه 2  که شامل IGMP Snooping ،Port Mirroring ،Spanning Tree و پروتکل Link Aggregation Control Protocol) LACP) هستند، را ارائه می دهد. کنترل جریان با استاندارد IEEE 802.3x، به سرورها امکان اتصال مستقیم به سوئیچ را برای انتقال امن داده می دهد. از ویژگی های نگهداری شبکه می توان به تشخیص Loopback و تشخیص کابل اشاره کرد. تشخیص Loopback برای تشخیص حلقه های ایجاد شده توسط یک پورت خاص استفاده می شود و به طور خودکار پورت آسیب دیده را خاموش می کند. تشخیص کابل به مدیران شبکه اجازه بررسی سریع کیفیت کابل های مسی را می دهد و همچنین نوع خطای کابل را تعیین می کند.

 

3- QoS و کنترل پهنای باند (QoS, Bandwidth Control):

سوئیچ های سری DES-1210 دارای پشتیبانی از نظارت خودکار (Auto Surveillance VLAN (ASV و Voice VLAN است که برای نظارت تصویری و استقرار VoIP مناسب هستند. نظارت خودکار VLAN یک تکنولوژی پیشرو در صنعت و جدید است که داده و انتقال نظارت تصویری را از طریق یک سوئیچ مدیریت هوشمند Fast Ethernet ادغام می کند، بنابراین کسب و کار هایی با هزینه کم در سخت افزار اختصاصی و امکانات صرفه جویی می کنند. ASV همچنین کیفیت زمان واقعی ویدیو را برای نظارت و کنترل بدون سازش با جریان داده های شبکه معمولی تضمین می کند.

تکنولوژی Voice VLAN خودکار، سرویس VoIP را با مسیریابی خودکار ترافیک صوتی از IP phone به VLAN اختصاصی، افزایش می دهد. این ویژگی ها با اولویت بالاتر و VLAN اختصاصی، کیفیت و امنیت ترافیک VoIP را تضمین می کنند. علاوه بر این، علامت گذاری های DSCP روی بسته های اترنت سطوح مختلف خدمات را برای اختصاص به ترافیک شبکه ارائه می دهد. در نتیجه، این بسته های صوتی و تصویری بر سایر بسته ها تقدم دارند. علاوه بر این، با کنترل پهنای باند مدیران شبکه می توانند پهنای باند را برای عملکردهای مهم که ممکن است به اولویت یا پهنای باند بیشتری نیاز داشته باشند، رزرو کنند.

 

4-شبکه خود را ایمن کنید (Secure Your Network):

موتور محافظتی نوآورانه دی لینک از سوئیچ در برابر سیل ترافیک ناشی از حملات ویروسی محافظت می کند. سوئیچ های سری DES-1210 از استاندارد 802.1x برای احراز هویت مبتنی بر پورت پشتیبانی می کنند و امکان تأیید اعتبار شبکه را از طریق سرورهای RADIUS خارجی می دهند. علاوه بر این، ویژگی لیست کنترل دسترسی (ACL) امنیت شبکه را افزایش می دهد و از شبکه داخلی IT محافظت می کند. سوئیچ سری DES-1210 با پشتیبانی از پروتکل Address Resolution Protocol) ARP) از به خطر افتادن شبکه توسط هکرها با استفاده از ARP های فریبکارانه که وانمود می کند رایانه های شخصی، سرورها، روترها یا گیت وی ها مورد اطمینان هستند، جلوگیری می کنند. Screening سرور DHCP برای امنیت بیشتر، بسته‌های سرکش (rogue) سرور DHCP را برای پورت‌های کاربر فیلتر می کند تا از واگذاری IP غیر مجاز جلوگیری کند.

 

5-مدیریت همه جانبه (Versatile Management):

سوئیچ های سری DES-1210 با ارائه نرم افزار دستیار شبکه دی لینک (D-Link Network Assistant) برای مدیران، امکان کنترل از راه دور شبکه را تا سطح پورت، پایین می آورد. ابزار دستیار شبکه دی لینک (D-Link Network Assistant) به مشتریان امکان کشف سوئیچ های چندگانه مدیریتی هوشمند Fast Ethernet دی لینک را در همان بخش شبکه لایه 2 می دهد.

کاربران با استفاده از این ابزار نیازی به تغییر آدرس IP کامپیوتر خود ندارند و تنظیمات اولیه سوئیچ ها بسیار ساده خواهد شد. سوئیچ ها در همان بخش شبکه لایه 2 که به کامپیوتر کاربر متصل هستند برای دسترسی سریع روی صفحه نشان داده می شوند که اجازه پیکربندی گسترده سوئیچ و راه اندازی اولیه دستگاه های کشف شده، از جمله تغییر رمز عبور و به روز رسانی سیستم عامل را می دهد.

سوئیچ های سری DES-1210 همچنین از D-View 6.0 و رابط خط فرمان مختصر Compact Command Line Interface) CLI) از طریق Telnet پشتیبانی می کنند. D-View 6.0 یک سیستم مدیریت شبکه است که اجازه مدیریت مرکزی خصوصیات مهم شبکه از قبیل دسترسی، قابلیت اطمینان، انعطاف پذیری و امنیت را ارائه می دهد.

 

مزایای سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P:

 

1- انعطاف پذیری (Flexibility):

پورت های اترنت، SPF و Mini-GBIC امکان استفاده از طیف گسترده ای از اپلیکیشن ها و محیط ها را از طریق پیکربندی ساده سوئیچ فراهم می کنند.

 

2- نصب و استفاده آسان (Easy to Install & Use):

ابزار دستیار شبکه دی لینک (D-Link Network Assistant) یا رابط مدیریتی مبتنی بر وب چند زبانه به مدیران اجازه کنترل از راه دور شبکه را می دهد.

 

3- ویژگی های امنیتی و احراز هویت (Security and Authentication Features):

موتور محافظت دی لینک (D-Link Safeguard Engine) از سوئیچ، در حالی که ابزارهای احراز هویت کنترل دسترسی ریزبینانه(granular) را برای سرپرستان فراهم می کند در برابر حملات مخرب محافظت می کند.

 

قابلیت های سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P:

 

1- طراحی انعطاف پذیر سخت افزار (Flexible Hardware Design):

  •  تنظیمات 24/48 پورت 10/100BASE-TX
  • 2 پورت کمبو (BASE-T/ SFP 1000)
  • دارای استاندارد با قابلیت (+802.3at (PoE و (802.3af (PoE

 

2- ویژگی های امنیتی (Security Features):

  •  لیست کنترل دسترسی (Access Control List)
  • موتور محفاظت دی لینک (D-Link Safeguard Engine)
  • امنیت پورت
  • ARP Spoofing Prevention
  • Screening سرور DHCP
  • Smart IP-MAC-Port Binding

 

3- ویژگی های پیشرفته (Advanced Features):

  • نظارت خودکار (VLAN (Auto Surveillance VLAN
  • Voice VLAN خودکار
  • تشخیص Loopback
  • تشخیص کابل
  • LLDP/LLDP-MED

 

4- مدیریت بصری (Intuitive Management):

  •  از طریق ابزار دستیار شبکه دی لینک (D-Link Network Assistant) یا رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب قابل مدیریت است.
  • SNMP MIB داخلی برای NMS از راه دور (D-View 6.0)
  • CLI مختصر از طریق Telnet

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P:

 

سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P

  1. دکمه Reset
  2. 24 پورت 10/100BASE-TX PoE
  3. 2 پورت کمبو  10/100/1000BASE-T / 100/1000SFP
  4. 2 پورت 10/100/1000BASE-T

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P:

 

سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P

  1. درگاه قفل
  2. اتصال به زمین
  3. کانکتور پاور AC

 

مقایسه مشخصات فنی سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P با موارد مشابه:

 

    Specification
DES-1210-52DES-1210-28DES-1210-28PDES-1210-08PGeneral
19”metal case13” metal case19” metal case7.5” metal caseSize
4810/100BASE-TX
21000BASE-T
2Combo 10/100/1000BASE-T / 100/1000SFP
2410/100BASE-TX
21000BASE-T
2Combo 10/100/1000BASE-T / 100/1000SFP
2410/100BASE-TX PoE
210/100/1000BASE-T
2Combo 10/100/1000BASE-T / 100/1000SFP
810/100BASE-TX PoEInterface
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted- pair copper)
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (fiber) ANSI/IEEE 802.3
Auto-negotiation
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted- pair copper)
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (fiber) ANSI/IEEE 802.3
Auto-negotiation
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted- pair copper)
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (fiber) ANSI/IEEE 802.3
Auto-negotiation
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted- pair copper)
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (fiber) ANSI/IEEE 802.3
Auto-negotiation
IEEE 802.3x Flow Control
Port Standards
Performance
17.6Gbps12.8Gbps12.8Gbps1.6GbpsSwitching Capacity
13.1Mpps9.5Mpps9.5Mpps1.19Mpps64-byte Maximum Forwarding Rate
13.1Mbits4.1Mbits4.1Mbits4.1MbitsPacket Buffer Memory
16K Entries8K Entries8K Entries8K EntriesMAC Address Table Size
16MB16MB16MB16MBFlash Memory
Store and forwardStore and forwardStore and forwardStore and forwardForwarding Method
LEDs
YesYesYesYesPower (Per Device)
YesYesYesYesLink/Active/Speed (Per Port)
Power over Ethernet (PoE)
Not PoE CapableNot PoE Capable802.3af and 802.3at802.3afPoE Standard
Not PoE CapableNot PoE CapablePort 1-4: up to 15.4 or 30 watts per port
Port 5-24: up to 15.4 watts per port
Port 1-8: up to 15.4 watts per portPoE Capable Ports
Not PoE CapableNot PoE Capable193watts72wattsPoE Power Budget
Physical/Environmental
429,482hours330,182hours244,140hours656,745hoursMTBF
0dB0dB49.7dB0dBAcoustic
47.81BTU/h29.69BTU/h818.95BTU/h289.59BTU/hHeat Dissipation
100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Internal Universal Power Supply100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Internal Universal Power Supply100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Internal Universal Power Supply100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz Internal Universal Power SupplyPower Input
14.77watts9.46watts240watts (PoE on)
17.9watts (PoE off)
84.9watts (PoE on)
3.5watts (PoE off)
Maximum Power Consumption
440x 210 x 44 mm (17.32x 8.27 x 1.73 inches)330x 180 x 44 mm (12.99 x 7.09 x 1.73 inches)440x 210 x 44 mm (17.32 x 8.27 x 1.73 inches)190x 120 x 38 mm (7.45 x 4.72 x 1. inches)Dimensions (W x D x H)
FanlessFanless3Smart fansFanlessCooling Fans
5-50°C (23-122° F-)5-50°C (23-122° F-)5-50°C (23-122° F-)5-45°C (23-113° F-)Operation Temperature
20-70°C (-4-158°F-)20-70°C (-4-158°F-)20-70°C (-4-158°F-)20-70°C (-4-158°F-)Storage Temperature
5%to 95% non-condensing5%to 95% non-condensing5%to 95% non-condensing5%to 95% non-condensingOperating Humidity
FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, IC, C-TickFCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, IC, C-TickFCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, IC, C-TickFCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, IC, C-TickEMI
cUL, CE LVD, cUL, CE LVDcUL, CE LVD, cUL, CE LVDcUL, CE LVD, cUL, CE LVDcUL, CE LVD, cUL, CE LVDSafety
Technical
All ModelsSoftware
MAC Address Table
DES-1210-08P/28/28P: 8K entries •
DES-1210-52: 16K entries •
Flow Control
802.3x Flow Control •
HOL Blocking Prevention •
Port Mirroring
One-to-One •
Many-to-One •
Supports Mirroring for Tx/Rx/Both •
Spanning Tree
Supports 802.1D STP 2004 edition •
Supports 802.1w RSTP •
Supports Root Restriction (defined in 802.1Q-2005) •
802.3ad Link Aggregation
DES-1210-08P: Max. 4 groups per device/8 ports per group •
DES-1210-28/28P: Max. 8 groups per device/8 ports per group •
DES-1210-52: Max. 16 groups per device/8 ports per group •
L2 Features
Forward all unregistered groups
Filter all unregistered groups
MLD snooping
Support MLD v1,v2 •
256 MLD snooping groups •
IGMP Snooping
Supports IGMP v1,v2, v3 awareness •
Supports 256 IGMP snooping groups •
Supports 64 static multicast address •
L2 Multicasting
802.1Q tagged VLAN
VLAN Group
Max. 256 static VLAN groups •
Max. 4094 VIDs •
Management VLAN
Asymmetric VLAN
Auto Voice VLAN
Auto Surveillance VLAN
VLAN
802802.1p
Max. 8 queues per port
Queue Handling
Strict •
Weighted Round Robin (WRR)•
Bandwidth control
:CoS Based on
802.1p •
DSCP •
ToS •
TCP/UDP port number •
IPv6 traffic class •
Quality of Service (QoS)
:ACL based on
802.1p priority •
VLAN •
MAC address •
Ethernet type •
IPv4 and IPv6 address •
LLC mask •
DSCP •
Protocol type •
TCP/UDP port number •
IPv6 Traffic Class •
Max. 50 ingress ACL profiles
Max. 1280 ingress ACL rules
Access Control List (ACL)
802.1x
Supports IPv4/IPv6 RADIUS Server •
Supports Port-based access Control •
Supports EAP, OTP, TLS, TTLS and PEAP •
Supports MD5 authentication •
Supports 802.1x session timeout attribute •
D-Link Safeguard Engine
DHCP Server Screening
ARP Spoofing Prevention
Storm Control
Traffic Segmentation
Port Security
DoS Attack Prevention
SSLv1/v2/v3 (IPv4/IPv6)
Smart Binding (IP-MAC-Port Binding, IMPB)
Duplicate Address Detection (DAD)
Security
Web-based GUI
Compact CLI through Telnet
Telnet Server (IPv4 / IPv6)
SmartConsole Utility
SNMP (IPv4 / IPv6)
Supports v1/v2c/v3 •
SNMP Trap
System Log
Max. 500 log entries •
Supports IPv4 / IPv6 log server •
SSHv2 (IPv4/IPv6)
TFTP Client (IPv4 / IPv6)
BootP/DHCP Client (IPv4 / IPv6)
LLDP
LLDP-MED
SNTP (IPv4/v6)
DHCP Auto Configuration
RMON v1
IPv4/v6 Dual Stack
DDP (D-Link Discover Protocol)
Management
RFC1213 MIB II
RFC1493 Bridge MIB
RFC1907 SNMPv2 MIB
RFC1757,RFC2819 RMON MIB
RFC1215 MIB Traps Convention
RFC2233 Interface Group MIB
RFC1398,1643,1650,2358,2665 Ether-like MIB
RFC2674,4363 802.1p MIB
IEEE 802.1AB-2005 LLDP-MIB
ZoneDefense MIB • DDP MIB
MIB
Optional SFP Transceivers
1000BASE-LX, single-mode, 10 kmDEM-310GT
1000BASE-SX, multi-mode, 550 mDEM-311GT
1000BASE-LHX, single-mode, 50 kmDEM-314GT
100BASE-FX, single-mode, 15 kmDEM-210
100BASE-FX, multi-mode, 2 kmDEM-211
Optional Management Software
D-View 7 Network Management Software (downloadable from http://dview.dlink.com)DV-700
D-View 7 License for 25 NodesDV-700-N25-LIC
D-View 7 License for 250 NodesDV-700-N250-LIC
D-View 7 License for 10 ProbesDV-700-P10-LIC

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-28P

سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-20

ادامه مطلب
برند

D-Link

مدل محصول

DES-1210-28P

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

100Mbps, Ethernet, PoE

تعداد پورت

24Port

تعداد پورت POE

24 پورت

نوع Uplinks

1Gbps, Combo

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

12.8Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

9.5Mpps

حافظه فلش

16MB

توان دستگاه

17.9W

توان مصرفی

240W

توان POE

193W

استاندارد ها

IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

وضعیت دستگاه

New-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 50 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 21cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 44cm
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ دی لینک مدل DES-1210-28P”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.