ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

موجود در انبار

750,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

ماژول سیسکو GBIC WS-G5483 با استفاده از یک رابط استاندارد RJ-45 یک پورت GBIC را به سیم کشی Category 5 متصل می کند. حداکثر فاصله سیم کشی در Cat 5 میزان 328 فوت (100 متر) است.

نقد و بررسی

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483

مشخصات و اطلاعات ماژول سیسکو GBIC WS-G5483:

ماژول سیسکو GBIC WS-G5483 یک مبدل واسط گیگابیت (GBIC) سیسکو  است که با استاندارد صنعتی، در واقع یک دستگاه ورودی / خروجی با قابلیت تعویض و جابه جایی در حین کار می باشد که به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت وصل می شود و پورت را به شبکه ارتباط می دهد.

GBIC های سیسکو را می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو جابه جا کرد و می توان آنها را در ترکیب های رابط های BASE-T1000، 1000BASE-SX ،1000BASE-LX / LH ، 1000BASE-ZX ، 1000BASE-CWDM یا BASE-1000 DWDM ارائه کرد. با توسعه قابلیت های اضافی، این ماژول ها به آسان شدن بروز رسانی جدیدترین فناوری رابط کاربری و حداکثر محافظت از سرمایه گذاری کمک می کنند.

ماژول WS-G5483 Cisco 1000BASE-T Gigabit Interface Converter) GBIC) یک راه حل ایده آل برای مشتریان سوئیچ های کاتالیست سری 6500،4000 ،3550 ، 2950 ، 3500 XL و 2900 XL می باشد و امکان اتصال full duplex گیگابیت اترنت را به ایستگاه های کاری بالا و بین قفسه های سیم کشی بر پایه زیرساختهای موجود در شبکه با کابل مسی ارائه می دهد. این فناوری GBIC با طراحی مبتنی بر استاندارد 1000BASE-X و انعطاف پذیر نسبت به استانداردهای صنعتی، یک مسیر انتقال ساده و کم هزینه به گیگابیت اترنت را امکان پذیر می کند. دو برنامه اصلی و کلیدی برای Cisco 1000BASE-T GBIC وجود دارد: اتصال به ایستگاه های کاری بالا و توزیع و اتصال داخلی قفسه سیم کشی.

ماژول سیسکو GBIC WS-G5483 با استفاده از یک رابط استاندارد RJ-45 یک پورت GBIC را به سیم کشی Category 5 متصل می کند. حداکثر فاصله سیم کشی در Cat 5 میزان 328 فوت (100 متر) است.

 

مقایسه ماژول های GBIC و SFP

 

قابلیت های ماژول سیسکو GBIC WS-G5483:

 

  • پشتیبانی از پلت فرم (Platform Support)

GBIC های Cisco در انواع مختلف سوییچ ها، روترها و دستگاه های انتقال نوری Cisco پشتیبانی می شوند.

 

خرید سوئیچ سیسکو               خرید روتر سیسکو

 

  • کانکتور ها و کابل ها (Connectors and Cabling)

کانکتور RJ-45 (برای 1000BASE-T GBIC)

 

  • استاندارد ها (Standards)
      • سازگار با استاندارد GBIC همانطور که در استاندارد IEEE 802.3z مشخص شده است.
      • سازگار با مشخصات GBIC نسخه 4
      • GR-20-CORE : نیاز عمومی برای فیبر نوری و کابل فیبر نوری
      • GR-326-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات نوری Single-Mode و Jumper Assemblies
      • GR-1435-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات چند فیبر نوری

 

  • ابعاد ماژول (Dimensions)

دارای ابعاد H x W x D : 1.90 x 3.91 x 8.89 cm می باشد

ماژول GBIC معمولا دارای وزن کمتر از 75 گرم است.

  • شرایط محیطی (Environmental Conditions)

دمای کارکرد ماژول سیسکو GBIC WS-G5483 در رنج 32 تا 122 درجه فارنهایت (0to 50°C) است و دمای ذخیره سازی آن در رنج 40- تا 185 درجه فارنهایت (-40 to 85°C) می باشد.

 

همه چیز درباره ی ماژول های GBIC و انواع آن

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول سیسکو GBIC WS-G5486

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به ماژول ها و کارت ماژول ها بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

GBIC WS-G5483

نوع ماژول

GBIC

نرخ انتقال

1Gbps

نوع رابط

Gbic

قابلیت Hot Swapable

yes

نوع کابل

Ethernet 1000Base-T

پشتیبانی توسط دستگاه های:

2900XL
2950
3500
3550
4000
6500

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش