ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BDCisco Fiber Optic Module QSFP-40G-SR-BD
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BDCisco Fiber Optic Module QSFP-40G-SR-BD

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

این ماژول فیبر نوری دارای طول موج 850 نانومتر، نرخ انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه و از کابل های فیبر نوری MMF و از حداکثر فاصله 100 متر پشتیبانی می کند.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD:

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD از جمله ماژول های فیبر نوری کمپانی سیسکو به شمار می رود که مجهز به استاندارد IEEE 802.3ba می باشد. این ماژول فیبر نوری دارای طول موج 850 نانومتر، نرخ انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه و از کابل های فیبر نوری MMF و از حداکثر فاصله 100 متر پشتیبانی می کند. همچین دارای کانکتور Dual LC است. ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G قابلیت اتصال کانال فیبری روی پلتفرم MDS 9000 Family را دارا می باشد.

با استفاده از  ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD نرخ داده ها در شبکه شما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت همچنین پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3ba توسط ماژول QSFP به این دستگاه قابلیت اینترفیس الکتریکی بسیار پر سرعت را بخشیده که این محصول از سایر محصولات متمایز میکند.

 

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

معرفی فنی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD:

 ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD از استاندارد بین المللی MSA پشتیبانی می کنند. پس قبل از هر چیز خیالتان از این بابت راحت باشد که صرف نظر از برند سخت افزاری که از آن استفاده می کنید و شرکتی که سرویس خدمات شبکه را برایتان فراهم می کند، می توانید از کارکردهای این ماژول در شبکه خود بهره ببرید. این ماژول فیبر نوری دارای قابلیت پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3ba نیز می باشد.

این ماژول هم همانند سایر ماژول های SFP شرکت سیسکو از قابلیت Hot Swappable برخوردار است. این قابلیت باعث می شود تا کاربر قادر باشد هنگامی که دستگاه روشن و در حال کار است نیز ماژول را از آن جدا کند و همچنین بتواند حین عملکرد سیستم ماژول را روی آن نصب کند. ماژول QSFP-40G-SR-BD سیسکو دارای طول موج 85 نانو متر می باشد و طول و عرض و ارتفاع آن به ترتیب 73، 17 و 12 میلی متر است.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD  دارای نرخ انتقال 40 گیگا بایت بر ثانیه است که سرعت نسبتا بالایی در میان ماژول های فیبر نوری محسوب می شود. نوع فیبر به کار گرفته شده در طراحی این دستگاه از نوع MMF می باشد و نوع کانکتور آن از نوع Dual LC است. این کانکتور از یک زبانه هولدر مانند کابل های تلفن و یک رابط RJ-45 تشکیل شده است. 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD:

  • ابعاد : 12*17*73 میلی متر
  • نرخ انتقال اطلاعات: 40 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول: SFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج : 850 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 100 متر
  • نوع فیبر : MMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3ba

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BXU-I

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
مدل محصول

QSFP-40G-SR-BD

سرعت انتقال داده

40Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

100m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

yes

استاندارد ها

IEEE 802.3ba

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Min operating temperature : 10 °C, Max Operating Temperature : 70 °C

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش