کابل فیبر نوری نگزنس مدل UC 8x OS2 PE N164.183
کابل فیبر نوری نگزنس UC 8x OS2 PE N164.183
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Nexans دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

کابل فیبر نوری نگزنس مدل UC 8x OS2 PE N164.183

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Nexans دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

کابل فیبر نوری نگزنس مدل  UC 8x OS2 PE N164.183 داری 8 هسته از نوع Single Mode 9/125 می باشد. شرکت نگزنس تغییراتی در طراحی کابل های UC PE برای نصب آسان ایجاد کرده است.

نقد و بررسی

کابل فیبر نوری نگزنس مدل UC 8x OS2 PE N164.183

مشخصات و اطلاعات کابل فیبر نوری نگزنس UC 8x OS2 PE N164.183 :

کابل فیبر نوری نگزنس UC 8x OS2 PE N164.183 داری 8 هسته از نوع Single Mode 9/125 می باشد. شرکت نگزنس تغییراتی در طراحی کابل های UC PE برای نصب آسان ایجاد کرده است. وزن کابل های فیبر نوری از 100kg/km به 85kg/km کاهش یافته است و در عین حال از ویژگی های مکانیکی عالی ای در ساخت این کابل ها استفاده شده است در نتیجه دارای نیروی کشش بالا هستند و در برابر خرابی و خرد شدن بسیار مقاوم می باشند.

علاوه بر این، محدوده دمای این کابل ها از 40- تا 70+ درجه سانتی گراد افزایش یافته است. جنس روکش این کابل ها از فولاد است در نتیجه برای نصب در محیط های باز مناسب می باشند و در برابر جویدگی، خرد شدن، آب و اشعه ماوراء بنفش مقاوم هستند. این کابل ها را می توان در داخل زمین دفن کرد. کابل UC PE دارای حداکثر 24 فیبر می باشد.

 

کابل فیبر نوری نگزنس مدل  UC 8x OS2 PE N164.183

 

هر آنچه باید در رابطه با کابل های فیبر نوری بدانید:

 

مشخصات فنی کابل فیبر نوری نگزنس UC 8x OS2 PE N164.183:

 

  • نوع کابل: فیبر نوری
  • سری: LANmark-OF
  • تعداد هسته: 8
  • قطر بیرونی: 5mm
  • نوع فیبر: Single Mode 9/125
  • گروه فیبر کابل فیبر نوری: OS2
  • پارت نامبر: 183
  • رنگ غلاف بیرونی: مشکی
  • ویژگی: PE
  • کاربرد: Outdoor

تفاوت EPON و GPON چیست؟

محصول پیشنهادی مستر شبکه : کابل فیبر نوری نگزنس مدل UC 12x OS2 PE N164.185.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Nexans

مدل محصول

UC 8x OS2 PE N164.183

نوع کابل

SM

تعداد هسته

8

قطر کابل

5mm

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش