|

مبدل رسانه پلنت مدل GT-802

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

صاف
مقایسه محصول

ویژگی های محصول

پشتیبانی از عملکرد MDI / MDI-X خودکار
دارای کابل فیبر چند حالته
دارای کابل تک حالته

با کارایی بالا برای انتقال داده و نصب آسان، مبدل های GT-80x می تواند راه حل شبکه ISP را از (FTTH (Fiber to the Home  یا (FTTC (Fiber  to the Curb را برای ISP ها و (FTTB (Fiber to the Building ، برای شبکه دفاتر کوچک شرکت ها و سازمان ها ارائه دهد.

توضیحات

مشخصات و اطلاعات  Planet Media Converter GT-802

مبدل رسانه پلنت مدل GT-802 و مبدل رسانه پلنت مدل GT-802s کاملا مشابه یکدیگر هستند و تنها تفاوت آنها در single mode و multi mode  آنهاست. دارای انعطاف پذیری رسانه اترنت 10/100/1000 Mbps از طریق پورت RJ45 و عملکرد بسیار پایدار گیگابیت فیبر، مبدل های رسانه،GT-802 ،GT-802S ، GT-805A و GT-806A / B از تبدیل بین شبکه 10/100/1000 BASE-T و BASE-SX/LX 1000 پشتیبانی می کنند. اتصالات SC / SFP / WDM با نیاز به رسانه های تک حالته یا چند حالته وجود دارد. سیگنال اترنت به سه نوع قطعه اجازه می دهد تا به راحتی، کارآمد و ارزان به یکدیگر متصل شوند.

قابلیت های مبدل رسانه پلنت مدل GT-802:

1-گسترش فاصله با عملکرد بالا و ارتباطات شبکه پایدار (Distance Extension with High Performance and Steady Network Communications)

مبدل رسانه گیگابیت PLANET سری GT-80x فاصله ارتباطات با عملکرد بالای گیگابیت را از طریق کابل فیبر نوری گسترش می دهد. سری GT-80x تبدیل رسانه ها بین رابط های 10/100/1000 BASE-T و BASE-SX/LX 1000 مانند کانکتورهای چند حالته  (LC / SC (m220  /550m  ، اتصالات LC / SC تک حالته (10/20/ 30/40/50/70/120 کیلومتر) و اتصالات فیبر تک (WDM ، 15 / 60km) برای اپلیکیشن های مختلف فیبر نوری ارائه می دهد.

 

2-ویژگی های مدیریت هوشمند بهبود یافته (Enhanced Smart Management Features)

مبدل های سری GT-80x، MDI / MDI-X خودکار را در پورت TP و سوئیچ DIP برای پیکربندی گذردهی خطای لینک Link Fault Passthrough)LFP)) ارائه می کند. عملکرد LFP شاملLink Loss Carry Forward (LLCF) / Link Loss Return (LLR) است. LLCF / LLR می تواند بلافاصله به مدیران، مشکل رسانه لینک را هشدار(Alarm) دهد و راه حل کارآمد برای نظارت بر شبکه ارائه دهد. سوئیچ DIP می تواند عملکرد LFP را غیرفعال یا فعال کند. LLCF به این معنی است که وقتی دستگاه متصل به مبدل و خط TP لینک را از دست می دهد، مبدل فیبر لینک انتقال را قطع می کند. LLR (بازگشت لینک از دست رفته) به این معنی است که وقتی دستگاه متصل به مبدل و خط فیبر لینک را از دست می دهد، مبدل فیبر لینک انتقال را قطع می کند که هر دوی آنها بلافاصله می توانند مشکل رسانه لینک را به مدیران هشدار داده و راه حل کارآمد برای نظارت بر شبکه را ارائه دهند.

علاوه بر این، حتی UI وب در مبدل های سری GT-80x در دسترس نیست، مدیر شبکه می تواند از راه دور مبدل های سری GT-80X را با استفاده از عملکرد ترمینال OAM TS-1000، مانند نشانه خرابی از راه دور (remote failure indication)، تست برگشت حلقه (loop back test)، وضعیت پورت (port status)، کنترل و نظارت بر عملکرد (performance monitoring and troubleshooting) و عیب یابی مدیریت و کنترل کند. مدل های سری GT-90x و IGT-90xT از PLANET پروتکلOAM  TS-1000 / 802.3ah را ارائه می دهند (عملیات ، اجرا و نگهداری) که به دستگاه های سریGT-80x   از راه دور کمک می کند تا مدیریت و نظارت کنند.

 

3-نصب آسان (Easy Installation)

مبدل های سری GT-80x به دو نوع قطعه اجازه می دهد تا به راحتی متصل شوند. مبدل های سری GT-80x می توانند به عنوان واحد مستقل در هنگام تغذیه توسط آداپتور DC یا به عنوان یک ماژول slide-in در شاسی مبدل رسانه ای 19 اینچی در اسلات 7/15 ازPLANET استفاده شود (MC-700 / MC-1500 / MC -1500R / MC-1500R48). این شاسی های رسانه ای می توانند در تولید توان برای مبدل های GT-80x برای حفظ شبکه فیبر نوری کمک کنند. از آنجا که مبدل رسانه گیگابیتی کاملاً با استاندارد IEEE 802.3 10BASE-T، IEEE 802.3u 100BASE-TX ، IEEE 802.3ab 1000BASE-T و IEEE 802.3z 1000BASE-LX / SX، سازگار است بنابراین نصب مبدل رسانه گیگابیتی با ویژگی plug and play بسیار سریع و آسان است. مبدل GT-80x همچنین از کنترل جریان و فشار در حالت half-duplex پشتیبانی می کند تا گم شدن بسته ها را از بین ببرد.

مبدل رسانه پلنت مدل GT-802

اپلیکیشن ها (Applications)

شبکه فیبر نوری برای ISP ها ، شرکت ها و خانه ها (Fiber-optic Networking for ISPs, Enterprises, and homes)

با کارایی بالا برای انتقال داده و نصب آسان، مبدل های GT-80x می تواند راه حل شبکه ISP را از FTTH )Fiber to the Home) یا (FTTC (Fiber  to the Curb را برای ISP ها و (FTTB (Fiber to the Building، برای شبکه دفاتر کوچک شرکت ها و سازمان ها ارائه دهد.

مبدل رسانه پلنت مدل GT-802

 

ویژگی های برجسته مبدل رسانه پلنت GT-802 و GT-802S:

  • سازگار با IEEE 802.3 10BASE-T، IEEE 802.3u 100BASE-TX، IEEE 802.3ab 1000BASE-T، IEEE 802.3z 1000BASE-SX / LX
  • پورت TP از مذاکره خودکار 10/100/1000 BASE-T مذاکره خودکار و MDI / MDI-X اتومات پشتیبانی می کند.
  • BASE-SX 1000 : کابل فیبر چند حالته μm 50/125 یا μm 5/125، تا حداکثر m 220/550 (GT-802)
  • 1000BASE-LX : کابل تک حالته 9/125μm مسافت طولانی برای 10 کیلومتر (GT-802S) را فراهم می کند.
  • رابط 1000BASE-LX WDM تا (15km (single-mode fiber 9μm/125μm روی GT-806A15/B15 ارائه می دهد.
  • رابط 1000BASE-LX WDM تا( 60km (single-mode fiber 9μm/125μm روی GT-806A15/B15 ارائه می دهد.
  • 1000BASE-T : کابل دو جفت 5/5e/6 UTP، تا 100 متر
  • ویژگی های کلیدی لایه 2 :
    • کنترل جریان و فشار با استاندارد full-duplex IEEE 802.3x در half-duplex از بین رفتن بسته ها را محدود می کند.
    • عملکرد MDI / MDI-X خودکار را پشتیبانی می کند.
    • مکانیسم Store-and-Forward
    • عدم انسداد با انتقال با سرعت کامل سیم
    • تبدیل رسانه بین 10/100/1000 BASE-T و BASE-SX/LX 1000.
  • رسانه فیبر اجازه می دهد :
    • فیبر چند حالته با استفاده از کانکتور SC / LC / WDM
    • فیبر تک حالته با استفاده از کانکتور SC / LC / WDM
  • اندازه جمع و جور برای کار با شاسی رسانه های سری PLANET MC (MC-700 / MC-1500 / MC-1500R / MC-1500R48)
  • طراحی شده برای نصب روی دیوار
  • شاخص های LED برای تشخیص آسان شبکه
  • سوئیچ DIP را برای تنظیم عملکرد LFP (غیرفعال / فعال) ارائه می کند.
  • از OAM TS-1000 پشتیبانی می کند.
  • پشتیبانی از فریم بزرگ 9K
  • انتخاب کانکتور فیبر ازSC ، LC و WDM، فیبر چند حالته و تک حالته برای رابط Base SFP1000
  • در اندازه جمع و جور و با نصب آسان

 

مشخصات فنی مبدل رسانه پلنت GT-802 و GT-802S:

مبدل رسانه پلنت مدل GT-802

 محصولات پیشنهادی: مشاهده‌ی مشخصات پچ کورد فیبر نوری و قیمت سوئیچ های سیسکو .

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مبدل رسانه پلنت مدل GT-802”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Products not found

مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • مبدل رسانه پلنت مدل GT-802
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-8
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-2
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-5
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-6
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-7
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-8
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-1
  • GT-802-&-GT-802S_mrshabake-3