آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC MM Duplex N205.617

Nexans Adaptor LC-LC MM Duplex N205.617
(3 customer reviews)

ویژگی ها:

نوع کانکتور: LC
نوع فیبر نوری: MMF
رنگ : فیروزه ای

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC MM Duplex N205.617

Nexans Adaptor LC-LC MM Duplex N205.617
(3 customer reviews)

ویژگی ها:

نوع کانکتور: LC
نوع فیبر نوری: MMF
رنگ : فیروزه ای

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

مشخصات و اطلاعات آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC MM Duplex N205.617:

آداپتور فیبر نوری نگزنس با پارت نامبر N205.617 از جمله تجهیزات فیبر نوری نگزنس بوده که از نوع Duplex است و کابل فیبر نوری که امکان اتصال به این آداپتور را دارد از نوع مالتی مد و با کانکتور LC می باشد.

 

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC MM Duplex:

  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری
  • ساختار آداپتور : Duplex
  • نوع کانکتور قابل اتصال : LC
  • نوع فیبر قابل اتصال : MM
  • رنگ : فیروزه ای

 

سایر محصولات پیشنهادی:

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC SM Duplex N205.624

آداپتور فیبر نوری نگزنس SC-SC MM Duplex N205.619

نوع کانکتور

LC Duplex

نوع کابل

MMF

رنگ

فیروزه ای

3.7
3 بررسی
0
2
1
0
0

3 reviews for آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC MM Duplex N205.617

حذف فیلترها
  1. غلامرضا امیدی (خریدار محصول)

    کیفیت عالی

  2. اسماعیل احمدیان (خریدار محصول)

    عالیه این محصول

  3. عبدالرضا طباطبائی

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده