سوئیچ نکسوس سیسکو مدل N3K-C3064TQ-32T
سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T

48 پورت 10/100

دارای 4 پورت QSFP

لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ نکسوس سیسکو مدل N3K-C3064TQ-32T

48 پورت 10/100

دارای 4 پورت QSFP

لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

سوئیچ N3K-C3064TQ-32T از جمله سوئیچ های سری 3064-32T نکسوس می باشد که از سیستم عامل Cisco NX‑OS پشتیبانی می کند و ویژگی ها و امکانات گسترده در سطح جهان را به مشتریان ارائه می دهد.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T

سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T از جمله سوئیچ های شبکه سری 3064-32T نکسوس می باشد و دارای 32 پورت 10GBase-T و 4 پورت +QSFP می باشد. سوئیچ های سری 3064-X ، 3064-T و 3064-32T سوئیچ های اترنت با عملکرد بالا و دارای تراکم بالا هستند که بخشی از سوئیچ های سری 3000 نکسوس سیسکو هستند.

این سوئیچ های کوچک ویژگی های سوئیچینگ لایه 2 و 3 را ارائه می دهند. این سوئیچ  از سیستم عامل Cisco NX‑OS پشتیبانی می کنند و ویژگی ها و امکانات گسترده در سطح جهان را به مشتریان ارائه می دهد. سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T از هر دو طرح جریان forward و reverse با ورودی برق AC و DC پشتیبانی می کند. سوئیچ های Cisco Nexus 3064 برای مراکز داده ای که به سوئیچ های لایه 2 و لایه 3 مقرون به صرفه و کم مصرف نیاز دارند، بسیار مناسب می باشند.

 

تفاوت میان سوئیچ های Nexus و Catalyst

 

مزایای سوئیچ های سری 3064 نکسوس سیسکو :

برخی از ویژگی های سوئیچ های سری 3064 نکسوس سیسکو شامل موارد زیر می باشد:

  • سوئیچ های سری 3064 نکسوس سیسکو امکان سوئیچینگ لایه 2 و لایه 3 با سرعت حداکثر 1.2 ترابیت بر ثانیه فراهم می کند و بیش از 950 میلیون بسته را در ثانیه در ابعاد 1RU منتقل می کند.
  • تأخیر فوق العاده کم
  • نظارت بر ترافیک شبکه با Cisco Nexus Data Broker

 

ویژگی های کلی سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T:

 

 N3K-C3064TQ-32T
1RU fixed form factor
Cisco Nexus 3064-32T: 48 x 10 Gigabit Ethernet ports (32 10GBASE-T and 4 QSFP+)
32 RJ-45 ports support 100 Mbps and 1 and 10 Gigabit Ethernet
4 QSFP ports support 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet each
2 redundant power supplies
1fan tray with redundant fans
1 I/O module with management, console, and USB flash memory ports
Physical
1.28-Tbps switching capacity
Forwarding rate of 950 mpps
Line-rate traffic throughput (both Layer 2 and 3) on all ports
Configurable maximum transmission units (MTUs) of up to 9216 bytes (jumbo frames)
Performance
1.72 x 17.3 x 22.45 in.(4.4 x 43.9 x 57.0 cm)Physical dimensions (H x W x D)
20.8 lb (9.5 kg)Weight

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T:

سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T

  1. دکمه ID
  2. 48 پورت10/100/100
  3. 4 پورت +QSFP

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T:

سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T

  1. منبع تغذیه های دستگاه
  2. ماژول فن
  3. پورت مدیریتی
  4. پورت کنسول
  5. پورت USB

 

لوازم جانبی سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T:

 

DescriptionModel
QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 5mQSFP-4SFP10G-CU5M
QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 3mQSFP-4SFP10G-CU3M
QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 1mQSFP-4SFP10G-CU1M
Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 10m, activeQSFP-H40G-ACU10M
Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 7m, activeQSFP-H40G-ACU7M
40GBASE-CR4 passive copper cable, 5mQSFP-H40G-CU5M
40GBASE-CR4 passive copper cable, 3mQSFP-H40G-CU3M
40GBASE-CR4 passive copper cable, 1mQSFP-H40G-CU1M
40GBASE-SR4 QSFP transceiver module with MPO connectorQSFP-40G-SR4
Cisco 40GBASE-CSR4 transceiver module, MPO, 300mQSFP-40G-CSR4
QSFP 40GBASE-LR4 QSFP+ module for SMFQSFP-40GE-LR4
10GBASE-SR SFP+ module (multimode fiber [MMF])SFP-10G-SR
10GBASE-LR SFP+ module (single-mode fiber [SMF])SFP-10G-LR
Cisco 10GBASE-ER SFP+ module for SMFSFP-10G-ER
Cisco 10GBASE-ZR SFP+ module for SMFSFP-10G-ZR
1000BASE-T SFPGLC-T
GE SFP, LC connector SX transceiver (MMF)GLC-SX-MM
GE SFP, LC connector LX/LH transceiver (SMF)GLC-LH-SM
1000BASE-T SFPGLC-T
Nexus 3064 Fan Module, Forward airflow (port side exhaust)N3K-C3064-FAN
Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)N3K-C3064-FAN-B
N2K/3K 400W AC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)N2200-PAC-400W
N2K/3K 400W AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)N2200-PAC-400W-B
Nexus 3064-T 500W AC PSU, Forward airflow (port side exhaust)NXA-PAC-500W
N2K/3K 400W DC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)N2200-PDC-400W
N3K Series 350W DC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)N3K-PDC-350W-B
Nexus 3000 LAN Enterprise License, eDeliveryL-N3K-LAN1K9=

 

مقایسه سوئیچ نکسوس سیسکو N3K-C3064TQ-32T با سوئیچ N3K-C3132Q-V:

 

  Comparisons
N3K-C3064TQ-32TN3K-C3132Q-VProduct Code
32RJ-45 ports support 100 Mbps and 1 and 10 Gigabit Ethernet32QSFP 40 Gbps Ports.Ports
4 QSFP ports support 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet eachEach QSFP port supports 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet
1.72x 17.3 x 22.45 in.(4.4 x 43.9 x 57.0 cm)1.72x 17.3 x 19.7 in.(4.4 x 43.9 x 50.5 cm)Physical dimensions (H x W x D)
20.8lb (9.5 kg)18.8lb (8.5 kg)Weight

 

مشخصات فنی سوئیچ نکسوس سیسکو مدل N3K-C3064TQ-32T:

 

 Specifications
1RU fixed form factor
Cisco Nexus 3064-32T: 48 x 10 Gigabit Ethernet ports (32 10GBASE-T and 4 QSFP+)
32RJ-45 ports support 100 Mbps and 1 and 10 Gigabit Ethernet
4QSFP ports support 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet each
2redundant power supplies
1fan tray with redundant fans
1I/O module with management, console, and USB flash memory ports
Physical
1.28-Tbps switching capacity
Forwarding rate of 950 mpps
Line-rate traffic throughput (both Layer 2 and 3) on all ports
Configurable maximum transmission units (MTUs) of up to 9216 bytes (jumbo frames)
Hardware tables and scalability
Performance
128000MAC addresses
4096Number of VLANS
Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP):512
Multiple Spanning Tree (MST) Protocol: 64
Spanning-tree instances
2000ingress
1000egress
ACL entries
16,000prefixes and 16,000 host entries
8000multicast routes
Routing table
64 (with vPC)Number of EtherChannels
32Number of ports per EtherChannel
9MB sharedBuffers
2GBBoot flash memory
Cisco 3064-T and 3064-32T: Redundant for AC power power supplies
AC (forward and reversed airflow)
DC (forward and reversed airflow)
Power supply types
CiscoNexus 3064-T
362W (48p with 3m cables; 4 SR4 at 100% load)
Typical operating power
100to 240 VACAC PSUs
50to 60 HzInput voltage
89to 91% at 220VFrequency
-40to -72 VDCDC PSUs
33AInput voltage
85to 88%Maximum current
Cisco Nexus 3064-T
1235 BTU/hr (48p with 3m cables; 4 SR4 at 100% load)
Typical heat dissipation
Cisco Nexus 3064-T: 1553 BTU/hrMaximum heat dissipation
Forward and reversed airflow schemes:
Forward airflow: Port-side exhaust (air enters through fan-tray and power supplies and exits through ports)
Reversed airflow: Port-side intake (air enters through ports and exits through fan-tray and power supplies) Single fan tray with redundant fans
Hot swappable (must swap within 1 min)
Cooling
Measured sound power (maximum): 59.7 dBA
Fan speed: 40% duty cycle:66.4 dBA
Fan speed: 60% duty cycle:71.0 dBA
Fan speed: 100% duty cycle
Sound
Cisco Nexus 3064-T and 3064-32T: 1.72 x 17.3 x 22.45 in.(4.4 x 43.9 x 57.0 cm)Dimensions (height x width x depth)
Cisco Nexus 3064-T and 3064-32T: 20.8 lb (9.5 kg)Weight
32to 104°F (0 to 40°C)Operating temperature
(40to 158°F (-40to 70°C-)Storage temperature
10to 85% noncondensing
Up to 5 days at maximum (85%) humidity
Recommend ASHRAE data center environment

Operating relative humidity
5to 95% noncondensingStorage relative humidity
0to 10,000 ft (0 to 3000m)Altitude

 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ نکسوس سیسکو N5K-C5548UP-FA

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوئیچ های شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

N3K-C3064TQ-32T

لایه عملکرد

لایه 3

نوع پورت

10/100 (100Mbps)

تعداد پورت

48Port

نوع Uplinks

+QSFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

1.28Tbps

پورت کنسول

RJ45

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : -40°c

ابعاد دستگاه
  • Depth : 57cm
  • Height: 4.4 cm
  • Width : 43.9cm
وزن

9.5 kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ نکسوس سیسکو مدل N3K-C3064TQ-32T”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 19 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.