سوئیچ سیسکو مدل SG500X-48
سوئیچ سیسکو SG500X-48
سوئیچ سیسکو SG500X-48
سوئیچ سیسکو SG500X-48

دارای 48 پورت 10/100/1000

دارای دو پورت +SFP و دو پورت کمبو

لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل SG500X-48

دارای 48 پورت 10/100/1000

دارای دو پورت +SFP و دو پورت کمبو

لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

تماس بگیرید

سوئیچ های مدیریتی سری 500 سیسکو  نسل جدید سوئیچ های اترنت با قابلیت استک هستند که قابلیت های پیشرفته مورد نیاز برای پشتیبانی از یک شبکه با نیازهای بالا را با قیمت مناسب ارائه می دهند و همچنین پایه ای محکم برای اپلیکیشن های کسب و کارهای فعلی شما و همچنین مواردی که برای آینده برنامه ریزی کرده اید، می باشد.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو SG500X-48

سوئیچ سیسکو SG500X-48 دارای 48 پورت 10/100/1000 است، همچنین این سوئیچ دارای دو پورت +SFP و دو پورت کمبو در قسمت Uplink می باشد. سوئیچ های مدیریتی سری 500 سیسکو  نسل جدید سوئیچ های اترنت با قابلیت استک هستند که قابلیت های پیشرفته مورد نیاز برای پشتیبانی از یک شبکه با نیازهای بالا را با قیمت مناسب ارائه می دهند و همچنین پایه ای محکم برای اپلیکیشن های کسب و کارهای فعلی شما و همچنین مواردی که برای آینده برنامه ریزی کرده اید، می باشد. همچنین، این سوئیچ ها بدون تعداد زیادی کارمند فناوری اطلاعات از قابلیت نصب و مدیریت آسان پشتیبانی می کنند.

 

ویژگی های سوئیچ سیسکو SG500X-48 : 

– امنیت قوی (Strong Security)

سوئیچ های سری 500 سیسکو ویژگی های امنیتی پیشرفته ای را برای محافظت از داده های کسب و کار و دور نگه داشتن کاربران غیرمجاز از دسترسی به شبکه ارائه می دهند:

  • رمزنگاری SSL تعبیه شده از داده های مدیریتی ارسال شده یا دریافت شده از سوئیچ محافظت می کند.
  • لیست های کنترل دسترسی گسترده (ACL) بخش های حساس شبکه را برای دور نگه داشتن کاربران غیر مجاز و محافظت در برابر حملات شبکه محدود می کند.
  • VLAN های مهمان به شما اجازه می دهند در حالی که سرویس های مهم کسب و کار را از ترافیک مهمان جدا می کنید، اتصال به اینترنت را برای کاربران غیر کارمند نیز فراهم کنید.
  • پشتیبانی از اپلیکیشن های امنیتی پیشرفته شبکه مانند امنیت پورت مبتنی بر استاندارد IEEE 802.1X دسترسی به بخش های خاص شبکه شما را به شدت محدود می کند. احراز هویت مبتنی بر وب ، رابط کاربری کاملی برای تأیید صحت انواع دستگاه های میزبان و سیستم عامل ها ، بدون ایجاد پیچیدگی در استقرار مشتریان IEEE 802.1X در نقاط انتهایی فراهم می کند.
  • مکانیسم های دفاعی پیشرفته، از جمله بررسی پروتکل ARP، محافظ منبع IP و پروتکل DHCP حملات عمدی به شبکه را شناسایی و مسدود می کند. به ترکیبی از این پروتکل ها همچنین IPMB (اتصال پورت IP-MAC) نیز گفته می شود.
  • ACL های مبتنی بر زمان و عملیات پورت دسترسی به شبکه را در طی زمان های از پیش تعیین شده مانند ساعات کاری محدود می کنند.
  • (PVE (Private VLAN Edg جداسازی لایه 2 را در بین دستگاه های موجود در همان VLAN فراهم می کند.
  • تکنولوژی SCT به اطمینان از اینکه سوئیچ قادر است تا ترافیک مدیریت را در مواجهه با رد حمله خدمات پردازش کند، کمک می کنند.

 

– ساده سازی عملیات فناوری اطلاعات

سوئیچ های سری 500 سیسکو با بهینه سازی عملیات IT با ویژگی های داخلی، فعالیت روزانه شبکه را آسان و ساده می کنند:

  • قابلیت stacking واقعی به کاربران اجازه می دهد تا عیب یابی، پیکربندی و مدیریت سوئیچ های فیزیکی چندگانه را مانند یک دستگاه واحد انجام دهند.
  • برخلاف سایر سوئیچ های با قابلیت استک که به پیکربندی یکپارچه نیاز دارند، سوئیچ های سری 500 سیسکو به شما اجازه می دهد تا مدل های Fast Ethernet، Gigabit Ethernet و 10Gigabit Ethernet را در یک استک واحد ترکیب کنید و انعطاف پذیری را بدون به خطر انداختن قابلیت مدیریت فراهم می کند.
  • سوئیچ های سیسکو از چیپست ها / نرم افزارهای متداول در تمام پورتفولیوهای سوئیچینگ استفاده می کنند، بنابراین تمام سوئیچ های سیسکو موجود در یک دسته از همان ویژگی ها پشتیبانی می کنند و مدیریت و پشتیبانی از همه سوئیچ ها را در شبکه آسان تر می کند.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو SG500X-48 :

 

  1. فضای LED
  2. LEDهای نشان دهنده وضعیت استک دستگاه
  3. دکمه Reset
  4. 48 پورت 10/100/1000
  5. 2 پورت +SFP
  6. 2 پورت کمبو

 

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو SG500X-48 :

 

  1. کانکتور کنسول
  2. کانکتور پاور

 

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو SG500X-48 :

 

 Specifications
SG500X-48Product code
4810/100/1000ports
(410Gigabit Ethernet SFP+ (2×10 GE+ 2×10GE/5GE-Stacking Combo
Ports
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE- T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP, GARP and GVRP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w Rapid STP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at.Compliant Standards
256MBRAM
32MBFlash
44x 4.4 x 25.7 cmDimensions (W x H x D)
4.01Kg weight
LED power savings, System, Link/Act, PoE, SpeedLEDs
Unshielded twisted pair (UTP) Category 5 or better; Fiber options (SMF and MMF); Coaxial SFP+ for stacking purposesCabling type
32°to 104°F (0°to 40°C)Operating temperature
4°to 158°F (-20°to 70°C-)Storage temperature

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه: سوئیچ سیسکو مدل WS-C3850-48P-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

SG500X-48

لایه عملکرد

لایه 3

نوع پورت

10/100/1000Gigabit Ethernet

تعداد پورت

48Port

نوع Uplinks

+SFP, Combo

تعداد Uplinks

2xcombo Port, 2xSFP Port

ظرفیت سوئیچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

130.95Mpps

حافظه رم

256MB

حافظه فلش

32MB

قابلیت stack

9

پورت کنسول

کانکتور کنسول

توان مصرفی

60.3W

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 25.7cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 44cm
وزن

4.01kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل SG500X-48”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.