سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L


19,000,000 تومان

2 در انبار

ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • دارای Image IOS LAN Base
  • پشتیبانی از قابلیت POE و POE+
  • سوئیچ مدیریتی لایه 2
  • پشتیبانی از قابلیت Stackable

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L یک سوئیچ لایه دو ، دارای چهار پورت 1G SFP و48 پورت اترنت گیگابیت 10/100/1000 +PoE ( تا 370W پشتیبانی  می کند که این مقدار را می تواند برای 12 پورت با 30 وات و در هر پورت ، 24 پورت با 15.4 وات در هر پورت یا 48 پورت با 7.4 وات در هر پورت می تواند تقسیم نماید ) می باشد .

 

نقد و بررسی : سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L
5 رای 5 (100%)

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L  از نسل معروف و پرطرفدار سوئیچ‌های کمپانی سیسکو در سری 2960 است، این محصول با پیکربندی ثابت، سادگی عملیات، کاهش هزینه کل مالکیت، مقرون به صرفه، امن و کارامد طراحی شده است.

این مدل از سوئیچ در سطح کلاس Enterprise بوده و برای برنامه‌های دانشگاهی، ادارات و شعب سازمان‌های کوچک تا متوسط مناسب است.

سوئیچ‌های سیسکو سری 2960X جایگزین سوئیچ‌های سیسکو در سری 2960S می‌باشد و با معماری، ویژگی‌ها و عملکرد منحصربفرد خود دارای قابلیت بهتری نسبت به سری 2860S را فراهم می‌کند. از جمله  این ویژگی‌ها می‌توان به بهبودعملکرد IPv6 و Stackwise (به صورت اختیاری) اشاره کرد.

برخی از امکانات سخت افزاری سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L :

  • دارای Image IOS LAN Base
  • پشتیبانی از قابلیت POE و POE+ (که در صورت بهره‌مندی از منبع تغذیه 370 W، به 12 پورت سوئیچ مقدار 30 W برق رسانی و یا برای 24 پورت این مقدار به 15.7 W و برای 48 پورت مقدار 7.4 W می رسد)
  • پشتیبانی از قابلیت Stackable جهت اتصال 8 سوئیچ برای ایجاد یک سوئیچ واحد (در صورت استفاده از سوئیچ سری 2960S امکان اتصال چهار سوئیچ برای ایجاد یک سوئیچ واحد وجود دارد)
  • دارای 48 پورت اترنت به صورت گیگابایت اترنت RJ-45
  • دارای چهار اسلات ماژول در قسمت Uplink
  • سوئیچ مدیریتی لایه 2

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

1- پورت MGMT، RJ-45 جهت Management

2- دکمه Mode

3- فضای LED ها

4- پورت USB mini Type B جهت مدیریت سوئیچ

5- دو عدد پورت USB Type A

6- چهار اسلات ماژول SFP جهت اتصال فیبر نوری با سرعت 1 G

7- 48 پورت گیگابیت اترنت RG-45 با سرعت 10/100/1000

8- LED پورت کنسول

9- LED پورت MGMT

10- پورت کنسول RJ-45 جهت Management

نکته: چراغ های LED سوئیچ شامل : SYST, STAT, SPEED, RPS, MAST, POE and STACK LEDs می‌شود.

نگاهی به پنل پشت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

1- محل نصب اسلات ماژول FlexStack-Plus (در زمان خرید محصول باید به صورت جداگانه سفارش دهید)

2- محفظه FAN

3- کانکتور RPS

4- کانکتور Power Supply AC.

WS-C2960X-48LPS-L Specification :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L

مشخصات فنی :

مدل محصول

WS-C2960X-48LPS-L

برند

CISCO

لایه عملکرد

لایه 2

حافظه رم

512MB

حافظه فلش

128MB

ظرفیت سوییچ

216Gbps

پورت 10/100

ندارد

پورت 10/100/1000

48 پورت+PoE

تعداد پورت POE

48

توان POE

370W

پورت SFP

4x1G SFP

پورت uplinks

4x1G SFP

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

نرخ ارسال پکتهای دیتا

107.1Mpps

سایز
  • 4.5x36.8x44.5cm
دمای کارکرد

5ºto45ºC-

وزن

5.8Kg

استاندارد ها

IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protoco, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3z, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3

توان مصرفی

61.1W

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه