ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW یک ماژول +Fibre Channel LW SFP شانزده گیگابیت بر ثانیه می باشد.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW:

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW یک ماژول +Fibre Channel LW SFP شانزده گیگابیت بر ثانیه می باشد. فرستنده و گیرنده +Fibre Channel SFP شانزده گیکابیت بر ثانیه سیسکو +SFP اتصال کانال فیبر را برای پورت های 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه بر روی پلت فرم MDS 9000 Family فراهم می کند. این ماژول ها در سه مدل زیر موجود هستند :

  • ماژول +Fibre Channel Shortwave SFP سیسکو (پارت نامبر: DS-SFP-FC16G-SW)
  • ماژول +Fibre Channel Longwave SFP سیسکو (پارت نامبر : DS-SFP-FC16G-LW)
  • ماژول +Fibre Channel Extended Longwave SFP سیسکو (پارت نامبر: DS-SFP-FC16GELW)

هر یک از این ماژول ها اتصال کانال فیبری با قابلیت سنجش خودکار 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW:

 

 Specifications
16Gbps Fibre Channel LW SFP+, LCDescription
LongwaveType
1310Wavelength (nanometers)
SMFFiber Type
9
9
9
Core Size (microns)
14.025
8.5
4.25
Baud Rate (GBd)
6.2mi (10 km)
6.2mi (10 km)
6.2mi (10 km)
Cable Distance
Maximum : 2.0
Minimum : -5.0
Average Transmit Power (dBm)
Maximum : 2.0
Minimum : -12.0
Average Receive Power (dBm)
8.5x 13.55 x 56.5 mmDimensions (H x W x D)
Maximum : 40°C
Minimum : 0°C
Operating Temperature
Maximum : 85°C
Minimum : -40°C
Storage Temperature

 

سایر محصولات پیشنهادی :

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-LR

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

DS-SFP-FC16G-LW

نرخ انتقال

16Gbps

نوع کانکتور

LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1310nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth: 5.6cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.3cm
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش