ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-SW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-SW
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 16Gbps

طول پشتیبانی: 100m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 16Gbps

طول پشتیبانی: 100m

دسته:
برند :

تماس بگیرید

ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW اتصال کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهد.

اطلاعات و مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-SW:

ماژول فیبر نوری  سیسکو DS-SFP-FC16G-SW یک فرستنده و گیرنده +SFP با موج کوتاه و کانال فیبری 16 گیگابیت بر ثانیه می باشد که اتصال کانال فیبری را برای پورت های 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه بر روی پلتفرم های سری MDS 9000 فراهم می کند. این ماژول ها در سه مدل +Cisco Fiber Channel Shortwave SFP (پارت نامبر +DS-SFP-FC16G-SW، (Cisco Fibre Channel Longwave SFP (پارت نامبر DS-SFP-FC16G-LW) و Cisco Fibre Channel +Extended Longwave SFP (پارت نامبر DS-SFP-FC16GELW) در دسترس هستند. این ماژول اتصال کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهد.

 

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW:

 

 DS-SFP-FC16G-SW
850Wavelength (nanometers)
MMFFiber Type
62.5
50
50
50
62.5
50
50
50
62.5
50.0
50.0
50.0
50.0
Core Size (microns)
14.025
14.025
14.025
14.025
8.5
8.5
8.5
8.5
4.25
4.25
4.25
4.25
4.25
Baud Rate (GBd)
(15m) (OM1)
(35m) (OM2)
(100m) (OM3)
(125m) (OM4)
(21m) (OM1)
(50m) (OM2)
(150m) (OM3)
(190m) (OM4)
(70m) (OM1)
(150m) (OM2)
(380m) (OM3)
(400m) (OM4)
(400m) (OM5)
Cable Distance

 

مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW با ماژول سیسکو DS-SFP-FC16G-LW:

 

  Comparison
DS-SFP-FC16G-LWDS-SFP-FC16G-SWModels
1310850Wavelength (nanometers)
SMFMMFFiber Type
9.0
9.0
9.0
62.5
50.0
50.0
50.0
62.5
50.0
50.0
50.0
62.5
50.0
50.0
50.0
50.0
Core Size (microns)
14.025
8.5
4.25
14.025
14.025
14.025
14.025
8.5
8.5
8.5
8.5
4.25
4.25
4.25
4.25
4.25
Baud Rate (GBd)
6.2 mi (10 km)
6.2 mi (10 km)
6.2 mi (10 km)
(15m) (OM1)
(35m) (OM2)
(100m) (OM3)
(125m) (OM4)
(21m) (OM1)
(50m) (OM2)
(150m) (OM3)
(190m) (OM4)
(70m) (OM1)
(150m) (OM2)
(380m) (OM3)
(400m) (OM4)
(400m) (OM5)
Cable Distance

 

مشخصات فنی:

 

 Specifications
4/8/16Gbps Fibre Channel SW, SFP+, LCDescription
Short wavelengthType
850Wavelength (nanometers)
MMFFiber Type
62.5
50.0
50.0
50.0
62.5
50.0
50.0
50.0
62.5
50.0
50.0
50.0
50.0
Core Size (microns)
14.025
14.025
14.025
14.025
8.5
8.5
8.5
8.5
4.25
4.25
4.25
4.25
4.25
Baud Rate (GBd)
(15m) (OM1)
(35m) (OM2)
(100m) (OM3)
(125m) (OM4)
(21m) (OM1)
(50m) (OM2)
(150m) (OM3)
(190m) (OM4)
(70m) (OM1)
(150m) (OM2)
(380m) (OM3)
(400m) (OM4)
(400m) (OM5)
Cable Distance
Max: -1.3
Min: -9 (4 Gbps) -8.2 (8 Gbps) -7.8 (16 Gbps)
Average Transmit Power (dBm)
-:Max: 0 MinAverage Receive Power (dBm)
12Fiber Loss Budget (dBm)
0°C - 40°COperating Temperature
40°C - 85°C-Storage Temperature

 

سایر محصولات پیشنهادی : ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW.

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

DS-SFP-FC16G-SW

نرخ انتقال

16Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

100m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.5cm
  • Height : 1cm
  • Width : 1.5cm
وزن

0.03kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.