روتر سیسکو مدل ISR4331-SEC-K9
روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9
روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9
روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9

نوع پورت : Gigabit Ethernet و SFP

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

روتر سیسکو مدل ISR4331-SEC-K9

نوع پورت : Gigabit Ethernet و SFP

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

تماس بگیرید

با این دستگاه هزینه ها بسیار کاهش می یابد، زیرا لینک های MPLS دوگانه را می توان با ترکیبی از MPLS و اینترنت جایگزین کرد.

مشخصات و اطلاعات روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9

روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9 یک روتر Cisco ISR4331-k9 با بسته امنیتی (Security Bundle) است. سایر ویژگی های این دستگاه مشابه روتر ISR4331/k9 می باشد.

 

ویژگی های کلی روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9:

 

 Property
Cisco ISR4331-SEC/K9Product Code
Security BundleBundle
100Mbps to 300 MbpsAggregate Throughput
3Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
2RJ-45-based ports
2SFP-based ports
1Enhanced service-module (SM-X) slot
2NIM (Network Interface Modules) slots
1Onboard ISC slot
4GB (default) / 16 GB (maximum)Memory
4GB (default) / 16 GB (maximum)Flash Memory
Internal: AC and PoEPower-supply options
1RURack height
4.4x 43.8 x 43.8cmDimensions (H x W x D)
12.96gPackage Weight

 

پشتیبانی از WAN هوشمند (Support for Intelligent WAN):

روترهای سری 4000 برای پشتیبانی از WAN هوشمند سیسکو (Cisco Intelligent WAN) بهینه شده اند. برای شرکت ها، این به این معنی است که اپلیکیشن های تجاری مهم، سریعتر و با قابلیت اطمینان بیشتری اجرا می شوند و هزینه های عملیاتی (OpEx) را کاهش می دهند. WAN هوشمند این اجازه را به شما می دهد تا تمام شعبه ها و مراکز داده قادر به نظارت، کنترل، انتقال و گزارش جریان داده های اپلیکیشن مانند ترافیک وب خاص (HTTP) باشند. روترهای سری 4000 قابلیت بازرسی عمیق بسته ها را دارند و می توانند هزاران برنامه کاربردی (applications) مختلف، از جمله اپلیکیشن های سفارشی داخلی شرکت ها را با دقت شناسایی و کنترل کنند.

به کمک قابلیت های روترهای سری 4000 در شبکه های هوشمند WAN می توانید در عرض چند ماه علاوه بر مشاهده و گزارش مداوم اپلیکیشن ها، هزینه های شبکه های WAN خود را نیز کاهش دهید.

ویژگی ها و مزایا:

  • ترافیک اپلیکیشن های ضروری و مهم شما، باید به صورت جداگانه و ایزوله یا در امن ترین حالت ممکن در شبکه جا به جا شوند.
  • شبکه سازمانی قابل اعتماد تر می شود زیرا مسیرهای چندگانه می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
  • هزینه ها بسیار کاهش می یابد، زیرا لینک های MPLS دوگانه را می توان با ترکیبی از MPLS و اینترنت جایگزین کرد.
  • زمان لازم برای اخذ سایت های جدید از راه دور به طور قابل توجهی کاهش می یابد، زیرا WAN هوشمند از استقرار DSL و اتصالات 3G/4G LTE به سرعت به عنوان MPLS پشتیبانی می کند.
  • با توجه به اینکه دولت و سازمان های مالی در سراسر جهان از تکنولوژی VPN امن استفاده می کنند، امنیت در کل اتصالات برقرار می شود.

از منظر پلتفرم، روترهای سری 4000 دارای موارد زیر است:

  • کنترل جداگانه و سطح داده برای جلوگیری از حملات انکار سرویس ((denial-of-service(DoS)، با سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) و قابلیت فایروال ایجاد شده است.
  • اپلیکیشن های نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) می تواند محتویات محلی Cache را داشته باشد. caching به صورت خودکار و به طور مستقیم با تکنولوژی Akamai برای دستیابی به هوشمندی به دست می آید.
  • سرعت عملکرد نرم افزار با استفاده از فناوری شتاب دهی نرم افزاری که می تواند به صورت محلی در سطح byte ذخیره شود، بسیار افزایش می یابد.

 

نگاهی به پنل جلویی روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9:

 

روتر سیسکو مدل ISR4331-SEC-K9

  1. پورت (USB Type B mini (USB Type B mini port
  2. پورت کنسول سریال (Serial console port)
  3. پورت (USB Type A (USB Type A port
  4. پورت AUX
  5. پورت مدیریتی
  6. LEDهای دستگاه
  7. پاور AC
  8. دکمه پاور

 

نگاهی به پنل پشتی روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9:

 

روتر سیسکو مدل ISR4331-SEC-K9

  1. پورت های RJ45
  2. پورت های SFP
  3. اسلات های NIM
  4. اسلات SM-X

 

ماژول ها، کارت ها و لوازم جانبی روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9:

 

DescriptionsModelsItems
Cisco CAB-AUX-RJ45 Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25MCAB-AUX-RJ45Console and Auxillary Cables
Cisco Router Cable CAB-ETH-S-RJ45CAB-ETH-S-RJ45
Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45
Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB
Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-1MFT-T1/E1Network Interface Modules
Cisco Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-2CE1T1-PRI
Analog voice network interface card (ear and mouth)NIM-4E/M
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXSNIM-2FXS
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXS/4FXONIM-2FXS/4FXO
Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-8MFT-T1/E1
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMDSFPs for On-Board GE Ports
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMGLC-LH-SMD
Cisco GLC-ZX-SMD 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOMGLC-ZX-SMD

 

 مقایسه روتر سیسکو ISR4331-SEC/K9 با روتر سیسکو ISR4331/K9:

 

  Comparison
ISR4331-SEC/K9ISR4331/K9Models
Security BundleNoneBundle
100Mbps to 300 Mbps100Mbps to 300 MbpsAggregate Throughput
33Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
22RJ-45-based ports
22SFP-based ports
11Enhanced service-module slots
22NIM slots
11Onboard ISC slot
11Rack height

 

 مشخصات فنی روتر سیسکو ISR4331-SEC-K9:

 

 Specifications
Cisco ISR4331/K9 with Security BundleType
100Mbps to 300 MbpsAggregate Throughput
3Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
2RJ-45-based ports
2SFP-based ports
1Enhanced service-module slots
0Doublewide service-module slots
2NIM slots
YesOIR (all I/O modules)
1Onboard ISC slot
4GBDefault memory double-data-rate 3 (DDR3) error-correction-code (ECC) DRAM (Combined control/services/data planes)
16GBMaximum memory DDR3 ECC DRAM (Combined control/services/data planes)
NADefault memory DDR3 ECC DRAM (data plane)
NAMaximum memory DDR3 ECC DRAM (data plane)
NADefault memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane)
NAMaximum memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane)
4GBDefault flash memory
16GBMaximum flash memory
1External USB 2.0 slots (type A)
1USB console port -type B mini (up to 115.2 kbps)
1Serial console port - RJ45 (up to 115.2 kbps)
1Serial auxiliary port - RJ45 (up to 115.2 kbps)
Internal: AC and PoEPower-supply options
N/ARedundant power supply
100to 240 VAC autorangingAC input voltage
47to 63 HzAC input frequency
3to 1.3AAC input current range, AC power supply (maximum)
60 A peak and less than 5 Arms per half cycleAC input surge current
42Typical power (no modules) (watts)
250Maximum power with AC power supply (watts)
530Maximum power with PoE power supply (platform only) (watts)
250Maximum endpoint PoE power available from PoE power supply (watts)

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه : روتر سیسکو مدل 1841

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

ISR4331-SEC-K9

پورت های ارتباطی

Gigabit Ethernet Interface, USB Type A, پورت AUX جهت Management, پورت SFP, پورت کنسول RJ-45 جهت Management

تعداد Interface

3Port

حافظه رم

4GB

حافظه فلش

4GB

کارت ها و ماژول های قابل نصب

NIM-1MFT-T1/E1, NIM-2CE1T1-PRI, NIM-2FXS, NIM-2FXS/4FXO, NIM-4E/M, NIM-8MFT-T1/E1

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 43.8cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 43.8cm
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روتر سیسکو مدل ISR4331-SEC-K9”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.