پرفروش ترین روتر های سیسکو در ایران

پرفروش ترین روتر های سیسکو در ایران

پرفروش ترین روتر های سیسکو در ایران

پرفروش ترین روتر های سیسکو در ایران
2 رای 5 (100%)

روتر چیست؟

روتر دستگاهی است که داده ها را بین نقطه های مختلف انتقال می دهد. به طور کلی می توان گفت این تجهیزات سخت افزاری دارای قابلیت های بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها مانند هاب ها و سوئیچ شبکه هستند. در واقع روترها می توانند داده های فرستاده شده بر روی یک شبکه را تجزیه و تحلیل کرده، آن ها را درشبکه یا به شبکه دیگر ارسال کنند.

شما می توانید برای مشاهده روتر چیست و چگونه کار می کند به لینک قرار داده شده مراجعه نمایید و مطالعه فرمایید.

در ایران روترهایی که پرفروش هستند، عموما ساخت کمپانی های بزرگ تجهیزات شبکه به نام های Mikrotik و Cisco می باشند. اما همانطور که می دانید شرکت Cisco در رابطه با تجهیزاتی نظیر روتر، سوئیچ و IP Phone ها در صدر ردیف تولید کنندگان قرار دارد و همواره محصولاتی با کیفیت بالا و دارای بیشترین ویژگی هایی سخت افزاری و نرم افزاری تولید می نمایند.

لازم به ذکر است که محصولات سیسکو از لحاظ قیمت نسبت به برندهای دیگر، گران تر هستند که این تفاوت قیمت به دلیل قابلیت هایی است که در دیگر تجهیزات شبکه برندهای دیگر وجود ندارد. و همین قابلیت ها باعث تمایز آن و پرفروش بودنش در تمام دنیا می شود.

معرفی 4 روتر پرفروش در ایران:

1ـ روتر سیسکو مدل 1841 :

روترهای سیسکو مدل 1841 از سری 1800 می باشد. این روتر ها قابلیت های امنیتی بهتری نسبت به نسل های قبلی خود یعنی سری 1700 دارند. به طور کلی می توان گفت این روتر محبوب ترین روتر در سری 1800 به محسوب می شوند و برای کسب و کارهای کوچک تا کمی متوسط مناسب می باشد. این روتر به صورت ماژولار طراحی شده است و می توان بیش از 30 ماژول سیسکو مختلف را به صورت جداگانه تهیه و بر روی آن نصب نمود. دارای چهار اسلات که به ترتیب HWIC دو اسلات، AIM یک اسلات و Compact Flash یک اسلات می‌باشد. روتر سیسکو مدل CISCO 1841-K9از پروتکل هایی نظیر GRE، VRRP، RIP-2، HSRP، RIP-1 و PBR را نیز پشتیبانی می‌نماید.

از نقاط ضعف این روتر این است که از کارت‌های مخصوص Voice و کارت های Network-Module  پشتیبانی نمی کند.

جهت مشاهده کامل مشخصات و قیمت و خرید روتر سیسکو 1841 بر روی لینک کلیک نمایید.

2ـ روتر سیسکو مدل 2811:

این روترها نسبت به نسل های قبلی خود از قابلیت های بیشتری نظیر افزایش عملکرد امنیتی، صدا، افزایش عملکرد و چگالی حافظه در عین پشتیبانی بیش از 90 ماژول برخوردار می باشند. این روتر دارای سرعت پردازش 30 مگاهرتز دارد. روتر سیسکو مدل 2811 از نسل روترهای سرویس یکپارچه یا به عبارتی (Integrated Services Router ISR) است، سرویس یکپارچه باعث سرعت بخشیدن به کسب و کار شما می‌شود و همچنین باعث صرفه جویی در هزینه نیز می‌ گردد.

این روتر از اکثر AIM ها، NMs، VICs، WICs  و VWICs پشتیبانی می کند.

جهت مشاهده کامل قیمت، خرید و مشخصات روتر سیسکو 2811 بر روی لینک کلیک نمایید.

3ـ روتر سیسکو مدل 2911:

این روتر که از نسل روتر های 2900 به شمار می رود برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط مناسب است. این مدل از روتر قادر است قابلیت‌هایی همچون شتاب‌ دهنده سخت افزار، پردازشگر دیجیتال سیگنال(DSP)، پردازش تماس، خدمات برنامه‌های کاربردی با قابلیت صوتی و تصویری، پیشگیری از نفوذ و پست الکترونیکی صوتی و تصویری را ارائه دهد. این روتر نیز به صورت ماژولار طراحی شده و دارای اسلات EHWIC که ماژول هایی مانند WIC و HWIC و VWIC در آن قرار می‌گیرند.

جهت مشاهده کامل مشخصات ، قیمت و خرید روتر سیسکو 2911 بر روی لینک کلیک نمایید.

4ـ روتر سیسکو مدل 2921:

این روتر نیز از نسل روتر های 2900 می باشد. این مدل از روتر سیسکو قادر است قابلیت‌هایی همچون شتاب دهنده سخت افزاری، پردازشگر دیجیتال سیگنال(DSP)، پردازش تماس، خدمات برنامه‌های کاربردی با قابلیت صوتی و تصویری، پیشگیری از نفوذ و پست الکترونیکی صوتی و تصویری را به صورت یکجا به کاربران خود ارائه دهد. این روتر نیز به صورت ماژولار طراحی شده است.

این روتر دارای اسلات‌های EHWIC بوده که ماژول هایی مانند WIC و HWIC و VWIC در این اسلات قرار می‌گیرند.

جهت مشاهده کامل مشخصات ، خرید و قیمت روتر سیسکو 2911 بر روی لینک کلیک نمایید.

5ـ روتر سیسکو مدل 3945:

این روتر نیز از نسل روتر های 3900 می باشد. این مدل از روتر به شکل ماژولار طراحی شده و ماژول های HWIC ، WIC، VWIC، EHWIC بر روی این روترها نصب می گردند. از طرفی این روتر ها اکثر مشکلات شبکه،  و قابلیت تعویض برای جوابدهی به نیازهای کسب و کار مشتری و همچنین برای برطرف کردن مشکل رشد شبکه، ظرفیت و سرعت انجام کار روتر نیز افزایش پیدا می‌کند.

روترهای سری 3900 از سری مدل‌هایی هستند که قابلیت نصب SPEهای قابل تعویض و ارتقاء را دارا می‌باشند. این مدل از سیسکو ، امکان سرمایه‌گذاری خود را در پلت‌فرم سیسکو 3900 برای مدت زمان طولانی و با توجه به عملکرد روتر به‌ عنوان برطرف کننده نیازهای شبکه در سازمان‌ها ، شعب و کسب و کار را برطرف نمایند.

جهت مشاهده کامل مشخصات ، قیمت و خرید روتر سیسکو 3900 بر روی لینک کلیک نمایید.

نتیجه گیری:

هدف از این مقاله آشنایی شما با پرفروش ترین روتر های سیسکو و برخی قابلیت هایی که آنان را در صدر فروش قرار داده است آشنا نماییم.

فروشگاه اینترنتی مسترشبکه امیدوار است تا با انتشار مقاله پرفروش ترین روترهای سیسکو گامی مؤثر در شناخت شما عزیزان برداشته و شما را در انتخاب درست تجهیزات شبکه مورد نیاز خود یاری کرده باشیم.

نظرات (2)

ehsan92baharlo

بسیار عالی بود ، خسته نباشید واقعا

    m.afkhami

    سلام ممنون از توجه شما.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه