ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4Cisco Fiber Module QSFP-40G-SR4
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4Cisco Fiber Module QSFP-40G-SR4

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

موجود در انبار

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 یکی از محصولات کمپانی CISCO است که از سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابایت بر ثانیه است. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 جهت انتقال سیگنال استفاده می‌شود در دستگاه‌هایی مانند سوئیچ شبکه و روتر استفاده می‌شود. این دستگاه به‌عنوان یکی از دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه سیسکو شناخته می‌شود.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4:

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 یکی از محصولات کمپانی CISCO است که از سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابایت بر ثانیه است. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 جهت انتقال سیگنال استفاده می‌شود در دستگاه‌هایی مانند سوئیچ شبکه و روتر استفاده می‌شود. این دستگاه به‌عنوان یکی از دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه سیسکو شناخته می‌شود.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 قابلیت سازگاری با گیرنده QSFP سیسکو را به‌وسیله 4 عامل کوچک با قابلیت اتصال پلاگین را دارد. کاربران می‌توانند از این دستگاه در بیش از 4 جفت فیبر نوری استفاده کرد. کمترین بودجه این فیبر نوری 1.9 دسی‌بل است که در اکثر مواقع برای رسیدن به فاصله 150 متر باید از کابل فیبر نوری چندکاربره OM4 استفاده کرد برای استفاده در فاصله 100 متری استفاده از کابل OM3 کافی است.

 

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4:

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 یکی از محبوب‌ترین گیرنده‌های فیبر نوری 40G است که برای انتقال اطلاعات و داده‌ها در فاصله‌های کوتاه بسیار مناسب است. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 از چند کاربر OM3 و OM4 برخوردار هستند که به ترتیب امکان پشتیبانی از طول پیوند 100 تا 150 متر را دارند.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 از چهار خط +10G SFP برخوردار است که امکان انتقال و دریافت سیگنال نوری 40G را از طریق فیبرهای نوری روبان به‌صورت هم‌زمان را دارد. از دیگر ویژگی‌های این نوع ماژول امکان پشتیبانی از DDM / DOM است که امکان تشخیص اطلاعات را در حالت فعلی فراهم می‌آورد. این ماژول امکان کارکردن در محدوده دمایی استاندارد 0 تا -70 سانتی‌گراد را داشته و دارای رابط MPO 12 است.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 به‌عنوان یک ماژول چندمنظوره است که امکان استفاده در مکان‌های مختلف شبکه‌های امروزی را دارد. با این تفاسیر این محصول به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین ارائه‌دهنده‌های سرویس‌های ISP یا خدمات اینترنتی به شبکه است. همچنین امکان ارائة برنامه‌هایی نظیر برنامه‌های کاربردی 40G، هستة تلفن همراه و ایجاد ارتباطات سایت شبکه مرکز داده و سایر پیوندهای نوری است.

امکان رمزگذاری حافظه EEPROM گیرنده تا به این شکل با سیستم‌عامل‌های سیسکو سازگار بوده و بتواند یکپارچه عمل کند.

 

ویژگی‌های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4:

  • قابلیت سازگاری با هر خط 10 گیگابیتی با IEEE 10GBASE-SR
  • امکان دسترسی به رابط GBASE-SR4 40 که به‌وسیلة فیبر موازی چندکاربره OM3 و OM4 با لیزر است
  • امکان دسترسی فاصلة 300 و 400 متر را دارد.
  • این نوع ماژول می‌تواند برای پیوندهای نوری 40G به کار برود که به‌صورت بومی به‌وسیلة کابل‌های موازی به کمک اتصالات MPO / MTP یا به‌صورت 4 × 10G به‌وسیلة کابل‌های برش فیبر نوری دوبلکس چهار رابط 10GBASE-SR را به همدیگر متصل کنند.
  • امکان پشتیبانی از 40GBASE اترنت
  • دستگاه گیرنده/فرستنده با قابلیت تعویض گرم که امکان اتصال به یک پورت سوئیچ 40 گیگابایتی اترنت QSFP + Cisco را دارد.
  • قابلتی سازگاری با رابط‌های 40GBASE تحت استاندارد IEEE در فاکتورهای مختلف
  • امکان پشتیبانی از ID یا ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو که به سوئیچ سیسکو این توانایی را می‌دهد.
  • این ماژول به کمک منبع تغذیه +3،3 ولت واحد کار می‌کند.
  • امکان دسترسی به سیگنال‌های کنترل جهانی LVCMOS / LVTTL نظیر ریست کردن، حالت کم‌مصرف و وقفه ماژول برای کاربران وجود دارد.
  • دسترسی به یک رابط سریالی دو سیمه است که امکان دریافت و ارسال سیگنال‌های کنترل پیچیده را و همچنین امکان دریافت اطلاعات تشخیصی دیجیتال را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.
  • طراحی ماژول فیبر نوری سیسکو برای سخت‌ترین شرایط عملیاتی مانند مقابله با دما، رطوبت و تداخل EMI شکل‌گرفته است.

 

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4:

  • ابعاد : 8.5*72*18 میلی متر
  • وزن ماژول فیبر نوری سیسکو : 0.04 کیلوگرم
  • نرخ انتقال اطلاعات : 40 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : QSFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج : 850 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 100 متر
  • نوع فیبر : MMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3ba
  • ولتاژ: 3.3 ولت
  • مصرف برق : 1.5 وات

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4:

 QSFP-40G-SR4 specifications
ValueItem
QSFP-40G-SR4Module name
02310MHQPart Number
QSFP-40G-SR4Model
QSFP+Form factor
40GBASE-SR4Application standard
MPO/PC (8-strand or 12-strand, type B, female connector)Connector type
MMFOptical fiber type
0°C to70°C(32°F to 158°F)Working case temperature [°C(°F)]
40Gbit/sTransmission rate [bit/s]
Multimode fiber(OM3): 0.1kmTarget transmission distance [km]
Multimode fiber (OM4): 0.15km
850nmCenter wavelength [nm]
2.4dBmMaximum Tx optical power [dBm]
7.6dBm-Minimum Tx optical power [dBm]
3.0dBMinimum extinction ratio [dB]
5.4dBm-Rx sensitivity [dBm]
2.4dBmOverload power [dBm]

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

نمایش کامل نقد و بررسی
مدل محصول

QSFP-40G-SR4

سرعت انتقال داده

40Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

100m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

no

استاندارد ها

IEEE 802.3ba

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

وزن

0.04kg

ابعاد دستگاه

8.5*72*18mm

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش