ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483
ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483

امکان اتصال full duplex گیگابیت اترنت

دارای کانکتور RJ-45

دارای دمای کارکرد32 تا 122 درجه فارنهایت

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483

امکان اتصال full duplex گیگابیت اترنت

دارای کانکتور RJ-45

دارای دمای کارکرد32 تا 122 درجه فارنهایت

دسته:
برند :

تماس بگیرید

با توسعه قابلیت های اضافی، این ماژول ها به آسان شدن  بروز رسانی جدیدترین فناوری رابط کاربری را فراهم می‌آورد و حداکثر محافظت از سرمایه گذاری را ارائه می کنند.

مشخصات و اطلاعات  Cisco Module GBIC WS-G5483

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483 یک مبدل واسط گیگابیت (GBIC) سیسکو  است که با استاندارد صنعتی، در واقع یک دستگاه ورودی / خروجی با قابلیت تعویض و جابه جایی در حین کار می باشد که به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت وصل می شود و پورت را به شبکه ارتباط می دهد. GBIC های سیسکو را می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو جابه جا کرد و می توان آنها را در ترکیب های رابط های BASE-T1000، 1000BASE-SX ،1000BASE-LX / LH ، 1000BASE-ZX ، 1000BASE-CWDM یا BASE-1000 DWDM براساس پورت به پورت ارائه کرد. با توسعه قابلیت های اضافی، این ماژول ها به آسان شدن  بروز رسانی جدیدترین فناوری رابط کاربری را فراهم می‌آورد و حداکثر محافظت از سرمایه گذاری را ارائه می کنند.

ماژول WS-G5483 Cisco 1000BASE-T Gigabit Interface Converter) GBIC) یک راه حل ایده آل برای مشتریان سوئیچ های کاتالیست سری 6500 ، 4000 ، 3550 ، 2950 ، 3500 XL و 2900 XL می باشد و امکان اتصال full duplex گیگابیت اترنت را به ایستگاه های کاری بالا و بین قفسه های سیم کشی بر پایه زیرساختهای موجود در شبکه با کابل مسی ارائه می دهد. این فناوری GBIC با طراحی مبتنی بر استاندارد 1000BASE-X و انعطاف پذیر نسبت به استانداردهای صنعت، یک مسیر انتقال ساده و کم هزینه به گیگابیت اترنت را امکان پذیر می کند. دو برنامه اصلی و کلیدی برای Cisco 1000BASE-T GBIC وجود دارد: اتصال به ایستگاه های کاری بالا و توزیع و اتصال داخلی قفسه سیم کشی.

ماژول Cisco 1000BASE-T GBIC (پارت نامبر WS-G5483) با استفاده از یک رابط استاندارد RJ-45 یک پورت GBIC را به سیم کشی Category 5 متصل می کند. حداکثر فاصله سیم کشی Category 5، 328 فوت (100 متر) است.

مقایسه ماژول های GBIC و SFP

قابلیت های ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483:

 

  • پشتیبانی از پلت فرم (Platform Support)

GBIC های Cisco در انواع مختلف سوئیچ ها، روترها و دستگاه های انتقال نوری Cisco پشتیبانی می شوند.

مشخصات سوئیچ های سیسکو

مشخصات روترهای سیسکو

  • کانکتور ها و کابل ها (Connectors and Cabling)

کانکتور RJ-45 (برای 1000BASE-T GBIC)

 

  • استاندارد ها (Standards)
      • سازگار با استاندارد GBIC همانطور که در استاندارد IEEE 802.3z مشخص شده است.
      • سازگار با مشخصات GBIC نسخه 4
      • GR-20-CORE : نیاز عمومی برای فیبر نوری و کابل فیبر نوری
      • GR-326-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات نوری Single-Mode و Jumper Assemblies
      • GR-1435-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات چند فیبر نوری

 

  • ابعاد ماژول (Dimensions)

دارای ابعاد H x W x D : 1.90 x 3.91 x 8.89 cm می باشد

ماژول GBIC معمولا دارای وزن کمتر از 75 گرم است.

  • شرایط محیطی (Environmental Conditions)

دمای کارکرد این ماژول در رنج 32 تا 122 درجه فارنهایت (0 to 50°C) است و دمای ذخیره سازی آن در رنج 40- تا 185 درجه فارنهایت (-40 to 85°C) می باشد.

همه چیز درباره ی ماژول های GBIC و انواع آن

 

سایر محصولات پیشنهادی: ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5486.

ادامه مطلب
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفده =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.