سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

دارای 48 پورت 10/100/1000 با قابلیت +PoE

دارای چهار اسلات ماژول SFP

لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

دارای 48 پورت 10/100/1000 با قابلیت +PoE

دارای چهار اسلات ماژول SFP

لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

7,100,000 تومان

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L از سیستم عامل Image IOS LAN Base پشتیبانی می کند و دارای 48 پورت گیگابیت اترنت با قابلیت +PoE و 4 اسلات SFP در قسمت Uplink می باشد.

 

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L از جمله سوئیچ های سری 2960S می‌باشد که در لایه‌ی 2 عمل می‌کند. این سوئیچ سهولت در دسترسی و استفاده را بهبود می بخشد و همچنین دارای امنیت بالا و بهبود پایداری است. با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های این دستگاه، برای شبکه‌های کوچک و متوسط، سازمان ها و ادارات مناسب می باشد.

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L :

  • پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base
  • دارای 48 پورت گیگابیت اترنت
  • دارای چهار اسلات ماژول SFP با سرعت 1 گیگ
  • از 740W پاور +POE/POE پشتیبانی می‌‌کند این پاور امکان انتقال برق از طریق 48 پورت سوئیچ به مقدار  15.4W و یا انتقال برق از طریق 24 پورت به مقدار 30W را روی بستر شبکه برای شما میسر می سازد.
  • پشتیانی از قابلیت FlexStack Stacking با پهنای باند 20Gbps بر روی هر سوئیچ (به شما این امکان را می‌‎دهد که با انجام یک کانفیگ، تغییرات به تمام سوئیچ‌های Stack اعمال شود و عملیات Upgrade سوئیچ راحت‌تر از گذشته امکان پذیر ‌شود.)

در سوئیچ های سری 2960S  قابلیت STACK به دستگاه‌ها اضافه شده است که این ویژگی امکان استفاده از 1 تا 4 سوئیچ همزمان را به کاربران داده است و سبب راحتی در مدیریت دستگاه‌ها به صورت یکپارچه می شود.

این دستگاه با بهره‌گیری از پاور قدرتمند 740W این امکان را دارد تا از قابلیت +POE پشتیبانی نماید، این بدان معنا است که در این دستگاه در تمام 48 پورت موجود امکان ارایه 15.4W برق امکان پذیر می‎باشد که شامل استاندارد POE می‌باشد در صورتی که این دستگاه با ارایه توان 30W بر روی 24 پورت خود از استاندارد +POE نیز پشتیبانی می‌کند.

 

 WS-C2960S-48FPS-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
740WPoE capacity
Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)Uplink Interfaces
48Ethernet 10/100/1000 PoE+ portsDownlink Ports
1 (total) / 1 (free) x Stacking ModuleExpansion Slot(s)
176GbpsSwitching capacity
77.4MppsForwarding/Filtering Rate:
128MBDRAM
64MBFlash Memory
4.5cm × 44.5cm× 38.6cmDimensions
10.65KgPackage Weight

این دستگاه در سال 2018 (1397) پس از سوئیچ های سری 2960X به بازار عرضه شده است و در رده دوم سوئیچ های سری‌های 2960 قرار دارد و تنها از برخی از ویژگی های سوئیچ های سری 2960X پشتیبانی می کند که عبارت اند از :

  • تعداد سوئیچ های قابل STACK شدن با هم در سوئیچ های سری 2960X تعداد 8 دستگاه است ولی در سوئیچ های سری 2960S تعداد آن 4 دستگاه می باشد.
  • مصرف بهینه برق در سوئیچ های سری 2960X  وجود دارد که این قابلیت در سوئیچ های سری 2960S وجود ندارد.
  • توان پردازشی و ارسال سوئیچ ها در سوئیچ های سری 2960X افزایش یافته است.

با تمامی موارد فوق باز هم در بسیاری از سازمان ها به دلیل تخصیص بودجه کمتر برای خرید تجهیزات، خرید سوئیچ های سری 2960S یک راه حل بسیار مناسب و کارآمد می باشد و بسیاری از قابلیت های مورد نیاز سازمان یا شبکه را برآورده می سازد.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

  1. 48پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000 با قابلیت +PoE
  2. یک عدد پورت USB Type A
  3. پورت کنسول USB mini-Type B
  4. پورت کنسول RJ-45
  5. پورت اترنت جهت Management
  6. 4 اسلات ماژول SFP

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L

  1. پوشش محافظ ماژول اسلات Stacking
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L :

 

DescriptionModels
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN BaseC2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L قابل استفاده می‌باشد، اما همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L با سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L :

 

  Comparisons
WS-C2960S-48FPS-LWS-C2960S-48LPS-LModels
48Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports48Ethernet 10/100/1000 PoE+ portsPorts
740W370WPoE Capacity
4x 1G SFP4x 1G SFPUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set
YesYesStackable

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L :

 

 Specifications
General Information
CiscoManufacturer
WS-C2960S-48FPS-LProduct ID
Cisco CAT2960S Stack 48 Gige-POE 740W 4 x SFP LANProduct Description
Ethernet SwitchProduct Type
Interfaces/Ports
48Number of Ports
YesGigabit Ethernet Port
48x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE LANInterfaces/Ports
Media & Performance
77.4MppsForwarding/Filtering Rate
176GbpsSwitching Throughput
I/O Expansions
5Number of Expansion Slots
(4 Total) SFP (mini-GBIC) Uplink
(1 Total) Stacking Module
Expansion Slots
Network & Communication
2Layer Support
Management & Protocols
YesManageable
DHCP
QoS VLAN
SNMP v1, v2, v3
Syslog CLI RMON
CiscoWorks LAN Management Solution
Management
Memory
128MBStandard Memory
DRAMMemory Technology
64MBFlash Memory
Software
Cisco IOSOperating System
Power Description
YesPower Over Ethernet
Power SupplyPower Source:
YesRedundant Power Supply
Physical Characteristics
1UCompatible Rack Unit
Rack-mountable
Stackable
Form Factor
38.6 × Height x 4.5cm Width x 44.5cm DepthDimensions
5.9kgWeight (Approximate)

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960S-48FPS-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

+poe‏‏‏‏‏‏‏‏, 1Gbps, Ethernet

تعداد پورت

48Port

تعداد پورت POE

48 پورت

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

77.4Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

قابلیت stack

4

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان دستگاه

79W

توان مصرفی

870W

توان POE

740W

استاندارد ها

IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 38.6cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 44.5cm
وزن

5.9kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.