کابل فیبر نوری سیسکو مدل SFP-H10GB-ACU7M
کابل فیبر نوری سیسکو SFP-H10GB-ACU7M
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

کابل فیبر نوری سیسکو مدل SFP-H10GB-ACU7M

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

کابل فیبر نوری سیسکو SFP-H10GB-ACU7M از نوع Twinax بوده و در محدوده دمای 0 تا 70 درجه سانتیگراد به خوبی کار می نماید.

نقد و بررسی

کابل فیبر نوری سیسکو مدل SFP-H10GB-ACU7M

مشخصات و اطلاعات کابل فیبر نوری سیسکو SFP-H10GB-ACU7M

کابل فیبر نوری سیسکو SFP-H10GB-ACU7M از نوع Twinax بوده و در محدوده دمای 0 تا 70 درجه سانتیگراد به خوبی کار می نماید. طول این کابل 7 متر و ضخامت آن 24AWG می باشد. این کابل فیبر نوری در بازار تجهیزات شبکه به فروش رسیده و کانکتور آن SFP+ می باشد. روکش این محصول از جنس PVC تولید شده و کانکتور آن از لعاب نارنجی بهره برده است.

 

مشخصات فنی کابل فیبر نوری سیسکو SFP-H10GB-ACU7M:

نوع کابل:  Twinax

ضخامت کابل : 24AWG

طول کابل : 7 متر

روکش کابل: PVC

نوع کانکتور: +SFP

توان مصرفی : 1 وات

محدوده دمای کاری : 0 تا 70 درجه سانتیگراد

و سازگار با سوئیچ های سری: 4500،4500X 

حداکثر سرعت داده : 10 گیگابیت بر ثانیه

 

سایر محصولات پیشنهادی:

کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT

کابل فیبر نوری نگزنس UC 12x OM2 PE N162.185

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-H10GB ACU7m

نوع کابل

SFP

قطر کابل

24AWG

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش