آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC SM Duplex

Nexans Adaptor SC-SC SM Duplex N205.624
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کانکتور: SC
نوع فیبر نوری: SMF
رنگ : آبی

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۴۰,۰۰۰ تومان

موجود

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC SM Duplex

Nexans Adaptor SC-SC SM Duplex N205.624
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع کانکتور: SC
نوع فیبر نوری: SMF
رنگ : آبی

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۴۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مود:

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مود با پارت نامبر N205.624 از جمله تجهیزات فیبر نوری تولید شده توسط شرکت Nexans بوده که جهت اتصال کابل فیبر نوری استفاده شده و سبب سهولت در انتقال اطلاعات می گردد. کانکتور قابل اتصال در این آداپتور فیبر نوری از نوع SC بوده و فیبر قابل پشتیبانی شده آن از نوع سینگل مد می باشد. محل قرار گیری این آداپتورها در پچ پنل های مخصوص فیبر نوری است و محل اتصال کابل فیبر نوری می باشد.

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مود دارای وزن کم و ابعاد کوچکی هستند که در شبکه های کامپیوتری نقش مهمی دارند. ابعاد و اشکال مختلفی از آداپتورها موجود هستند که با توجه به نیاز شبکه می توانید آنها را تهیه نمایید. اما در نهایت عملکرد تمام آنها یکسان است. آداپتور فیبرنوری نگزنس بین پچ پنل و پیگتل های فیبر نوری ارتباط برقرار می کند. این آداپتورها روی پچ پنل فیبر نوری نگزنس رکمونت یا دیواری قابل نصب است. با اتصال کابل های فیبر نوری به یکدیگر (به صورت تک یا یکجا) امکان ارتباط بین چندین دستگاه در یک زمان فراهم خواهد شد.

 

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مود:

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مود

  • شرکت سازنده: Nexans
  • ساختار آداپتور : داپلکس
  • نوع کانکتور قابل اتصال: SC
  • نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مد
  • رنگ : آبی

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC MM Duplex N205.617

نوع کانکتور

SC

نوع کابل

SMF

4
1 دیدگاه
0
1
0
0
0

1 دیدگاه برای آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC SM Duplex

حذف فیلترها
  1. سیدحسین طهماسبی

    این محصوله خوبیه خیلی عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده