سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-10P
سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P
سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P
سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P

دارای 8 پورت 10/100/1000

دارای دو پورت SFP

لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-10P

دارای 8 پورت 10/100/1000

دارای دو پورت SFP

لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

تماس بگیرید

سوئیچ های مدیریتی سری DGS-1210 دی لینک آخرین نسل از سوئیچ ها هستند که باعث افزایش خروجی (Power over Ethernet (PoE، انواع مختلف رابط فیزیکی، رابط های مدیریتی متعدد و ویژگی های پیشرفته لایه 2 می شوند.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P

سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P دارای 8 پورت 10/100/1000 با قابلیت PoE و دو پورت SFP برای اتصالات نوری می باشد.

ویژگی های کلی سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P :

  • دارای 8 پورت 10/100/1000 با قابلیت PoE
  • دارای دو پورت SFP
  • پشتیبانی از ویژگی های امنیتی و سوئیچینگ لایه 2
  • مسیریابی L2+ Static
  • رابط کاربری مدیریتی surveillance mode یا standard mode اختیاری
  • پاور PoE با مقدار 65 وات

 

مزایای سوئیچ های سری DGS-1210 دی لینک :

  • قدرتمند و در عین حال مقرون بصرفه

سوئیچ های مدیریتی سری DGS-1210 دی لینک آخرین نسل از سوئیچ ها هستند که باعث افزایش خروجی (Power over Ethernet (PoE، انواع مختلف رابط فیزیکی، رابط های مدیریتی متعدد و ویژگی های پیشرفته لایه 2 می شوند.

 با ترکیب همه این ویژگی ها، سوئیچ های سری DGS-1210 یک راه حل مقرون به صرفه و انعطاف پذیر برای گسترش هر شبکه تجاری می باشد. سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P دارای 8 پورت 10/100/1000 با قابلیت PoE و دو پورت SFP برای اتصالات نوری با استفاده از فرستنده و گیرنده های SFP singlemode یا multimode می باشد.

 

  • پشتیبانی از PoE

پنج مدل از نه مدل سوئیچ های سری DGS-1210 از قابلیت های Power-over-Ethernet، ساده سازی استقرار با دوربین های IP، تلفن های VoIP، اکسس پوینت های وایرلس و سایر دستگاه های دارای پاور پشتیبانی می کند. این مدل ها شامل سوئیچ های DGS-1210-10P ،DGS-1210-10MP ،DGS-1210-28P ،DGS-1210-28MP و DGS-1210-52MP هستند.

با استفاده از رابط مدیریت سوئیچ، یک مدیر می تواند عملکردهای مختلف PoE مانند راه اندازی مجدد و از راه دور دوربین یا اکسس پوینت ها را از هرجای شبکه، از جمله اینترنت کنترل کند.

آنها همچنین از PoE مبتنی بر زمان پشتیبانی می کنند، که به مدیران این امکان را می دهد یک پنجره زمانی تنظیم کنند که زمان روشن و خاموش بودن PoE هر پورت را تعیین می کند. تمام مدل های PoE از استاندارد IEEE 802.3af و 802.3at پشتیبانی می کنند و بودجه توان PoE در هر مدل متفاوت است.

 

  • پیکربندی خودکار

سوئیچ های سری DGS-1210 از VLAN صوتی خودکار و مد نظارتی پشتیبانی می کنند که این ویژگی به شما اجازه می دهد تا ترافیک صوتی و تصویری را به طور خودکار شناسایی و به طور متفاوتی نسبت به ترافیک منظم شبکه مورد استفاده قرار گیرد. VLAN صوتی خودکار ترافیک VoIP (Voice over IP) را تشخیص داده و به طور خودکار آن را در بقیه شبکه تقسیم می کند، امنیت را افزایش می دهد و اجازه می دهد تا کیفیت خدمات (QoS) اعمال شود.

حالت Surveillance Mode دوربین های سازگار ONVIF را تشخیص داده و آنها را در یک VLAN نظارتی قرار می دهد و اجازه می دهد تا از یک سوئیچ برای صدا، ویدئو و داده استفاده شود، نیاز به سخت افزار اختصاصی کاهش یابد و هزینه های نگهداری را کاهش می دهد. حالت Surveillance Mode همچنین شامل UI Web اختصاصی است که ویژگی های نظارتی را به راحتی در دسترس قرار می دهد و مدیریت شبکه های نظارتی شما را ساده می کند.

 

  • ویژگی های گسترده مدیریت و لایه 2

سوئیچ های سری DGS-1210 به مجموعه کاملی از ویژگی های L2 مجهز شده است که از جمله آنها می توان به IGMP snooping ،port mirroring، پروتکل Spanning Tree (STP) و پروتکل کنترل تجمع لینک (LACP) اشاره کرد. عملکرد IEEE 802.3x Flow Control به سرورها اجازه می دهد تا برای انتقال سریع و مطمئن داده ها، مستقیماً به سوئیچ متصل شوند.

این سری از سوئیچ ها همچنین از ویژگی های پیشرفته مانند مسیریابی استاتیک پشتیبانی می کند که امکان برقراری ارتباط بین گروه های مختلف کاربری را در بخش های مختلف VLAN در شبکه فراهم می کند. سوئیچ می تواند به طور مستقیم مسیریابی بین VLAN را با استفاده از چندین رابط انجام دهد و باعث می شود تا شبکه سریعتر و کارآمدتر کار کند. و از آنجا که سوئیچ ها می توانند مسیریابی داخلی را مدیریت کنند، روتر شبکه می تواند فقط برای مدیریت مسیریابی ترافیک خارجی اختصاص یابد.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P :

سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P

 

  1. LEDهای دستگاه
  2. دکمه Mode
  3. دکمه Reset
  4. 8 پورت 10/100/1000 با قابلیت PoE
  5. 2 پورت SFP

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P :

سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P

 

  1. درگاه قفل
  2. اتصال به زمین
  3. کانکتور پاور

 

مشخصات فنی سوئیچ دی لینک DGS-1210-10P :

 

 Specifications
DGS-1210-10PModel Number
R1Hardware Version
Interface
19inch standard rack-mount width
1U height
Size
8x 10/100/1000BASE-T PoE ports
2x 100/1000 Mbps SFP ports
Interfaces
Ports 1 to 8 compliant with IEEE 802.3atPort Standards & Functions
IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper)
Auto-negotiation
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3z 1000BASE-X Gigabit Fiber
Other Port Standards & Functions
UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.)Network Cables
Full/half-duplex for 10/100 Mbps speeds
Full-duplex for 1000 Mbps speed
Full/Half-Duplex
Auto MDI/MDIX adjustment for all twisted-pair portsMedia Interface Exchange
Performance
20GbpsSwitching Capacity
Store-and-forwardForwarding Method
8K entriesMAC Address Table Size
Up to 256 static MAC entriesMAC Address Update
14.88Mpps64-byte Max. Forwarding Rate
256MB DDR3CPU Memory
4.1MBitsPacket Buffer
32MBFlash Memory
LEDs
YesPower (per device)
YesLink/Active/Speed (per port)
Physical/Environmental
729,258hoursMTBF
0dB(A)Acoustic
279.59BTU/hrHeat Dissipation
AC Input: 54.0 V DC external power supplyPower Input
81.9W (PoE on)Maximum Power Consumption
7.6W (PoE off)
65WMaximum PoE Budget
2.5W/100 VStandby Power Consumption
2.5W/240 V
280x 126 x 44 mmDimensions (W x D x H)
FanlessVentilation
0.95kgWeight
6KV surge protectionPower Surge Protection
5to 50 °C (23 to 122 °F-)Operating Temperature
40to 70 °C (-40 to 158 °F-)Storage Temperature
10%to 90% non-condensingOperating Humidity
5%to 90% non-condensingStorage Humidity
FCC class A, CE class A, IC, VCCI, BSMIEMI
cUL, UL, CB, BSMISafety Certifications

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه : سوئیچ دی لینک مدل DES-108 .

ادامه مطلب
برند

D-Link

مدل محصول

DGS-1210-10P

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

Gigabit Ethernet, PoE

تعداد پورت

8Port

تعداد پورت POE

8 پورت

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

20Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

14.88Mpps

حافظه رم

256MB

حافظه فلش

32MB

توان دستگاه

7.6W

توان POE

65w

استاندارد ها

Auto-negotiation, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper), IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper), IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3z 1000BASE-X Gigabit Fiber, IEEE 802.3i

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 50 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 12.6cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 28cm
وزن

0.9kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ دی لینک مدل DGS-1210-10P”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سه =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.