ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM

ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM


ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • دارای لینک نوری 21 دسی بلی
  • دارای LC single-mode

وقتی در فاصله ی کوتاه از فیبر single-mode) SMF) استفاده می شود، ممکن است لازم باشد که یک تضعیف کننده نوری درون خطی در لینک قرار داده شود تا گیرنده overloading بار نداشته باشد.

نقد و بررسی : ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM

لطفا به این محصول رای بدهید

مشخصات و اطلاعات  Cisco GLC-ZX-SM Moudle

ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM در محدوده لینک فیبر نوری در مد single-mode تا حدود 70 کیلومتر عمل می کند. SFP یک لینک نوری 21 دسی بلی را ارائه می دهد، اما دقت طول پیوند به عوامل متعددی نظیر کیفیت فیبر، تعداد اتصال یافته ها در طول مسیر و کیفیت اتصالات بستگی دارد.

وقتی در فاصله ی کوتاه از فیبر single-mode )SMF) استفاده می شود، ممکن است لازم باشد که یک تضعیف کننده نوری درون خطی در لینک قرار داده شود تا گیرنده overloading بار نداشته باشد. یک تضعیف کننده نوری درون خطی  10 دسی بلی زمانی که اندازه کابل فیبر نوری کمتر از 8 دسی بل باشد.باید میان کابل فیبرنوری و پورت گیرنده SFP در هر دو انتهای لینک قرار گیرد.

 

مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM:

ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM

 

استاندارد صنعتی سیسکو Converter رابط کاربری گیگابیت  Small Form-Factor Pluggable )SFP)یک دستگاه ورودی / خروجی قابل جابجایی در هنگام کار سوئیچ  است که به پورت یا اسلات Gigabit Ethernet وصل می شود و پورت را با شبکه مرتبط می کند.

SFP ها می توانند در انواع محصولات سیسکو مورد استفاده قرار گیرند و در ترکیب های BASE-T1000, 1000BASE-SX,  BASE-LX/LH1000,  BASE-EX1000 , BASE-ZX1000 , یا BASE-BX10-D/U1000 براساس پورت به پورت با هم ترکیب شوند.

ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه