ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-100G-LR4-S

Cisco Fiber Optic Module QSFP-100G-LR4-S
(4 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

محصولات مشابه:

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S یکی از محصولات کمپانی سیسکو است که برای تجهیزات سوئیچ سیسکو و روتر های آن به کار می‌رود. این ماژول از سری ماژول های QSFP بوده که در بازار تجهیزات شبکه به فروش میرسد. ماژول فیبرنوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S یکی از بهترین ماژول‌های ارتباطی است که می‌توان از آن در دیتا سنترها، ‌مراکز پردازش داده سرعت بالا، شبکه‌های سازمانی و نیز لایه‌های توزیع سرویس‌دهندگان از آن استفاده کرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S

معرفی ماژول فیبر نوری QSFP-100G-LR4-S:

ماژول فیبر نوری QSFP-100G-LR4-S به نام اختصاری QSFP-100G شناخته می‌شود و نسل جدیدی از ماژول‌های ترانسیور 100G است. ماژول سیسکو Cisco QSFP-100G-LR4-S نوعی طراحی شده است که می‌توان آن را در زمان روشن بودن سوئیچ و یا روتر از جای خود خارج کرد. قابلیت Hot-Swappable، تغییر ساختار شبکه بدون توقف سوئیچ‌ها و روترها را میسر می‌کند.

این ماژول در ابعاد 72.4*18.4*13.5 میلیمتر طراحی شده و برای کابل فیبر نوری سینگل مود (SMF) مناسب می باشد. این قعطه قابلیت انتقال دیتا با بیشترین اندازه سرعت یعنی 100 گیگابیت بر ثانیه تا مسافت ۱۰ کیلومتر از SMF را دارد و می‌تواند از طول موج‌های مختلف شامل 1295، 1300، 1304 و 1309 نانومتر پشتیبانی‌ کند.

این ماژول فیبرنوری با استانداردهای IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 ،IEEE 802.3bm ،SFF-8665 و SFF-8636 کاملاً مطابقت دارد و همچنین از پروتکل های OTN OTU3 ،40G Ethernet ،Infiniband FiberChannel ،SATA/SAS3 ،MSA Compliant هم پشتیبانی کامل را به عمل می آورد.

سایز هسته این ماژول فرستنده نوری QSFP-40G-LR4-S برابر با G.652 میکرون است و میزان توان برق مصرفی در آن 4 وات می باشد. همچنین این محصول برای مسافت های طولانی طراحی شده که می تواند تا مسافت 10 کیلومتر را پشتیبانی نماید.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-100G-LR4-S:

  • ابعاد: 72.4 * 18.4 * 13.5 میلیمتر
  • نوع ماژول فیبر نوری: QSFP
  • طول موج: 1295، 1300، 1304 و 1309nm
  • نوع کابل: سینگل مود SMF
  • سایز هسته: G.652 میکرون
  • توان مصرفی: 4 وات
  • حداکثر فاصله: 10 کیلومتر
  • دارای استاندارد: IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 ،IEEE 802.3bm ،SFF-8665و SFF-8636
  • دمای عملکرد: -40 درجه تا 70+ درجه

 

سایر محصولات پیشنهادی:

فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S

سرعت انتقال داده
نوع کانکتور

LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C

,

Min Operating Temperature : -40°c

ابعاد دستگاه

13.5×18.4×72.4mm

4.3
4 بررسی
2
1
1
0
0

4 دیدگاه برای ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-100G-LR4-S

حذف فیلترها
  1. امین سالاری (خریدار محصول)

    عالیییییییی

  2. امید علوی (خریدار محصول)

    عالی حرف نداره حتما پیشنهاد می کنم

  3. اکبر رحیمی

    قیمت بالا از جای دیگه خریدم

  4. ناصر نوری

    خیلی عالیییییی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده